Skocz do zawartości
IGNORED

Klub użytkowników preampów


xniwax

Rekomendowane odpowiedzi

zyzio, 17 Lis 2008, 18:00

 

>=> wolf

>Bardzo ładny, ale nie ma podwójnych wyjśc pre out - do bi-ampingu stosujesz te adapterki ? -

>http://www.ostoja.com.pl/v-adapt.html

 

Używałem żeby sprawdzić czy warto. Teraz mam 5 kabelków Albedo typu "Y" :-)

 

=>xniwax

Nie odważyłem się rozkręcić. Tak więc nie mam :-(

Oficajalna strona producenta to:

http://www.belcantodesign.com/

 

Ale model już jest nieprodukowany :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tag McLaren PA10 - znakomitośc i to za dobrą dziś cenę , chyba jest za 200 funtów na hififorsale. .Audiograde zrobił mi lekki tuning i grało to całkiem fajnie nawet z końcówką LFD. Podobno świetne wejście gramofonowe (Frank).

 

Astin Trew - nie pasował mi do końcówki Talka i zadowala dziś jednego z forumowiczów

 

Manley Shrimp - nie mogłem przez niego spać nie mogąc nań zdecydować się w okresie prób. Potem zauroczenie. W przypływie nienawiści do króliczka pogoniłem calą elektronikę. Jeśli kredyt w CHF mnie totalnie dobije, może do krewetki wrócę.

 

Talk Hurricane 3.1 - uspokaja tempo jakie nadaje końcówka Tornado 3.1. Słychać że konstruował go aranżer sekcji dętych a przy tym podmuch basu. Nie próbowałem wejścia phono.

 

Stara miłość nie rdzewieje - po raz 2gi mam Vicka KHV-1, pre na uszy i liniowe. Na słuchawkach w ogóle nie słucham. W swej cenie bardzo dobry,ale należy pokombinować z lampami.

 

Sekcja pre w MF A300 integrze - odpadłem jak włączyłem do niej koncówkę Talka. Albo ona taka dobra albo moc w A300 kiepawa. MF pewnikiem produkuje niezłe pre !!

 

Przez chwilę miałem w domu pre Skorpiona - miłe zaskoczenie.

 

Sekcja pre w Primare A 20 mk II - dramat..........

 

A na razie delektuję się Mantą V7 - szkoda że nie ma preampów???

 

Wyjścia regulowane z cedeków - ogólnie tragedia.Podobnie koncówki z pokrętłami. Może z wyjątkiem Sony ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pre w integrach MF zgadzam się że coś jest na rzeczy. Mój A3 jako pre zaskoczył mnie in plus i teraz jest zagwozdka bo musze szukac zdecydowanie czegośz poziomu Passa XA2.5

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak pozostaję przy lampowym pre. Szkoda że nie mamy dostępu do rynku amerykańskiego - tam jest ich zatrzęsienie. Zanim wrócę do drogiej krewetki myślałem jeszcze o Vincent SA 31mk. wk***ił mnie Audio System - wprowadził zapowiedzianą promocję,a kiedy już chciałem kupić wrócił do starej -2 x wyższej ceny i szybciutko wycofał promocję ze strony. Mimo że Wigilia nie mogę zapomnieć, zwłaszcza że brzydki numer Audio System wywija mi 2gi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie beznadziejny bo chiński,

w pomiarach tragiczny pamiętam jakieś testy w audio nie ma to jak tranzystor hłe ,hłe

ale nie mogę zapomnieć jakie wrażenie na znajomym zrobił podpięty do starego audiolaba którego pre jest niestety mizerne, zreszta sam słuchałem, zagrała muzyka

efekt: dziś ten audiolab gra na pre lampowy tańszym co prawda, bo cene sata była kiedyś sporo wyższa ale widzę już że nie ma powrotu do pre "audiolabowego"

jednak jak pisze zildjian z lampami trzeba powalczyć bo nikt nie mówił ze bedzie lekko :)

post-2430-100008442 1230166767_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fubb wlasnie natknalem sie na recenzje mojego khv-1 w stereophile sprzed miesiaca.jej dokladnosc powinna rozwiac wszelkie watpliwosci co do jakosci mego vicka jako sluchawkowego a takze liniowego pre.Mam 2ga tj nowsza ze wspomnianych wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zildjian, 22 Gru 2008, 15:23

>>>Manley Shrimp - nie mogłem przez niego spać nie mogąc nań zdecydować się w okresie prób. Potem zauroczenie. W przypływie nienawiści do króliczka pogoniłem calą elektronikę. Jeśli kredyt w CHF mnie totalnie dobije, może do krewetki wrócę.

Kris

Star trekkin' across the universe; Boldly goin' forward, still can't find reverse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris

 

O! Nowe wrogiem starego,obawiam się.Zwłaszcza że jakieś poważniejsze zmiany. Przedtem lampy pre na syfiaste EH, niepłynne pokrętło balansu. Żadnej info poza ekspozycją w studio Magellan. Wiesz coś więcej ? Chyba byłem 1szym ,w każdym razie na forum,użytkownikiem krewetki w Polsce. A pomysleć,że niektórzy odradzali mi go bo: 1/niebezpieczna budowa na wypadek burzy, 2/hippie wygląd i jeszcze coś. A dziś chwalą ją pod niebiosa :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zildjian, niestety wiem niewiele więcej poza faktem, że kilka sztuk nowej krewetki jest w Polsce (gadaj z Krzyśkiem z Moje Audio). Słyszeć jej nie słyszałem :-(, a na pytanie o możliwość upgrade'u Manley milczy jak zaklęty...

 

Moja krewetka ma płynny balans tylko z klikiem w pozycji "0" i EH na wejściu - ale Telefunkeny już do mnie jadą :-)

Kris

Star trekkin' across the universe; Boldly goin' forward, still can't find reverse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mój przedwzmacniacz ma parametry jak poniżej i jest to Musical Fidelity MXL.

Impedancja wejściowa: 47 kOhm

Impedancja wyjściowa: 10 Ohm

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.