Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie napiecie w sieci ?


ygrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, ha! Juz sobie wyobrażam tę korespondecję:

 

"Szanowni państwo, używam wzmacniacza lampowego typu SET podłączonego do kondycjonera Helion. Chciałbym wiedzieć, czy planowana przez Państwa zmiana napięcia w sieci odbije się negatywnie na dźwięku reprodukowanym przez mój zestaw (chodzi mi zwłaszcza o aspekty dynamiczne)".

 

Odpowiedź STOEN-u:

 

"Szanowny panie,

Sam jestem od wielu lat posiadaczem monobloków lampowych BAT, które podłączyłem do kondycjonego Powerbox. Pragnę zapewnić, że zwiększenie napięcia nie spowoduje negatywnych zmian w pańskim systemie, choć radziłbym zmienić kondycjoner i zadbać o wysokiej jakości kable sieciowe. Sądzę, że najlepszym wyborem będzie Powerwedge... itd."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo lepiej ich zapytać, dlaczego od świąt woda w kranach nie bardzo nadaje się do picia nawet po dwukrotnym przefiltrowaniu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten niesmak w ustach to efekty Świąt a nie zmiana jakości wody? Wtedy filtrowanie niewiele pomoże, trzeba po prostu poczekać jeszcze kilka dni i samo minie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Woda na Pradze i w dzielnicach korzystających z wodociągu praskiego ma trudny do wytrzymania zapach stęchlizny... Nawet w gazetach o tym pisali...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem wam jedno ... zazdroszcze Wam tylko wiekszej sredniej krajowej, miejsc pracy //ale ponoc juz wawa z tym slabo stoi// i sklepow audio.

 

Ja mieszkam 4 minuty od lasu - Gory Chelmskiej. Takie zwierzeta jak sarny lisy a nawet dziki to ogladam w lesie a nie w Zoo. Moja byla laska mieszkala w domku ktory jest podlaczony do ujacie wody, z ktorego smakowala lepiej niz wszytkie wody mineralne i inne temu podobne.

 

Wychodzi na to ze w wawie mozna miec tylko jako zwierze kota. Bo wyprowadzanie psa na 5m2 to obled - znam to autopsi rodzina we Wroclawiu.

 

Raz bylem w Warszawie i zastanawiam sie jak mozna wogole sie myc w takiej wodzie ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliła Mi sie pralka automatyczna f-my Wirpool żywym ogniem,

sądzę jednak, że nie jest to wina STOEN-u ale tej wstrętnej imperialistycznej amerykańskiej firmy.

Zastrzegam sobie możliwość podjęcia odpowiednich kroków prawnych.

POZDRAWIAM

niedoszły pogorzelec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wody ... Kolega wlasnie wrocil ze Szwajcarii. Mowil, ze tam sa w miescie ujacia wody no mozna powiedziec krany z woda - zdatna do picia !!!.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno woda w kranach warszawskich jest również zdatna do picia... Przynajmniej teoretycznie- spełnia odpowiednie normy. Ale to chyba tylko 'na wyjściu' z wodociągów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu jak była rocznica warszawskich filtrów wybrałem się na wycieczkę - przez 1 weekend ożna było zobaczyć te 19-wieczne cudeńka. woda z filtrów rzeczywiście jest zdatna do picia, co z tego jak kanalizacja w wawie jest tak syfiasta, że z kranów leci syf niezdatny czasem nawet do umycia podłogi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frycu>

Oj przestań !!!! Nie rób smaka... bo jak pomyślę co tracę to mi się robi źałość :-). Co do wody to fakt , nie da się tego w wawie pić, a co do sklepów - zamieniłbym wszystkie sklepy świata na kawałek miejsca podobnego do Twojego .

Żal mnie w dupę ściska , kiedy co roku wracam z Mazur ( jeżdżę od kilkunastu lat w to samo miejsce - taaaaakie ryby - i kiedy w okolicach

Serocka !!!!! czuję smród spalin. Qrde ja wysiadam - już mnie wyścig szczurów nie interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ryb to tez smieszna historia. Wiecie czemu Kukiz z Piersiami wpada do Koszalina na koncerty. Zeby z jednym z "Braci Panczo" polowic na morzu. Pamietam opowiadal - krata piwa, krzeselko i zestaw na morskiego leszcza "patelnie" i odlot - tyle powietrza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mozna powiedziec ... o rybach - szkoda, ze moj ojciec nie zajmuje sie audio tak samo jak wedkarstwem. Jednej rzeczy jakiej nie ma to sonda. Ale mysle, ze wlasne jezioro //tzn dzierzawa 5 letnia// mu to rekompensuje :) i ta para labedzi ktora od 3 lat male wychowuje na jesiorku dodaje troche smaczku - mozna porobic fotki z lodzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez w Wawie tez sa na ulicach krany z woda ... oligocenska - bardzo dobra i tylko lenistwo sprawia, ze nie chce mi sie dyrdac codziennie z baniaczkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frycu>

Tez ci zazdroszcze tej dziczyzny. Niepotrzebnie kupilem mieszkanie w Warszawie. Coprawda w LA, tzn 16km od centrum LA, mam w odleglosci 150m od domu pasmo gorskie Verdugo Hills, z ktorego schodza sarny i coyote. Ale odczuwa sie brak lasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa. okolice Koszalina sa mile. mialem okazje pomieszkac w Polanowie. woda, lasy, gorki. jakby sie uparl to i na nartach mozna pojezdzic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.