Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  210 członków

Pioneer Klub
IGNORED

Klub miłośników PIONEERA


DR_DRE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

no niestety, to nadal sen

Już Metaxę[7gw.] przygotowałem na odsłuchy...Myślałem , że zaprosisz kolegów.....

 

Już Metaxę[7gw.] przygotowałem na odsłuchy...Myślałem , że zaprosisz kolegów.....

Jak ktoś nie widział , to można pooglądać : http://audio-database.com/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

tak dla porównania

 

Wzmacniacz zintegrowany Pass Labs INT-150

Pass Labs INT-150 to w pełni zbalansowany wzmacniacz zintegrowany o mocy 150 W/kanał (8 Ω). Ta niezwykle dopracowana konstrukcja przekonuje eleganckim wzornictwem oraz niezwykle wysoką jakością brzmienia, dzięki czemu w pełni zasłużenie zalicza się do klasy high-end. Potwierdzeniem najwyższej jakości modelu INT-150 jest m.in. aluminiowy panel przedni oraz niezwykle dopracowany metalowy pilot zdalnego sterowania.

 

Obsługę wzmacniacza ułatwia duży i czytelny wyświetlacz, na którym prezentowane są wszystkie niezbędne informacje. Wymagających użytkowników ucieszy m.in. regulacja balansu kanałów. Urządzenie pracuje w klasie AB i wykorzystuje układ Super-Symmetry, którego zadaniem jest perfekcyjne sparowanie dwóch połówek symetrycznego sygnału. INT-150 wyposażony jest w cztery wejścia liniowe RCA oraz dwa wejścia zbalansowane XLR. Siłę napędową dla urządzenia dostarcza potężny transformator toroidalny.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Sekcja wzmacniacza

Moc wyjściowa 2 x 150 W

Impedancja głośników (min) 4 Ω

Typ wzmacniacza Analogowy

Pasmo przenoszenia 1.5 Hz - 60 000 Hz

Zniekształcenia THD 0.003 % przy 5W

 

Pioneer A604R

 

7. SPECIFICATIONS

(for A-604R/HE)

Amplifier Section

Continuous power output

(both channels driven at 20 Hz to 20 kHz) •*

T.HD. 0.015 %, s n .......................................... 100 w + 100 w• T.HD 0.03 %, 4 Q .

 

Power bandwdth o.o5 %, s n . ............ 5 Hz - 80 kHz *

Damping tactor .. 160/ 140

 

• Above specd1cations are for when power supply is 230V.

 

Czy Pioneer A604R to nie High-End????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, planuje zakup " prostego " odtwarzacza sieciowego. Chodzi o dwa podstawowe modele Pioneera

- N30

- N P-01

Ich sekcja analogowa nie bardzo mnie interesuje, po pierwsze z racji raczej niezbyt wysokich lotów jakości, a po drugie z racji podłączenia odtwarzacza do zew. DAC'a. Więc ma to chodzić tylko jako transport.

I teraz , czy sa jakieś poważne różnice pomiędzy tymi dwoma sprzętami.

N P-01 jest droższy , bo ma bluetooth oraz WI-Fi. Pomijając te dwa " zbędne " bajery coś je jeszcze różni ?

 

robiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanie odnośnie Wzmacniacza model sa 7800 i magnetofonu do niego ct 850 czy one pasują kolorystycznie ?( czy aluminnium ma taki sam odcień) Lata te same , wzmacniacz ma załączanie na wajhe, a magnetofon już na przycisk. Z góry dzięki za pomoć jak ktoś ma i da znać. Chciałbym złożyć pionieera z wczesnych lat 80. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

w związku z czwartym urządzenniem marki Pioneer zgłaszam akces do klubu Pioneera . Po 3 modelach BD playerów tym razem jest to streamer N-50A (S)

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam,jako że przełącznik MM/MC w moim A 705R szwankował,postanowiłem go przeczyścić bez wylutowania.Jest to isostat Alpsa-2x9 nóżek.Niestety-za mocno wysunąłem suwak i wszystko się pozginało.Blaszki zmasakrowane i już nie mogę tego złożyć.Czy mogę zastosować inny przełącznik 2x9 pinów czy musi być oryginał?We wnętrzu zastosowano trzy pary blaszek z których dwie pary są trzy-pinowe a jedna para dwu-pinowa.

Generalnie winyli słucham z Audiolabem a Pionka trzymam z sentymentu,ale chciałbym aby był sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramofonu głównie słucham poprzez Audiolaba,ale jest wiele nagrań z wlekącym się basem które A 705 przedstawia efektownie dla uszu.Jego płytka pre jest słusznych rozmiarów i gra całkiem nieżle.

Tymczasem uszkodziłem sobie przełącznik i nikt nie ma pomysłu na ratunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pioneer C-21 i M22 - OPINIE?

 

Czy ktoś zna albo miał okazję posłuchać tego kombo pre + poweramp?

Wrażenia? Opinie?

Jakość phono?

 

Dżwięk w stronę kliniki czy raczej ciepłolubny?

Z czym się zgrywa?

A z czym nie powinien? ;)

 

Warty uwagi (ze względu na rzekomą jakość pre oraz klasę A wzmaka mocy) czy też raczej jeden z tych gratków z lat 70tych co już tylko "ładnie wyglądają" ?

 

http://www.thevintageknob.org/pioneer-C-21.html

http://www.thevintageknob.org/pioneer-M-22.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.