Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-endowe nowości


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, piano napisał:

mógłbym się odnieść, ale nie wiem w której grupie jestem Wy czy My? ;-))

43 minuty temu, sly30 napisał:

Ciebie to nie dotyczy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Neutralność, to zawsze jest kwestia dyskusyjna, ale przestrzenność i wieloplanowa, holograficzna scena 3S, to podstawa domowej prezentacji systemu stereo. Bez tego wszystko o kant...itd. Jak widać dla was nie jest to ważne i preferujecie estradowe granie, które ma zwalać z fotela, tyle że takie granie w domu na dłużej nie jest ani możliwe, ani fajne. A nie jest możliwe, bo jednak są obok inni domownicy i sąsiedzi, a nie jest fajne, bo jest po prostu męczące. Od czasu do czasu, to ja też lubię dać czadu, ale takie granie non stop, to masakra. Łeb pęka. Muzyka to czasem emocje potęgi czy głośności, ale jeszcze częściej, to nostalgia, melancholia, finezja, subtelności, delektowanie się barwą, głębią muzycznej otchłani itd. Czasem to mają być buzujące emocje ale jeszcze częściej ma być relaks, odprężenie, wyciszenie się, odpoczynek przy muzyce. A dla was jak widzę nie ma to wartości.
Wy potrzebujecie ciągłego buzowania, trochę jak dzieciaki na widok Porsche, które spierają się, który samochód ma więcej na liczniku. Ale z tego się wyrasta, a przynajmniej powinno się wyrosnąć. Wiem dlaczego lekceważycie holograficzne oddawanie sceny. Te wasze wymarzone wielkie giganty z tubami, po prostu w tym aspekcie są słabe. Nie potrafią dobrze pokazać przestrzeni, wieloplanowej, głębokiej sceny. Grają potężnie, dynamicznie, efektywnie ale płasko i na twarz. Może dla was to jest ok, ale wielu innych osób to jednak za mało, a dla jeszcze innych, to dyskwalifikacja. Przyznajcie, że nawet nie wiecie jak grają systemy holograficzne. Od lat słuchacie płaskiego grania i tak się do tego przyzwyczailiście, że nawet nie wiecie jak smakuje granie przestrzenne. A nie wiecie, bo nie możecie wiedzieć. Kolumny, które tak cenicie, nie mają tego w swoich możliwościach. 

To twoje SUBJEKTYWE spojrzenie, ktore chcesz wmowic innym jako ogolnie obowiazujacy OBJEKTYWNY standard.
Ja mam na to inne SUBJEKTYWNE spojrzenie, i wiem co mi sprawia przyjemnosc.
Moj sprzet zaspakaja MOJE a nie TWOJE potrzeby i kryteria

I nic nie przyznaje.
Nie masz zielonego pojecia o tym co slyszalem i czy byly to systemy holograficzne

Widze ze podobnie jak kilku innych „expertow“ tego forum stawiasz „tele-diagnozy“ w oparciu o....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, piter z napisał:

Nie wiem skąd się wzięło że muzyka to zawsze relaks?

A napisałem, że zawsze? Led Zeppelin, Black Sabbath czy Metallica, to raczej relaks nie jest. I system audio powinien potrafić zagrać to potężnie i dynamicznie. Ale są też inne gatunki muzyczne, które wymagają innego typu prezentacji i dobry system audio powinien potrafić zagrać dynamicznie, gdy jest taka potrzeba, ale też relaksująco, gdy dany gatunek muzyczny tego wymaga. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, xajas napisał:

I nic nie przyznaje.
Nie masz zielonego pojecia o tym co slyszalem.
Widze ze podobnie jak kilku innych „expertow“ tego forum stawiasz „tele-diagnozy“ w oparciu o....

Sam dostarczasz informacji do diagnozy. Skoro twierdzisz, że nie warto zwracać uwagę na przestrzenność grania systemu, to już wszystko wiadomo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xajas napisał:

Moj sprzet zaspakaja MOJE a nie TWOJE potrzeby i kryteria

w swojej propagandzie jedynie słusznej linii przebiegu pasma jesteś fundamentalistą , a nawet terrorysta ?

dlatego dobrze by było by ta uwaga skłoniła cie do samorefleksji

poza tym kazdy chyba ma w zyciu piec minut zauroczenia róznymi aspektami audio

, w momencie kiedy ma się to we własnym pokoju przestaje to byc az tak atrakcyjne bo mimo zalet zauważa sie tez wady

ale rzeczywiscie aby móc obiektywnie ocenić dany aspekt trzeba go miec u siebie ?

W jednym z odcinków "DR House" Wilson kupił sobie łózko wodne bo marzył o nim po czym noc spędził na podłodze ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

A napisałem, że zawsze? Led Zeppelin, Black Sabbath czy Metallica, to raczej relaks nie jest. I system audio powinien potrafić zagrać to potężnie i dynamicznie. Ale są też inne gatunki muzyczne, które wymagają innego typu prezentacji i dobry system audio powinien potrafić zagrać dynamicznie, gdy jest taka potrzeba, ale też relaksująco, gdy dany gatunek muzyczny tego wymaga. 

Sprzęt nie gra relaksująco jak dany gatunek tego wymaga, tylko jak tak jest nagrana płyta. Dobry sprzęt poprostu bardzo różnicuje nagrania czy nam się to podoba, czy nie. Można natomiast wyciągać wnioski na temat sposobu grania systemu niezależnie od rodzaju nagrania. Od zawsze twierdzę że 99% procent audiofili ma problem z pokojem odsłuchowym (mnie włączając) i próbują korygować sprzętem coś czego się nie da (a często za cenę częsci systemu mogli by sobie poprostu rozwiązać problem pomieszczenia - ale to nie takie cool jak kable po 20kzł ? ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piter z napisał:

Sprzęt nie gra relaksująco jak dany gatunek tego wymaga, tylko jak tak jest nagrana płyta.

Nie zgodzę się. Puścisz sobie relaksującą muzykę na niektórych kolumnach estradowych czy niektórych tubach, przy normalnej, pokojowej głośności i masz karykaturę, że uszy więdną. A ta muzyka cały czas jest przecież nagrana relaksująco. Ale dany system nie potrafi jej właściwie czy też prawidłowo odtworzyć. 

5 minut temu, piter z napisał:

Od zawsze twierdzę że 99% procent audiofili ma problem z pokojem odsłuchowym (mnie włączając) i próbują korygować sprzętem coś czego się nie da (a często za cenę częsci systemu mogli by sobie poprostu rozwiązać problem pomieszczenia - ale to nie takie cool jak kable po 20kzł ? ).

Tu pełna zgoda. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, xajas napisał:


To twoje SUBJEKTYWE spojrzenie, ktore chcesz wmowic innym jako ogolnie obowiazujacy OBJEKTYWNY standard.
Ja mam na to inne SUBJEKTYWNE spojrzenie, i wiem co mi sprawia przyjemnosc.
Moj sprzet zaspakaja MOJE a nie TWOJE potrzeby i kryteria

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I nic nie przyznaje.
Nie masz zielonego pojecia o tym co slyszalem i czy byly to systemy holograficzne

Widze ze podobnie jak kilku innych „expertow“ tego forum stawiasz „tele-diagnozy“ w oparciu o....

Zapewne o mnie mówisz ?

Tak jak pisałem już w innym wątku, to co piszesz potwierdza tylko, że nie wiesz czym jest holografia i prawdziwa wieloplanowa scena 3d której rozmiar zmienia się w zalezności od danego utworu. 

Narzucasz wszystkim swoje standardy o EQ i wielu innych. Poraz kolejny powtórzę, że użycie EQ ZAWSZE degraduje dźwięk. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
w swojej propagandzie jedynie słusznej linii przebiegu pasma jesteś fundamentalistą , a nawet terrorysta
dlatego dobrze by było by ta uwaga skłoniła cie do samorefleksji


Mysle ze czas rozprawic sie z tym samozwawczym expertem, fanatykiem „poprawnego zgrania fazowego“ ktory ciagle upierdliwie czepia sie moich poprawnych przebiegow pasma i domniema/wytyka mi ignorowanie innych waznych parametrow zarzucajac „niepoprawne“ zgranie fazowe.

Spojrzmy w detalu na te inne parametry. Pozostanmy przy twoim ulubionym > poprawnym zgraniu fazowym czyli KOHERENCJI


Na poczatek male wprowadzenie co to jest koherencja, jak ja mozna mierzyc i jak wygladaja dobre wyniki

Jednym z najwazniejszych parametrow decydujacych o jakosci zestawu glosnikowego, odzwierciedlajacym koherencje (zgranie fazowe) jest STEP RESPONCE

Ponizej widac, jak wyglada taki typowy, dobry wynik pomiaru Step Response i jak wyglada wybitny wynik pomiaru Step Response

Dlaczego wybitny?

O tym wypowiedzieli sie eksperci, ktorzy maja o tym wiecej pojecia niz ja i ty

Zwroc uwage na podkreslone fragmenty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_6270.thumb.png.42ea64e39ece5573833e0d734aeae5d9.pngIMG_6271.thumb.png.25b534e2274b84ca2416fb8da07b2c6a.pngIMG_6273.thumb.png.38c1c1a6a525ad75cbf5000ace7c26ad.pngIMG_6279.thumb.png.f57a6cd2cb77bda10dc552f2d566f887.png



A teraz porownamy wynik pomiaru Step Response moich „niepoprawnie“ skonstruowanych skrzyn na glosniki z tymi wybitnymi

Kazdy moze sam zinterpretowac te wyniki

IMG_6275.thumb.jpg.cdc742659a454eb37e44be2d376140c9.jpg

PS.
50 lat temu w telewizji (jeszcze czarno-bialej) tez wystepowal taki szarlatan (chyba nazywal sie Haris), ktory przez telewizor stawial diagnozy i uzdrawial ludzi.

To forum jest pelne takich Harisow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sly30 napisał:

Neutralność, to zawsze jest kwestia dyskusyjna, ale przestrzenność i wieloplanowa, holograficzna scena 3S, to podstawa domowej prezentacji systemu stereo. Bez tego wszystko o kant...itd. Jak widać dla was nie jest to ważne i preferujecie estradowe granie, które ma zwalać z fotela, tyle że takie granie w domu na dłużej nie jest ani możliwe, ani fajne. A nie jest możliwe, bo jednak są obok inni domownicy i sąsiedzi, a nie jest fajne, bo jest po prostu męczące. Od czasu do czasu, to ja też lubię dać czadu, ale takie granie non stop, to masakra. Łeb pęka. Muzyka to czasem emocje potęgi czy głośności, ale jeszcze częściej, to nostalgia, melancholia, finezja, subtelności, delektowanie się barwą, głębią muzycznej otchłani itd. Czasem to mają być buzujące emocje ale jeszcze częściej ma być relaks, odprężenie, wyciszenie się, odpoczynek przy muzyce. A dla was jak widzę nie ma to wartości.

Wy potrzebujecie ciągłego buzowania, trochę jak dzieciaki na widok Porsche, które spierają się, który samochód ma więcej na liczniku. Ale z tego się wyrasta, a przynajmniej powinno się wyrosnąć. Wiem dlaczego lekceważycie holograficzne oddawanie sceny. Te wasze wymarzone wielkie giganty z tubami, po prostu w tym aspekcie są słabe. Nie potrafią dobrze pokazać przestrzeni, wieloplanowej, głębokiej sceny. Grają potężnie, dynamicznie, efektywnie ale płasko i na twarz. Może dla was to jest ok, ale wielu innych osób to jednak za mało, a dla jeszcze innych, to dyskwalifikacja. Przyznajcie, że nawet nie wiecie jak grają systemy holograficzne. Od lat słuchacie płaskiego grania i tak się do tego przyzwyczailiście, że nawet nie wiecie jak smakuje granie przestrzenne. A nie wiecie, bo nie możecie wiedzieć. Kolumny, które tak cenicie, nie mają tego w swoich możliwościach. 

Całe życie przeżyjesz i umrzesz w niewiedzy którą chcesz wmówić. 

Zależy od konfiguracji jak i zastosowanych driverów i hornów. Przy najlepszych to ta Twoja konwencjonalna sekcja MTM (z SS na MF i SB na HF) - jest taka jak piszesz wyżej.

Po ustawieniu takiej sekcji w miejscu MF-HF-UHF z metalowymi hornami/lensami, to ta Twoja byłaby jakbym narzucił koc na horny. Czyli płaska i tępa, z gorszą sceną, otwartością i detalem - gorszym całym zakresem MF-HF-UHF.

Nawet w Westlake tylko do tańszych idą konwencjonalne (jak np. do BBSM-10VNF), by najlepsze z hornami dać do SM-1 Series.

Westlake-Audio-BBSM-10-VNF-New-Features-

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sovereign napisał:

Nawet w Westlake tylko do tańszych idą konwencjonalne (jak np. do BBSM-10VNF), by najlepsze z hornami dać do SM-1 Series.

Ale ja nie lubię hornów i co? Mam się zmuszać. Męczy mnie takie granie. Łychy też nie lubię, bo mnie mdli od aromatu perfum. Wole czystą i co mam się zmuszać do łychy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, CEzAR21 napisał:
Zapewne o mnie mówisz

 


Nie, mowilem o Sly

Ale witam w klubie tele-ekspertow-diagnostykow

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sovereign napisał:

Całe życie przeżyjesz i umrzesz w niewiedzy którą chcesz wmówić. 

Ale w jakiej niewiedzy? Już te różne opcje słyszałem. Znam to. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, xajas napisał:

Kazdy moze sam zinterpretowac te wyniki

"pięęęęękne"

i co z tego jak scenę stereo zaznaczasz strzałką i pokazujesz , że jest u ciebie szerokości ksiązki, miszczu  ?

wklej to zdjęcie bo to jest ewenement na slalę światową ?

sly 30 pewnie go nie widział ale mimo to znakomicie zdiagnozował twoje poglądy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, slawek.xm napisał:

"pięęęęękne"

i co z tego jak scenę stereo zaznaczasz strzałką i pokazujesz , że jest u ciebie szerokości ksiązki, miszczu  ?

wklej to zdjęcie bo to jest ewenement na slalę światową ?

sly 30 pewnie go nie widział ale mimo to znakomicie zdiagnozował twoje poglądy

juz pisalem gdzie indziej, jestes tak upierdliwy i zaparty, ze predzej Trump przyzna sie do tego, ze przegral wybory, niz ty przyznasz, ze moje pomiary i konstrukcje sa "poprawne" 

 

PS.

Tak, sly tez juz dolaczyl do klubu tele-diagnostykow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, xajas napisał:

ty przyznasz, ze moje pomiary sa "poprawne"

nic nie kumasz , nigdzie nie napisałem , że twoje pomiary są niepoprawne

wręcz przeciwnie , technike pomiarów opanowałes dostatecznie dobrze tylko interpretować ich nie potrafisz

dzieki twoim pomiarom zobaczyłem ,ze twoje kolumny sa spieprzone , ,że mimo dsp dobrych pomiarów i chęci głosniki masz zlepione a nie zgrane , wynikowa charakterystyka przebiega poniżej charakterystyki filtrowanych głosników , co oznacza ,ze albo nie potrafisz obsługiwac dsp albo nie rozumiesz działania filtrów i tego jak powinna byc konstruowana kolumna albo nie potrafisz interpretowac własnych pomiarów albo wszystko razem

jesli do tego dołozymy Twoje zdjęcia i opisy dźwieku jakie sam serwujesz w przerwach chwalenia się własnym mistrzostwem to proponuję zakładkę start

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, slawek.xm napisał:
i co z tego jak scenę stereo zaznaczasz strzałką
....
wklej to zdjęcie bo to jest ewenement na slalę światową


Nie zapomnij przypiendrolic sie do koloru moich papci, pewnie "deprawuja" scene

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xajas napisał:

Nie zapomnij przypiendrolic sie do koloru moich papc

stonowany ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, slawek.xm napisał:
nic nie kumasz , nigdzie nie napisałem , że twoje pomiary są niepoprawne
wręcz przeciwnie , technike pomiarów opanowałes dostatecznie dobrze tylko interpretować ich nie potrafisz
dzieki twoim pomiarom zobaczyłem

 


Tutaj widac, gdzie te pomiary „zobaczyles“ i jestes mistrzem w takich interpretacjach


Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xajas napisał:

gdzie te pomiary „zobaczyles“ i

sam sie nimi pochwaliłes a komentarze odpowiednie padły nie tylko z mojej strony ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, juz wszystko rozumiem

komentarze odpowiednie padły nie tylko z mojej strony

Powtorze sie, wystarczy rzucic okiem na ponizsze porownanie, by stwierdzic, ze te powyzej wspomniane komentarze sa do DOOPY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 2A3_fan napisał:

kiedyś słuchałem cessaro z solution w soundclubie.... dramat, jeden z najdroższych i najgorszych systemów jakie słyszałem

A co gra dobrze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój system gra najlepiej a wszystkie inne są do dupy! :]

 

a tak na serio. TAD z Naimem mi się podobał albo sprzęt Audio Tekne z kolumnami DC10Audio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xajas napisał:


Nie zapomnij przypiendrolic sie do koloru moich papci, pewnie "deprawuja" scene

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie denerwuj się na ludzi którzy mówią ci prawdę, ale sam udowadniasz, że zboczyłeś w którymś momencie z właściwej drogi i podążasz własnymi ścieżkami. Twój zestaw daje ci radość ok, super, ale nie wmawiaj innym że twoja droga to dobra droga bo dobrze wszyscy wiemy że niesie ona ze sobą dużo ograniczeń. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piter z napisał:

Dynamiczna muzyka tak jak i wszystko inne zwyczajnie męczy. Jeżeli zestaw zawsze gra muzykę relaksująco to znaczy że coś jest nie tak - najczęściej jest mało dynamiczny i ma rozmazane faktury.

Rozmydlasz to co Sylwek napisał, akurat teraz słucham Haydna i pomierzyłem dynamikę odtwarzanego nagrania najcichsze dźwięki klawesynu w nagraniu 1 utworu i najgłośniejsze to dynamika ponad 75dB przy forte na poziomie 86dB i poziomie szumów tła 30dB. System gra to co powinien zagrać i gra to akuratnie! średni poziom głośności to 52dB. Polecam posłuchać jak jest dynamika w nagraniu to i dobry system bez tub i "estrady" też sobie spokojnie poradzi i o takim graniu Sly czy ja cały czas mówimy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3 godziny temu, piano napisał:
4 godziny temu, sly30 napisał:

Przyznajcie, że nawet nie wiecie jak grają systemy holograficzne.

miałem duze cebule, to chyba jednak wiem, wiec może jednak nie należę do grupy Wy, a MY?

No Maćku nic z tego nie miałeś na raz Cebulek MBL-a razem z Tubami od Kinoszity i estradą od JBL-a tak że raczej MY ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.