Skocz do zawartości
IGNORED

Buczenie we wzmacniaczy Marantz PM66KIS


Pasio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie mam problem, mianowicie od pewnego czasu zaczalem slyszec buczenie dochodzace ze srodka mojego wzmacniacza Marantz PM 66KIS. Nie wiem jak to opisac ale wyglada to tak :buczenie wzbudza sie tzn staje sie coraz glosniejsze, a potem cichnie za chwilke to samo. Nie ma roznicy czy galka glosnosci jest na 0 czy na full. Jest wyrazne slyszalne. Moze wiecie co to moze byc co by mi serwis ciemnoty nie wcisnal jakiejs i nie skasowal na giga pieniadze. Z gory dziekuje za informacje.

Pozdrawiam

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ze środka i są niezależne od poziomu sygnału, to zapewne są drgania mechaniczne spowodowane poluźnieniem sie albo trafa albo połączenia trafo - płyta.

Ten temat juz był omawiany , proponuję wyszukiwarkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sukin_Kot

(Konto usunięte)

podobno takie buczenie może też się pojawić jak jest słabe napięcie np zminą dużo ludzi korzysta z ogrzewania na prąd i w sieci jest słabsze napięcie. Nie wiem czy to prawda, ale pisze, ze tak tylko słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.