Skocz do zawartości
IGNORED

___ DVD Panasonic S54 (obraz)


nikx

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas byłem bardzo zadowolony z odtwarzaczy DVD/Divix Panasonica, dlatego chcąc pod drugim telewizorem też mieć możliwość odtwarzania filmów divix kupiłem S54 - i wszystko wydaje się OK mam jednak problem z wielkością obrazu ... podczas odtwarzania filmów divix dookoła "obrazu właściwego" mam 10 cm czarną ramkę dookoła ... ćwiczyłem ustawienia playera - menu >> wideo >> wielkość obrazu i nic ramka jak była tak jest ... pomóżcie proszę bo już nie mam pomysłów.

DVD player jest podłączony z telewizorem Panasonic (klasycznym) poprzez eurozłącze. Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy postarają się pomóc!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie mam S-49 ale pewnie wiele się nie zmieniło;

wielkość wyświetlanego obrazu można jeszcze ustawiać w Funkcjach (FUNCTIONS na pilocie) >> Inne ustawienia >> Menu wyświetlacza >> i tam są jeszcze trzy funkcje ustawień wielkość obrazu;

pobaw się nimi, któraś na pewno pomoże

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.