Skocz do zawartości
IGNORED

Hi-endowe nowości


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, hudykot napisał:

Kablami chcesz łagodzić problem o którym piszesz? Ten problem trzeba wyeliminować, a nie zaspakajać na jakiś czas.

Masz oczywiście racje, ale są wierni fani takich kolumn i jakoś próbują walczyć z problemem, bez pozbywania się samych kolumn. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sly30 napisał:

Masz oczywiście racje, ale są wierni fani takich kolumn i jakoś próbują walczyć z problemem, bez pozbywania się samych kolumn. 

? Ok. Po prostu nie znam tematu. Zaintrygowało mnie to. Poczytam, inaczej na to spojrze. 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Sławku, a jakie stawiasz prawdopodobieństwo ze taki pik pojawi sie z vinyla a jakie z pliku ?

mam zbyt mało doświadcznia z winylem by się wypowiadać w tej kwestii, ale raczej powstanie takich abberacji w przypadku czarnej płyty jest niemożliwe

większe szanse są z plikami które jednak często są przetwarzane , kopiowane konwertowane, przy tych operacjach może czasem wystąpić niefart

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


A czemu pytasz ? Bo ja mam JBL L300 to mam na pliki uważać ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie przejmuj się. Spalenie głośników wysokotonowych normalnych zestawów sterowanych w miarę sensownie dobranym sprawnym wzmacniaczem i nieprzesterowanym sygnałem muzycznym jest niemożliwe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tomek7776 napisał:

moj kolega stracil tweetery w koszmarnie drogich .nie produkowanych juz kolumnach.grajac wlasnie na plikach.cos go skusilo.poddal sie nurtwowi.ktory lansujesz.

podobno transport plikow po tym wszystkim mial ciezkie przezycia .nie przezyl emocji spowodowanych strata kolumn.

Jaki model kolumn z jakimi tweeterami? Co za transport.

12 godzin temu, tomek7776 napisał:

jakis koszmarnie drogie Legacy.

12 godzin temu, tomek7776 napisał:

wezwani fachowcy z jakiejs firmy pro.przebadali caly system .instalacje.kable.

i nie znalezli niczego co by spowodowalo takie skutki.jesli chodzi o jego staly system.

a co bardziej zastanawiajace.tweetery sie spalily jednoczesnie.przy dosc relaksacyjnym sluchaniu muzyki.bez jakis wysokich poziomow glosnosci.

do tej pory nie wiadomo co sie stalo.

 

12 godzin temu, sly30 napisał:

Nie były to czasem jakieś kolumny vintage? 

12 godzin temu, tomek7776 napisał:

nie.jakis koszmarnie drogie Legacy.

12 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:

A czemu pytasz ? Bo ja mam JBL L300 to mam na pliki uważać ?

Wręcz przeciwnie - masz grać z plików High-Resolution. Z elektrownią typu: Mark Levinson, Halcro, Soulution, Moon, Spectral itd.itp., ew. jakiś lampowy konkret w stylu Tube Research Labs GT.

Żadnych popierdółek i kluchonów kolorujących/przekłamujących sygnał do rasowych przetworników, które ukazują wszystkie niedociągnięcia elektrowni audio i okablowania. Jaka elektrownia audio i okablowanie, takie granie.

JBL'e najbardziej uniwersalne i wymagające, nawet najstarsze modele vintage spośród wszystkich innych (ze swoich lat) najbardziej lubią elektrownię Solid State, gdyż nawet najstarsze potrafią grać mega-nowocześnie, wręcz wyczynowo jak do bicia rekordów. Czego nie zrobił Klangfilm, Western Electric, czy nawet Altec, TAD. EV Patrician bez szans na MF, HF, UHF.

LF zależny od sekcji basowej i jej wysterowania - nie ma limitów, gdy nie brakuje m² można i LF do woli rozbudowywać.

Przy L300 Summit z rasowymi przetwornikami (a tym bardziej przy jeszcze większych JBL czy Westlake Audio), nie masz co się martwić o przepalenie. Przy tym samym graniu tweetery Accutona, amatorskie TADy itd. już dawno będą w świecie umarłych :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się. Spalenie głośników wysokotonowych normalnych zestawów sterowanych w miarę sensownie dobranym sprawnym wzmacniaczem i nieprzesterowanym sygnałem muzycznym jest niemożliwe. 

Ja tak trochę ironicznie moje 40 letnie JBL grały z 2x500 Wat w MF M6500i i dały radę i dym nie poszedł. Lubię głośniej czasem choć one 93 dB więc wielkich watów im nie potrzeba.
Jedynie przy sprawdzaniu kopolki na generatorze delikatnie z mocą podchodzić radzę bo to ciągły sygnał określonej częstotliwości i można łatwo przesadzić.
Ciekawy wpis powyżej kolegi który napisał o częstotliwościach spoza zakresu słyszalnego. Ciekawa uwaga.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze przyczyna awarii tweeterow tych Legacy,byl jakis ciagly sygnal wysokiej czestotliwosci w pliku.moze typowa plyta cd jest bardziej zabezpieczona przed takim czyms.

plik,to jednak "radosna" tworczosc kogos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomek7776 napisał:

plik,to jednak "radosna" tworczosc kogos.

Dlatego może trzeba korzystać z oryginalnych plików? ... anie z jakiejś radosnej twórczości kogoś ... z wytwórni raczej nie wyjdzie sknocony plik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slawek.xm napisał:

mam zbyt mało doświadcznia z winylem by się wypowiadać w tej kwestii, ale raczej powstanie takich abberacji w przypadku czarnej płyty jest niemożliwe

Jak najbardziej jest to możliwe z vinyli. Wiem to od producenta muzycznego, który zajmował się vinylami przez 40 lat. W epoce analogu wkładki gramofonowe były dostosowane do możliwości czarnej płyty i nie było tego problemu. Ale współcześnie firmy prześcigają się w ofercie coraz lepszych wkładek, które potrafią przenosić częstotliwości dalece poza progiem ludzkiej słyszalności. Niby fajnie tyle tylko, że są z tym związane problemy. Dźwięki muzyczne na vinylach kończą się daleko poniżej 20khz. Powyżej dźwięków muzycznych są szumy, później jest cisza ale jeszcze później, daleko powyżej 20khz pojawiają się artefakty zniekształceń z prowadzenia igły w rowkach płyty i te są przez współczesne wkładki przenoszone na kolumny. Audiofile cieszą się, że na pomiarach ich tor vinylowy przenosi np do 50khz, ale nie wiedzą, że to szkodliwe zniekształcenia. Nie ma tego problemu przy kasetach czy szpulach. To nie jest problem analogu jako takiego, tylko konkretnie vinyli i nie samego gramofonu, wkładki czy igły, tylko samych czarnych płyt i tej technologii odtwarzania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tomek7776 napisał:

hm,ktos kto ma system za 700 kola,raczej sie nie bawi w "dziwne" wydania.

Hm ... ktoś kto sprzedaje pliki raczej nie sprzedaje bubli, tym bardziej wytwórnia nie wypuszcza nic takiego na rynek ...

Winy spalenia się gwizdków raczej nie widziałbym po stronie plików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wczesniej pisalem,przyjechala ekipa profesjonalistow,przebadala caly tor ,caly dotychczasowy tor.i nie znalezli przyczyny.

awaria zespolow wysokotonowych byla przy odsluchu z plikow,normalnego,nie glosnego.w obecnosci kilku osob,ot tak sobie sie postanowily zepsuc.podejrzenia sa,ze cos bylo na pliku,innego nie ma.

caly sprzet do odtwarzania plikow rozlecial sie na kawalki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
jak juz wczesniej pisalem,przyjechala ekipa profesjonalistow,przebadala caly tor ,caly dotychczasowy tor.i nie znalezli przyczyny.
awaria zespolow wysokotonowych byla przy odsluchu z plikow,normalnego,nie glosnego.w obecnosci kilku osob,ot tak sobie sie postanowily zepsuc.podejrzenia sa,ze cos bylo na pliku,innego nie ma.
caly sprzet do odtwarzania plikow rozlecial sie na kawalki.
 

Amen


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONUS FABER - limitowana edycja kolumn Il Cremonese ex3me (23.09.2020)

We wrześniu 2020 do sprzedaży wchodzą podłogowe kolumny Sonus Faber Il Cremonese ex3me. Jest to edycja limitowana dostępna w ilości 50 par. Cena detaliczna dla jednej kolumny wynosi 114.995 zł (dystrybucja Horn Distribution).

Il Cremonese ex3me to edycja specjalna wprowadzonego w 2015 roku modelu, który został nazwany na cześć najsłynniejszych skrzypiec Antonio Stradivariego. Kolumny Il Cremonese stały się w firmie narzędziem testowym dla najróżniejszych rozwiązań technicznych, ze względu na wszechstronność konfiguracji elektroakustycznej. Stąd narodziła się idea wykorzystania Il Cremonese jako podstawy do stworzenia unikalnego systemu głośnikowego z nowymi rozwiązaniami technicznymi służącymi uzyskaniu jak najlepszej neutralności.

Il Cremonese ex3me to 3,5-drożna kolumna z 6 głośnikami. Zastosowano obciążenie akustyczne bass-reflex. Tunele mają ujścia od dołu (głośniki niskotonowe) jak i z tyłu obudowy (średniotonowe). Wykorzystano firmową technologię Stealth Reflex.

Głośnik wysokotonowy ma 30-milimetrową membranę Diamond Like Carbon Beryllium. Jest to beryl powlekany warstwą D.L.C (węgiel diamentopodobny) metodą CVD (chemical vapour deposition). D.L.C zmienia mechaniczną naturę berylowej membrany.

Głośnik średniotonowy o rozmiarze 150mm ma neodymowy magnes i membranę kompozytową. Składniki membrany to pulpa celulozowa, suszona na powietrzu nieprasowana mieszanka miazgi celulozowej, Kapok (Puchowiec pięciopręcikowy), Kenaf (Ketmia konopiowata) i inne naturalne włókna. Uzyskano lekko chropowatą powierzchnię o zróżnicowanej gęstości, która tłumi i rozprowadza rezonanse, co ma gwarantować naturalny i szczegółowy dźwięk.

Głośniki niskotonowe (2 sztuki) o rozmiarze 180mm mają membrany kompozytowe, złożone z dwóch arkuszy masy celulozowej wykonanej według firmowej receptury, oraz umieszonej pomiędzy nimi warstwy sztywnej pianki syntaktycznej. Kombinacja ta zapewnia spójność brzmienia z głośnikami średnio-wysokotonowymi, a także gwarantuje szybkość, sztywność i niską masę membrany.

Głośniki infra-woofers (2 sztuki) o rozmiarze 220mm są umieszczone na bocznej ściance. Ich kompozytowa membrana jest wykonana z włókna nanowęglowego i nomexu o strukturze plastra miodu. Włókno nanowęglowe używane jest zarówno ze względu na sztywność strukturalną, jak też jako nawiązanie do głośnika nisko-średniotonowego Ex3ma.

Zwrotnica wykorzystuje topologię Paracross, dzięki czemu jest mniej wrażliwa na zakłócenia częstotliwości radiowych i zapewnia niski poziom szumów. Częstotliwości podziału to 250Hz i 2.500Hz.

Il Cremonese ex3me wyróżniono zastosowaniem klasycznego wykończenia Sonus faber Red Violin. Ściany kolumn składają się z wielowarstwowego litego drewna. Do wykończenia wykorzystano skórę. Zastosowano wzmocnienia Dampshelves, dwie płyty zwiększające sztywność i zmniejszające rezonans. Płyty te (górna i dolna) zrobione są z Avionalu, czyli wysokowytrzymałego stopu aluminium, miedzi (4.75%), magnezu (0.5%) oraz krzemu (1.4%).

Tak jak w oryginalnym modelu zastosowano konstrukcję Romboidal Diamond Design. Brak równoległych ścian poprawia właściwości akustyczne niwelując wpływ fal stojących i odbić wewnętrznych. Specjalnie zaprojektowane kolce mechanicznie oddzielają cały zestaw głośnikowy od podłogi za pomocą kombinacji metalowych i elastomerowych elementów izolacyjnych. W przypadku Il Cremonese, system ten został zaimplementowany wewnątrz wieloczęściowego współosiowego zespołu kolców. Kolumny przystosowano do połączenia Single/Bi-wire.

Dane techniczne Il Cremonese ex3me:

Typ ... 3,5 drożny, 6 głośników

Efektywność ... 92 dB (2,83V @ 1m)

Nominalna impedancja ... 4Ω

Zalecana moc wzmacniacza ... 100W - 800W

Częstotliwości zwrotnicy ... 250Hz, 2.500Hz

Pasmo przenoszenia ... 25Hz - 35.000Hz

Wymiary WSG ... 1.450 * 398 * 622 mm

Masa ... 84 kg sztuka

sonus-faber-il-cremonese-ex3me.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.09.2020 o 15:05, kiza napisał:

Wymiary WSG ... 1.450 * 398 * 622 mm

Masa ... 84 kg sztuka

Jest jeden problem...jak do mnie na trzecie piętro je zanieść ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, asterix1 napisał:

Jest jeden problem.

Tak sobie myślę gdybyś dostał w prezencie,  już jakoś był dał radę je wtaszczyć, a tak cena zaporowa i o transporcie nie ma co w ogóle rozmyślać. Piękne kolumny, sam mam język do kolan.- )))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, można się zakochać ?

W dniu 24.09.2020 o 21:19, asterix1 napisał:

Jest jeden problem...jak do mnie na trzecie piętro je zanieść ?

Nie przejmuj się jak będziesz miał takie kolumny to na pewno nie będziesz ich wnosił na trzecie piętro.. ?

W dniu 24.09.2020 o 21:19, asterix1 napisał:

Jest jeden problem...jak do mnie na trzecie piętro je zanieść ?

Nie przejmuj się jak będziesz miał takie kolumny to na pewno nie będziesz ich wnosił na trzecie piętro.. ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lolek126 napisał:

Bardzo ładne, można się zakochać ?

jednak to prawda, ze miłość jest ślepa ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak - na swój sposób.. oczywiscie... dla każdego co innego jest ładne.. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, lolek126 napisał:

Nie przejmuj się jak będziesz miał takie kolumny to na pewno nie będziesz ich wnosił na trzecie piętro.

Super teraz tylko pozostaje mi przekonanie małżonki że ten mebel jest niezbędny ?

Ps Piękne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, asterix1 napisał:

Super teraz tylko pozostaje mi przekonanie małżonki że ten mebel jest niezbędny ?

Ps Piękne...

I tego się trzymajmy, a kupować nie musimy, niech Ci kupują i się cieszą coraz mają na to takie pieniądze, a dwa Co co mają trochę większe salony.. a pomarzyć można, bo przeciez to nic ni ekosztuje ? A Ty zbieraj na zabawkę dalej o ile nie minęła i w swoim czasie również będziesz się cieszył nowym urządzeniem, czego Ci życzę bez względu od jakiego Producenta ją kupisz. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lolek126 napisał:

I tego się trzymajmy, a kupować nie musimy, niech Ci kupują i się cieszą coraz mają na to takie pieniądze, a dwa Co co mają trochę większe salony.. a pomarzyć można, bo przeciez to nic ni ekosztuje ? A Ty zbieraj na zabawkę dalej o ile nie minęła i w swoim czasie również będziesz się cieszył nowym urządzeniem, czego Ci życzę bez względu od jakiego Producenta ją kupisz. ?

Dzięki ?

Zbieram i jestem uparty ?

Każdemu też życzę spełnienia swoich ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, asterix1 napisał:

Dzięki ?

Zbieram i jestem uparty ?

Każdemu też życzę spełnienia swoich ...

I niech wygra lepszy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 20.09.2020 o 11:26, tomek7776 napisał:

hm,ktos kto ma system za 700 kola,raczej sie nie bawi w "dziwne" wydania.

 

Zdziwiłbyś się...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 21:28, kiza napisał:

Tak sobie myślę gdybyś dostał w prezencie,  już jakoś był dał radę je wtaszczyć, a tak cena zaporowa i o transporcie nie ma co w ogóle rozmyślać. Piękne kolumny, sam mam język do kolan.- )))

a może grają przeciętnie i po co się ślinić? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, slaaawek napisał:

a może grają przeciętnie i po co się ślinić?

Może i tak, ale wygląd ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, plastik1989 napisał:

Zdziwiłbyś się...

nigdy nie mow nigdy.lecz nie  w tym przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELECTROCOMPANIET - wzmacniacz zintegrowany ze streamerem ECI 6 DX MK.II (28.09.2020)

Na polski rynek wszedł wzmacniacz zintegrowany z wejściami cyfrowymi i funkcjami odtwarzacza strumieniowego Electrocompaniet ECI 6 DX MKII. Należy on do serii Classic Line. Jego cena wynosi 24.800 złotych (dystrybucja HiFi Club).

Dla sygnałów analogowych ECI 6 DX MKII ma 3 niesymetryczne wejścia RCA oraz jedno symetryczne wejście XLR. Jedno z wejść RCA przeznaczone jest dla kina domowego i pomija ono regulację głośności. Cała ścieżka sygnału analogowego jest wykonana z elementów dyskretnych.

Sekcja cyfrowa ma dwa wejścia koncentryczne (sygnały PCM do 192kHz/24bity), dwa optyczne (sygnały PCM do 96kHz/24bity), jedno USB typ B do połączenia z komputerem, jedno USB typ A do bezpośredniego podłączenia nośników z plikami. Z siecią lokalną można się połączyć przewodowo (Ethernet) lub bezprzewodowo (WiFi). Można też skorzystać z łącza Bluetooth.

Wbudowany odtwarzacz strumieniowy pozwala między innymi na korzystanie z serwisów Tidal, Qobuz czy Spotify, odtwarzanie muzyki przez AirPlay lub DLNA. Można indeksować i odtwarzać muzyką zapisaną na nośnikach w sieci lokalnej.

Do konfiguracji i użytkowania ECI 6 DX MKII dostępna jest bezpłatna aplikacja EC Play. Opracowano wersję na system Android i na system Apple iOS. Można też korzystać z załączonego pilota zdalnego sterowania lub interfejsu webowego.

Oprócz podwójnych wyjść na głośniki są też wyjścia z przedwzmacniacza, jedno symetryczne XLR i jedno niesymetryczne RCA. Na wyjściach z przedwzmacniacza poziom jest regulowany.

ECI 6 DX MKII ma też wejście i wyjście wyzwalacza. Port RS-232 można wykorzystać do sterowania.

W ECI 6 DX MKII zastosowano nowinki znane z innych modeli serii MKII. Mamy zmienioną ściankę frontową i sztywniejsze chassis.

Dane techniczne ECI 6 DX MKII:

Moc wyjściowa ... 2 x 125W/8Ω | 2 x 200W/4Ω | 2 x 370W/2Ω

Impedancja wyjściowa ... < 0,02Ω (współczynnik tłumienia dla 8Ω ponad 350)

Maksymalny prąd wyjściowy ... > 100A

Pasmo przenoszenia ... 1Hz - 150kHz

Impedancja wejściowa XLR ... 47kΩ

Maksymalne napięcie wejściowe ... 10V RMS

Wzmocnienie na wejściu KD ... 31dB (x36)

Rozdzielczość konwertera CA ... 192kHz/24bity

Pobór mocy ... 110W bez sygnału (tryb czuwania 1W)

Wymiary SWG ... 470 * 128 * 430 mm

Masa ... 20,5 kg

electrocompaniet-eci6dx-mk2.jpg

electrocompaniet-eci6dx-mk2-rear.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.