Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  210 członków

Pioneer Klub
IGNORED

Klub miłośników PIONEERA


DR_DRE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

wsród nowości Pioneera topowe CD : PD-70AE

 

zdjęcie

 

kolejne urządzenie bez płaskiego USB , co ciekawe wejścia cyfrowe też USB B .

post-8854-0-53936700-1495437963_thumb.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

wsród nowości Pioneera topowe CD : PD-70AE

 

zdjęcie

 

kolejne urządzenie bez płaskiego USB , co ciekawe wejścia cyfrowe też USB B .

Miejmy nadzieję będzie to model mniej awaryjny niż pd 10- pd 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stare" 10 i 30 miały problem z napędami natomiast 50 już nie

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Tak przeczytałem w sieci że w modelach ae zmieniono napęd. Jednak było coś na rzeczy i ta fala awarii napędów, również pd 50, to nie był przypadek.

 

Tak przeczytałem w sieci że w modelach ae zmieniono napęd. Jednak było coś na rzeczy i ta fala awarii napędów, również pd 50, to nie był przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w starych 10 i 30 były napędy DVD natomiast 10AE i 30 AE podobno klasyczne CD. Choć do dziś nie udało mi się znaleść zdjęć bebechów

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

w starych 10 i 30 były napędy DVD natomiast 10AE i 30 AE podobno klasyczne CD. Choć do dziś nie udało mi się znaleść zdjęć bebechów

Wiadomo tylko że te nowe napędy mają nazwę Silent drive nic więcej.

 

 

Wnętrze pd 30 ae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne PD-30AE to jednak rebrandowany Onkyo C-7030 tylko z nowszym DACiem. Koniec tematu

Edytowane przez marek-1969

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko trafo , ale cała topologia.

PD-70AE będzie w okolicach 10.000 PLN

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś u dystrybutora jest pusto w temacie A10,20,30

Czyżby jednak nowa linia albo problemy z produkcją

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalegają u każdego handlarza - to w samej Polsce po 1000 sztuk z rodzaju ( 500 miast po 2 handlujących)

 

zawsze można je wysłać do Niemiec, gdzie jeszcze się nie skapnęli, że to taki bubel:

https://www.amazon.de/Pioneer-Stereo-Verst%C3%A4rker-Loudness-Funktion-Direct-Energy-Design-schwarz/dp/B0082JFK10/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1496064979&sr=8-1&keywords=pioneer+a-30&language=de_DE

 

 

:)

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zanwców, niedawno zakupiłem staruszka Pioneer 7800 i użekł mnie swoim dzwiękiem i tu pytanie do was, jaki wzmacniacz w cenie około 2tyś polecacie bo szukam wzmacniaczy których można słuchac godzinami i porównywać, nie int mnie nowe plastikowe pudło z suchymi tranzystorami które lśni jak zabawki na kramach odpustowych :) z góry bardzo dziękuje za polecane sprzęty, i jak można zdjęcia i jakiś opisik własnych doznań odsłuchowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

odniosę się jakby do 1 części pytania - ponieważ mam akurat model N50A (niższy)

i używam go z 2 serwerami: jRiver20 i/lub MinimServer

pliki znajdują się na lapku

N50A stale połączony skrętką z routerem

lapek lepiej jak też jest w ten sposób połączony ponieważ po Wi-Fi to flac'ki 24/96 lubią się przycinać ( po skrętce płynnie hulają DSD64 / 128 )

ogólnie płynne fajne granie - (sterowanie apką firmową Pioneer'a ze smartfona )

mocno się zastanawiam właśnie nad zakupem NAS z powodów możliwości grania bez konieczności włączania lapka i co bardziej ograniczona pojemność dysku w lapku ogranicza rozmiar kolekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

odniosę się jakby do 1 części pytania - ponieważ mam akurat model N50A (niższy)

i używam go z 2 serwerami: jRiver20 i/lub MinimServer

pliki znajdują się na lapku

N50A stale połączony skrętką z routerem

lapek lepiej jak też jest w ten sposób połączony ponieważ po Wi-Fi to flac'ki 24/96 lubią się przycinać ( po skrętce płynnie hulają DSD64 / 128 )

ogólnie płynne fajne granie - (sterowanie apką firmową Pioneer'a ze smartfona )

mocno się zastanawiam właśnie nad zakupem NAS z powodów możliwości grania bez konieczności włączania lapka i co bardziej ograniczona pojemność dysku w lapku ogranicza rozmiar kolekcji

Kupiłem N70 i jedna rzecz mnie nieco irytuje. Przeglądając net radio z apki, czyli przewijając stacje, przewijają się również w N70. Czyli to co robimy na tel, odzwierciedla się na ekranie N70 co powoduje że dotarcie na koniec listy np zakładki Elektronika graniczy z cudem. Trochę glupio to wymyślili.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewijasz całą listę dostępnych czy porobiłeś sobie grupy w faworyzowanych?

 

grupy i wybór można (należy) robić poprzez www

http://pioneer.vtuner.com/setupapp/pioneer/asp/AuthLogin/SignIn.asp?sLogoutType=OUTCOMPLETE&lngy=&sAuthErr=sp1&sAuth=

 

jak w grupie będzie ca 10 stacji to nie będzie problemu z upierdliwym przewijaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby dodać stacje do ulubionych trzeba się przez wszystko przebić, a to jest uciążliwe.

Czyli że po rejestracji mogę przeglądać stacje z przeglądarki i tam zrobić Favorite? Bo nie łapie do końca.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.