Jump to content
IGNORED

Co oznacza multi channel decoding w am

Guest Bodzo

Recommended Posts

Guest Bodzo

(Konto usunięte)

Mam amplituner Sony i dvd Denon dvd 700. W ampli. jest jakies bezposrednie wejscie na chinch do multi channel ? Widziałem że wowczas w amplit. zapala sie dioda(tak przynajmniej widziałem w sklepach) Co to jest ? czy to sie ma do sacd ktorego brakuje w moim dvd ale jest w amplit. ? czy mozna multi channel podpiac z moim dvd jakos. Aha słyszalem od kogos ze multi...... jest poto zeby omijac wszelkie dekodery i puszczac bezposrednio z plyty tak jak jest nagrane. Co sadzicie o tym

Bodzi >>>

Prawdopodobnie chodzi o cyfrowe wejście coaxialne, które nalezy połączyć z takim samym wyjściem w Denonie kablem do cyfrowego połączenia audio.

Jeśli to jest to o czym mówię, to poprzez te połączenie będziesz w stanie przesyłać zwykły 2-kanałowy PCM ale też wielokanałowy dźwięk DolbyDigital i DTS. Nie przeslesz jednak sygnału SACD. Do tego ostatniego służy np. cyfrowy iLink (wbudowany np. w wyższe modele amp. i dvd Pioneera)

Możesz podac typ amplitunera Sony ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.