Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

autostereo.pl

Produkt, którego nie możesz nie mieć

Recommended Posts

Firma Harman Kardon, Inc. wprowadza na rynek nowe cyfrowe centrum multimedialne DMC 1000. Jest to serwer multimedialny z wbudowanym twardym dyskiem, wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji przechowywania multimediów oraz ich odtwarzania. Pozwala na niezależne, jednoczesne odtwarzanie maksymalnie czterech strumieni audio w czterech oddzielnych strefach, a także przesyłanie sygnału HDMI™ ze skalowaniem wideo do rozdzielczości 1080p. System DMC 1000 charakteryzuje się nowoczesnym, industrialnym wyglądem. Jego obudowa jest wyjątkowo cienka, a panel przedni łączy błyszczącą czerń z matowym grafitem.

 

DMC 1000 jest komponentem źródłowym audio-wideo, który zapewnia wyjątkową elastyczność. Przy pierwszym załadowaniu dysku CD, jego zawartość jest automatycznie dodawana do biblioteki systemu DMC 1000 umieszczonej na twardym dysku o pojemności 250 GB. Jednocześnie dysk CD jest odtwarzany. Zawartość twardego dysku można skopiować na karty pamięci Compact Flash, Memory Stick, CF, xD, SD, miniSD (wymagana przejściówka) i MMC lub na urządzenia pamięci masowej USB. Umożliwia to odtwarzanie w przenośnych odtwarzaczach muzycznych, w systemach car-audio, telefonach komórkowych lub na innych urządzeniach.

 

System DMC 1000 może przechowywać ponad 60 tysięcy utworów (przy założeniu średniej długości utworu i średniej jakości kompresji) wraz z wszystkimi informacjami pozwalającymi zidentyfikować utwór oraz okładką albumu (jeśli okładka jest dostępna — do pobrania danych identyfikacyjnych oraz okładki wymagane jest szerokopasmowe łącze sieciowe). Pozwala także odtwarzać dane audio oraz pliki obrazów z pełnowymiarowych kart pamięci (m.in. CF, SD, MMC i Memory Stick) oraz ich miniaturowych wersji stosowanych w telefonach komórkowych (pod warunkiem użycia przejściówek dołączonych do kart) i urządzeń pamięci masowej USB. Dane zapisane na twardym dysku systemu DMC 1000 można również skopiować na kartę pamięci, urządzenie pamięci masowej USB lub dysk CD-R/RW.

 

System DMC 1000 umożliwia jednoczesne i niezależne odtwarzanie maksymalnie czterech strumieni audio w oddzielnych strefach. Pracą urządzenia można sterować za pomocą dodatkowego, dokupionego przez użytkownika kontrolera w strefie zdalnej. Jeśli używany jest zgodny kontroler klawiaturowy np. firmy Creston, AMX i innych, informacje o utworze oraz okładka są widoczne na wyświetlaczu kontrolera.

 

System DMC 1000 może odtwarzać muzykę, wideo lub obrazy z urządzenia iPod, jeśli do serwera podłączony zostanie zgodny model odtwarzacza iPod (nie dołączonego do zestawu). Do podłączenia niezbędna jest stacja dokowania iPod The Bridge firmy Harman Kardon (dostępna jako oddzielny produkt). Takie połączenie umożliwia sterowanie urządzeniem iPod za pomocą pilota systemu DMC 1000. Menu sterowania odtwarzaczem jest widoczne zarówno na ekranie telewizora lub monitora, jak i na przednim panelu serwera. Urządzeniem DMC 1000 można też sterować za pomocą dotykowego panelu przedniego.

 

System DMC 1000 został zaprojektowany tak, aby mógł być wykorzystywany jako odtwarzacz DVD/CD, zaś jego atrakcyjny wygląd znakomicie pasuje do dowolnego systemu rozrywki domowej. Urządzenie jest wyposażone w wyjście HDMI 1.1, które pozwala przesyłać cyfrowe dane wideo HD i wielokanałowe dane audio oraz oferuje opcję skalowania do rozdzielczości 1080p. Zapewnia to wyjątkową jakość wideo z dysków DVD, jak i obrazów JPEG.

 

System DMC 1000, został zaprojektowany od początku przez firmę Harman Kardon. Charakteryzuje się intuicyjnym ekranowym interfejsem użytkownika, który zapewnia łatwość użycia i dostęp do wielu funkcji. Cyfrowe centrum multimedialne Harman Kardon DMC 1000 będzie dostępne w sprzedaży jesienią w sugerowanej cenie detalicznej 10 999 zł.

post-20335-100006973 1219852987_thumb.jpg

post-20335-100006974 1219852987_thumb.jpg

post-20335-100006975 1219852987_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

250GB, HDMI 1.1 (!!!!!) wi-fi, plastikowy pilot...

i 10 tyś ?

 

byle jaki odtwarzacz multimedialny z możliwością zamontowania dysku HDD (do 2TB), obsługą NTFS po USB, wi-fi, i wyjściem HDMI 1.4 (!) kosztuje max 1500zł.

śmiech na sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.