Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-endowe nowości


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, sly30 napisał:

Ciagle leci coś innego, przeróżne gatunki muzyczne. 200h grania to tak średnio 200 płyt. 

200 plyt! Mówi dużo i nic. Tak jak wspomniane BMW, Audi i Mercedes. Porównanie bez określenia rodzaju drogi i warunków. Jedyne co widać to znaczek marki.

 Dziękuję za odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał częsty kontakt z Audi, BMW czy Mercedesem, to rozumiałbyś porównanie i jakość drogi nic do tego nie ma. Wiedziałbyś, że Mercedes jest bardziej komfortowy i miękki w zawieszeniu, a np Audi S6 trochę sztywne ale za to lepiej zachowuje się przy ostrzejszej jeździe. Rozumiałbyś na czym polega istota różnicy między BMW M5, a Mercedesem S, czy Cadillaciem. Po co mam wymieniać 200 tytułów płyt? Bez sensu. Nie skupiam się przy takich testach na zapamiętywaniu tytułów, tylko na wrażeniach z odbioru muzyki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sly30 napisał:

Nie skupiam się przy takich testach na zapamiętywaniu tytułów

Czyli gra coś w tle i w ten sposób słuchając wydajesz opinie o sprzęcie?

200 płyt powiadasz... Fan rapu wybierze tylko takie, a zagorzały punkowiec posłucha swoich kapeli, jeszcze ktoś inny posłucha muzyki elektronicznej itd. 

Opinia w oderwaniu od muzyki - konkretnych płyt, jest bezwartościowa. Duża ilość (200) również nie mówi nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Na pewno słuchałem Biosphere, Erik Wollo, Patrick O’Hearn, David Helpling, Rush, Van Morrison, Simple Minds, Hadouk Trio, Le Jourban Trio, Wasilewski Trio, RGG i inne. Nie słuchałem punka ani metalu. No i co w związku z tym? Co to ma za znaczenie? Sygnatura brzmieniowa sprzętu nie jest ani zmienna ani zależna od typu czy gatunku słuchanej muzyki. Ty jako wytrawny handlarz używanym sprzętem nie wiesz tego? Czy tak z nudów się czepiasz?

23 minuty temu, jafi napisał:

Opinia w oderwaniu od muzyki - konkretnych płyt, jest bezwartościowa. Duża ilość (200) również nie mówi nic.

Jeśli ten sprzęt ciebie interesuje w co wątpię, to wypożycz i sam oceń. Co za problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sly30 napisał:

Jeśli ten sprzęt ciebie interesuje w co wątpię

Masz rację ten sprzęt po takiej opinii nie byłby w stanie mnie zainteresować. 

Z tej opinii można się dowiedzieć: kto jest dystrybutorem, ile kosztuje w odniesieniu do innych marek (rynek), kto go skonstruował, parę danych technicznych - damping factor, moc. I te odniesienia motoryzacyjne:)

Cała reszta bardzo powierzchowna, nie wspominając o metodologii testu: przecież nie miałeś bezpośrednio przywołanych wzmacniaczy odniesienia do porównania.

Najlepsze to były te hektary przestrzeni w systemie. gdzie część pasma obsługuje jeden, a inną drugi wzmacniacz.

Trzeba mieć dużą wyobraźnię. Przyznaję; nie mam jej, by sobie wyobrazić tę przestrzeń (rozfazowanie).

O muzyce już było.

Takie tam pozycjonowanie marki popełniłeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale koledzy wątek jest o nowościach, chyba lepiej że poza sztywnym podaniu danych urządzenia i dystrybutora warto przeczytać opinie osoby która ma pozytywnego jobla na tym punkcie

Poza tym możemy mieć odmienne smaki ale to bardzo łatwo sprawdzić tym bardziej że kolega  SLY30 czy ja jesteśmy tu na forum ponad 10 lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kto opisuje dany sprzęt, nie ma w tym samym czasie podłączonych innych sprzętów tego samego typu. Żaden recenzent oceniając np wzmacniacz, nie ma w tym samym czasie podłączonych 2 innych wzmacniaczy. Byłoby to trudne logistycznie. Ludzie, którzy dużo słuchają różnych sprzętów mają rodzaj pamięci sygnatury brzmienia. Co do sfazowania czy rozfazowania mojego systemu, to nie masz o tym pojęcia, nie wiesz jak jest u mnie, więc to tylko takie poranne bajdurzenie. Sam zrób coś dla innych. Weź coś ciekawego na test, opisz rzetelnie porównując wg.swojej metodologii z 3 innymi sprzętami w tym samym czasie i sam chętnie poczytam. Na pewno zrobisz to lepiej niż ja i tak powinno być, bo jesteś z branży i powinieneś zrobić to lepiej ode mnie. Ja nie jestem z branży, nie mam złotówki za opisy, robię to czasem hobbystycznie i tylko ze sprzętami, które mogą zainteresować mnie pod kątem własnego systemu. Poza tym zaznaczam, że to tylko mój subiektywny odbiór danego sprzętu. Nie jestem zawodowym recenzentem. Ale czy forum jest tylko dla zawodowych recenzentów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

Nie jestem zawodowym recenzentem

Ale osobą wpływu próbujesz usilnie być. Stąd:

 

39 minut temu, jafi napisał:

pozycjonowanie marki popełniłeś

na zamówienie.

Z testowaniem, jak wykazałem nie ma to nic wspólnego.

25 minut temu, ASURA napisał:

dystrybutora warto przeczytać opinie osoby

nie warto.

Wiem -chcesz wykazać, że nieważne co się pisze, tylko kto to pisze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jafi napisał:

Z testowaniem, jak wykazałem nie ma to nic wspólnego.

Nic nie wykazałeś. Jedynie złośliwie czepiasz się dla samego czepiania. To pokaż jak robi się to lepiej. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć żadnych twoich opisów na żadnym forum. Jedyne co zamieszczasz, to ogłoszenia sprzętów, które masz akurat na handel, albo ataki odwetowe na krytykujących sulki, którymi próbujesz handlować. Daj dobry przykład. Chętnie nauczę się od lepszych.

5 minut temu, jafi napisał:

na zamówienie.

Bzdura. Sam się zgłosiłem do Top HiFi, z pytaniem czy mógłbym posłuchać u siebie tej końcówki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jafi napisał:

nie warto.

To Twoja subiektywna opinia za tym odfajkowano

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sly30 napisał:

złośliwie czepiasz się dla samego czepiania

Gdzie złośliwie? Daj przykład.

Już zostawiam testowicza w spokoju. To co miałem do powiedzenia powiedziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy może Ci dadzą pare sztuk w komis to se zarobisz , nie warto odreagowywać frustracji wynikajacej z zazdrości?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, jafi napisał:

Wiem -chcesz wykazać, że nieważne co się pisze, tylko kto to pisze.

To Taka Twoja nadinterpretacja, ciężki pewnie tydzień miałeś widzę każdy ma inny sposób odreagowania, rozumiem Cię ale może wróćmy do opisywanego wsmacniacza. 
 

Jak był byś wtajemniczony a raczej przeczytał byś wpisy SLY na ten temat to:

Wzmacniacz zasilał tylko sekcję wysokotonową i średniotonową na słynnych ostatnio obcmokiwanych Ellipticorach. Napisał że wzmacniacz jest dobrze wyceniony ale niejest to topowa liga tylko trochę niżej.

Opisał  w konstrukcji  użycie lamp na stopniu wejściowym co jest myślę pozytywną formą humanizowania tranzystora dla wielu miłośników lampy.

Przypominam że zaden tranzystorowy wzmacniacz mikrofonowy nie doszlusował do topu lampowego za tym taka aplikacja na wejściu ma sens i nie chodzi tu o uzyskania rozmycia fazowego co oznajmiasz nie słuchając danego urządzenia.

 

Za tym jaki cel jest dyskutowania z Tobą przy mocno autoratywnym Twoim zdaniu na ten temat opartym na czym?

1 minutę temu, slawek.xm napisał:

Zadzwoń do firmy może Ci dadzą pare sztuk w komis to se zarobisz , nie warto odreagowywać frustracji wynikajacej z zazdrości?

 

Sławek trzymaj poziom bo zaraz tu się zrobi gb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jafi napisał:

Nie znam spójnie grających systemów napędzanych 2 wzmacniaczami.

O to konkretniej, Ty nie znasz ale to nie znaczy że w systemie który budował wiele lat SLY tak musi być jak opisujesz

Oba wzmacniacze mają podobne moce DF są także z tych szybszych za tym jest szansa że dadzą radę wiosłować w dwójkach razem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jafi napisał:

Nie znam spójnie grających systemów napędzanych 2 wzmacniaczami.

Słuchaj więcej to poznasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sly30 napisał:

Słuchaj więcej to poznasz.

Sylwek nie wkurzaj, nie każdego stać na przerzucenie u siebie takiej ilości elektroniki z górnej półki ale jak ma się pamięć do sygnatury dźwięku to można na wyjazdach też się dużo nauczyć i co cenniejsze pokusy sprawdzić w swoim systemie jak się uzbiera trochę grosiwa.

 

Ja tak po wyjeździe na bardzo dobrze zagrany koncert to moge tydzień sprzętu w domu nie włączać ot muzyka cały czas mi gra w głowie no i jaka osczędność dwa monobloki pobierające po 1800wat każdy wyłączone ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest trochę trudno ocenić konkretny sprzęt w obcym systemie, gdzieś na wyjeździe. Za dużo zmiennych. Pewnie, że coś tam słychać, gdy fajnie gra, to po prostu dobrze gra, ale jest to mało miarodajne. Za to w swoim systemie, to zupełnie inna bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sly30 napisał:

Mnie jest trochę trudno ocenić konkretny sprzęt w obcym systemie, gdzieś na wyjeździe. Za dużo zmiennych. Pewnie, że coś tam słychać, gdy fajnie gra, to po prostu dobrze gra, ale jest to mało miarodajne. Za to w swoim systemie, to zupełnie inna bajka.

Oczywiście ogólnie tak jest ale doświadczenia zbiera się latami i na wyjazdach dobrze zaczynamy kojarzyć co z czym i dlaczego tak gra a nie inaczej, później nim coś kupimy obowiązkowo warto to sprawdzić w systemie; tak jest najkróciej z tym wybieraniem.

 

Dłużej to trwa jak się chce mieć udany zakup to po czytaniu recenzji bo i trzeba posłuchać u dystrybutora celem weryfikacji potencjału urządzenia jak i posłuchać go przynajmniej dwa tygodnie non stop pod prądem w swoim systemie.

Przykładowo ten 1400Watowy Plinius z 300Watami w klasie A on zagrał dopiero rewelacyjnie po trzech dniach pod prądem. Wniosek też jest taki że można przechodzić obok wielu ciekawych urządzeniach i je przegapić.

 

W Twoim przypadku poza Pliniusem polecał bym wypożyczenie z Intrady na miejscu w Poznaniu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten DAC ma właśnie podobnie jak w topowych torach mikrofonowych bardzo żywotne po 20’000godzin lampy a cała reszta idzie już po tranzystorze. Sam DAC Nagry ma niesamowitą- mikrofonową dynamikę! Jeśli taki sygnał podasz na dalszy tor audio to nic po drodze już nie musisz lampizować. Nasze podwórko co do marek jest trochę hermetyczne warto by było poszukać czegoś co nie jest u nas reklamowane a jest produktem wysokiej klasy. Przypominam że Nagra jest obecnie koncernem który sam sobie produkuje różne specjalizowane kości elektroniki a nie tylko typowym ich składaczem jak inni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ASURA
ort

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ASURA napisał:

W Twoim przypadku poza Pliniusem polecał bym wypożyczenie z Intrady na miejscu w Poznaniu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

HD Amp monobloki są w Polsce. Szef Intrady oferował mi odsłuch u mnie. Ale ich pionowa forma u mnie nie sprawdzi się. Nie mam na nie miejsca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sly30 napisał:

HD Amp monobloki są w Polsce. Szef Intrady oferował mi odsłuch u mnie. Ale ich pionowa forma u mnie nie sprawdzi się. Nie mam na nie miejsca.

Nie wiem jak monobloki ale zaczął bym od topowego DAC-a Nagry, może całej reszty systemu nie będzie sensu wtedy ruszać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sly30 napisał:

Nie szukam ani DACa, ani preampa. 

E tam , chodzi tylko żeby cały system najtaniej podnieść do góry?
 

Masz Intradę na miejscu mimo wszystko bym sprawdził  HD DAC X Nagry w swoim systemie. Mały zwarty łatwo go ustawić to nie 110 kilowe smoki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam Esoterica XD i nie szukam DAC. Nie można wymieniać wszystkiego bez końca. Rozglądam się teraz jedynie za wzmacniaczami, które można zamówić jako monobloki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sly30 napisał:

Ale mam Esoterica XD i nie szukam DAC. Nie można wymieniać wszystkiego bez końca. Rozglądam się teraz jedynie za wzmacniaczami, które można zamówić jako monobloki. 

A konkretnie ktory?

Z zewnetrznym zegarem?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pmcomp napisał:

A konkretnie ktory?

Z zewnetrznym zegarem?

 

N-01 XD. Próbowaliśmy do niego zew.zegar, ten nowy Mutec-Ref.10-120SE ale nic dobrego nie wnosił, a nawet nieco psuł. Ten Esoteric ma na pokładzie zegar z topowego Grandioso i to najwyraźniej wystarcza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I grasz na nim z plików czy dalej z CD?

Jesli znajdziesz czas to wypożycz RME ADI-2 Pro FS (nie DAC tylko przetwornik w dwie strony DA/AD bo on ma wejscie XLR) i porównaj do tego Esoterica, jestem ciekaw Twoich wrażeń, moje opisałem, moze czytałeś.

Najlepiej z kimś, w slepym przełączaniu po ustawieniu identycznych poziomów. Z kimś, bo Ty jesteś właścicielem Esoterica i nie bedziesz obiektywny niestety. Ty słuchasz, ktoś przełącza, nie wiesz ktorego słuchasz. Mozna z CD, mozna z plików.

Pozdro

 

PS. Mutec Ref 10 to OCXO za baaaardzo wygórowana kasę, spróbuj kiedyś jakiegos rubida. Ja mam i OCXO i rubida i ... z Panem Mokrzyckim sie nie zgadzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMARY CONTROL - holenderski analog w dystrybucji Galerii Audio (12.03.2021)

Galeria Audio została wyłącznym przedstawicielem holenderskiej marki Primary Control. Firma ta produkuje wysokiej klasy ramiona gramofonowe oraz gramofon. Za marką Primary Control stoi Bernd Hemmen.

Oferowany przez Primary Control gramofon o nazwie Kinea to konstrukcja z bezpośrednim napędem. Według firmowych materialów jest to technologia niedoceniana, która po rozpowszechnieniu niedrogich gramofonów z bezpośrednim napędem i wysokim momentem obrotowym w latach 1970-tch i 1980-tych starciła na popularności w sektorze audio high-end. Primary Control Kinea wykorzystuje technologię bezpośredniego napędu o niskim momencie obrotowym.

Firma oferuje do swojego gramofonu ramiona spełniające wykorzystujące konstrukcję unipivot lub zbliżoną, ale jest wolne od jej wad. Zastosowano specjalny rodzaj magnesu oraz cewki które są zasilane stałym źródłem napięcia dzięki czemu eliminowany jest luz, a ramię jest bardzo stabilne. Środek ciężkości i łożysko jest w tym samym miejscu, co zapewnia równowagę. Obsługa tego ramienia przypomina tę znaną z łożysk kulkowych. W ofercie są ramiona o nazwach: Arrow, Reference, Gravity i FCL.

primary-control-kinea-gravity.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ceny w Polsze ? ... bo nie chce mi sie sprawdzać. Zapewne jakiś majatek wart budki Bentleya ? ?

BTW wlasnie robie kopie ELO Out Of The Blue z first pressa na TDK MA90 na Nakamichi z Zontek’a (dla przypomnienia mass loader, 58 kg całkowitej zywej wagi z 14”-owym ramieniem) ... tak mnie naszło i dobrze sie zlozyło. Oczywiście sotte (w dosłownym tlumaczneniu) czyli ... bez żadnego Dolby NR ? .

Szkoda, a moze i dobrze, ze Zontek biznesowo dał doopy ?, mało ich jest na świecie. Podobnie jak Sennheiser Orpheus, ten pierwszy  z 1991 roku, tylko Zontek nie doszedł do 300 sztuk ?.

 

PS. kto koorwa w tym kraju nagrywa jeszcze coś na kasetę? I po kiego CH?

Jam jest ? ? ? .

 

Z walkmana SONY seria DD na Senkach HD800 gra zaje....ie. Polecam ... edukacyjnie.

!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Plyta jest nagrana jak jest nagrana ... żaden cyfrowy remaster 24/192 jej nie pomoze ale ...  muzyka sama sie broni ... dla mnie ELO to kapela wszechczasów, a koncert live: Wembley or Bust z Berlina z bodajze z wrzesnia 2018 to majstersztyk i mistrzostwo swiata ... siedzialem jak nigdy w optymalnym dzwiekowo miejscu, pomimo ze Jeff miał wtedy juz ... 70 wiosen, dawał radę, ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.