Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacze cyfrowe Panasonica


zyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ostatnio zauważyłem sporo szumu wokół tych wzmaków, szczególnie w Stanach, już widzę te wpisy wychwalające Panasa pisane przez naszego Andrzeja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolejny plebejski chlam zalewajacy nasz rynek, to zaden cyfrowy wzmacniacz, poza tym to jest slepa uliczka bo jeszcze nikt nie wymyslil cyfrowych kolumn! taki porzadny semi-cyfrowy wzmacniacz to np: TacT Millenium MK II

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslałem, nawet miałem styczność z XR 15 czy 25, dokładnie nie wiem -brr, nigdy więcej, ale dziwi mnie trochę ta egzaltacja w USA, bo spotkałem tego typu wpisy także na iinych stronach internetowych anglojęzycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem w domu na testach, nie pamietam modelu, takie slim-lineowe lusterko [zajebiscie trudne do wyczyszczenia z odciskow palcow bez zarysowania tak BTW]

W sumie niczym sie to brzmieniowo nie wyroznia od innych produktoiw masowych, no moze brzmialo bardziej dynamicznie od podobnych rzeczyy tej klasy i mialo zupelnie przyzwoita moc. Niestety brak sceny, dzwiek przywiazany do zestawow lanuchem. Bas sredni nawet zupelnie oki, niskiego nie odnotowano.

W kinie zagralo to zupelnie przyzwoicie, w stereo dowolny wzmak HK, NAD, CA bedzie o klase lepszy.

Zaleta dla producenta: miniatrurowe trafko i ogolnie uklad elektroniczny. Mozna bez problemu upakowac 100 watowy wzmacniacz do skrajnego slim-line-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie skreślę parę słów, chociaż nie słuchałem tych cudeniek. Cudenka to są faktycznie, jednak podobne rozwiązania ma Sony, a Nad. Denon itp. wypuszczą takie wzmaki za parę miesięcy, jak kupią licencje od panasonica czy sonego. Tak to już jest. Za jakiś czas wszystkie bebechy będzie robiło pewnie LG, ale tego nie unikniemy-niestety. Co do jakości dźwięku to za kilka lat taki wzmacniacz w połączeniu nową generacją gestych płyt osiągnie zadziwiające poziomy. I z tego powinniśmy się cieszyć. Na dzień dzisiejszy to po prostu tylko namiastka tego co nas czeka za lat kilka.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Niestety, czytałem świeżą recenzję topowego wzmacniacza cyfrowego SONY z serii ES, drogiego jak piorun, prosto z fabryki. W AV, o ile pamietam. I była bardzo sceptyczna. Bardzo. Jeśli to jest ten szczytowy poziom, który być może za parę lat zejdzie do produktów budżetowych tej firmy, to ja dziękuję już teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Najemnik: tak na 99% było o kolumnach cyfrowych, kilka n-rów wstecz w Hi-Fi I M, bodajże przy okazji wywiadu w firmie Focal/JMLab.

Nie chce mi się szukać. Był nawet na końcu złośliwy(?) komentarz, co by było, gdyby je upowszechnić... ; )))

Zatem, wynika stamtąd, że cyfrowe kolumny już są wymyślone.

Jak znajdę - podam nr strony, a najlepiej - sam poszukaj i podaj.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jak mam ampli Panasonica SA-HE75 ->>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i u mnie gra całkiem dobrze, ponoć wszystkie ta płaski ampli panasonica są kiepskie ! Jak mam odtważacz DVD S57 (ta płaska seria) i już miałem do niego dokupić ten płaski ampli ale naszczęście sprzedawca mnie ostrzegł no i kupiłem SA-HE75 i jak narazie bardzo mi sie podoba. U mnie chodzi z kolumnami Koda->> AV705 + sub SW850

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w szystko chodzi jak złotko !

Polecam tą konfikurację !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Panasonic SA XR 50 wysteruje Paradigm Signature S 8 ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie wzmacniacze cyfrowe to już nie tylko Panasonic z serii XR, ale też TEAC, JVC i Sharp.

Jest takie maleństwo za 40 EUR zasilane bateriami, ma coś około 6W na kanał, na chipie Tripath TA2024, nazywa się Sonic Impact T-Amp.

 

Ten zabawkowy wzmacniaczyk dostał rewelacyjną recenzję na TNT-audio -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Podobno te "cyfrowe" Panasoniki grają bardzo podobnie. Kupiłem parę dni temu XR10, jak do mnie dojedzie to napiszę o nim kilka zdań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Andrzej,

 

jak rozumiem postanowiles cierpliwie czekac te "kilka lat". no coz, zycze wytrwalosci, ja wole w tym czasie sluchac muzyki.

swojaj droga to prognostyk z ciebie kiepsciutki - "Za rok i tak nikt już nie będzie pamiętał o płytach CD, a przynajmniej forumowicze jak jeden będą się zachwycali nowymi formatami." - 18 miesiecy minelo i jakos nie widac tych robiacych pod siebie z wrazenia forumowiczow, a i w muzycznych sklepach deteeski to nadal egzotyka... czyzby jakis spisek? ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.