Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  519 członków

Yamaha Klub
IGNORED

Klub miłośników Yamahy


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Fan Blusa & Sonusa napisał:

Wczoraj zakończona 

http://yahoo.aleado.com/lot?auctionID=h471636788#enlargeimg

300$ + ew. opłaty myślę, że warto.

Edytowane przez Basstech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bkeram napisał:

Wszystko wiedzący i wszystko kiedyś mający. ?? Skarbnica wiedzy i nieomylności z większości wątków. ?

 

Wszystkiego pewnie nie. Same fakty. Kiedy ty wzdychasz do NPS2000 ja dawno o nim zapomniałem, bo to żaden szał. Ale ty możesz dalej wklejać linki z cenami z sufitu i się dowartościowywać jaki to HiEndowy, okrojony do samej kości odtwarzacz, który funkcjonalnością może jedynie konkurować z odtwarzaczem CD. 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Nie, nie wzycham. Mam go od nowości i trzymam do dzisiaj przez sentyment. Żadnych linków nie wklejałem. Sam pisałem, że funkcjonalnością dzisiaj znacznie odbiega od innych odtwarzaczy sieciowych. Natomiast podoba mi się jego granie i tak Ci to przeszkadza? Tak więc głupie uwagi kieruj do może do siebie. Chcesz uchodzić za poważnego, a zachowujesz się jak dzieciuch, kłócący się kto ma lepsze "łopatki". Nie jesteś fanem Yamahy to sobie odpuść trollowanie.

Kończę ten temat i nie oczekuję odpowiedzi.

Edytowane przez bkeram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bkeram napisał:

? Tak więc głupie uwagi kieruj do może do siebie. Chcesz uchodzić za poważnego, a zachowujesz się jak dzieciuch, kłócący się kto ma lepsze "łopatki".

 

W dniu 6.05.2020 o 23:23, bkeram napisał:

Wszystko wiedzący i wszystko kiedyś mający. ?? Skarbnica wiedzy i nieomylności z większości wątków. ?

 

 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jak już się dowiedzieliśmy ile trzeba zapłacić za nowe modele wzmacniaczy: A-S1200, A-S2200, A-S3200, to tylko czekać na testy i recenzje z złotymi przemyśleniami typu " nowy model zdeklasował nie tylko poprzednika...", …"najprawdopodobniej może to kwestia przestarzałego układu podzespołów...." i takie tam opowieści z mchu i paproci, które "głodne pelikany łykną" i z kasiorą będą się zabijać o ten sprzęt, ha, ha, ha już to widzę. Moim zdaniem pazerność branży zostanie w tym względzie pokarana i tak jak kiepski swego czasu ruch z wprowadzeniem PMA 2500ne zrobił denon (z tego co się orientuję to większość tego zalega magazyny, bo schodzi słabiutko) to tak najprawdopodobniej będzie miała yamaha ?

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję posłuchać AS2200 po raz drugi . Dzisiaj w zestawieniu z Pylon Jasper na kabelkach od Tellurium . Ostatnio mi ten dzwięk a właściwie cena nie podeszła . Dzisiaj z innym nastawieniem powiem że to bardzo fajne granie szeroka i głęboka scena z fajną lokalizacją grajków . Dzwięk trochę dociążony z delikatnie wycofanym wokalem i fajne zaznaczoną górą . Dżwięk może sie podobać bez dwóch zdań . Jest to raczej ewolucja niż rewolucja . Dlatego uważam nadal że cena przesadzona ale to raczej rynek zweryfikuje za jakiś czas . Chociaż chłopaki gdzie byłem Yamachy posłuchać zamówione sprzęty mogą dostarczyć na przełomie czerwca /lipca . Twierdzą że zainteresowanie duże

Screenshot_20200508-154930_Gallery.jpg

Screenshot_20200508-154908_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, adams19 napisał:

No to teraz jak już się dowiedzieliśmy ile trzeba zapłacić za nowe modele wzmacniaczy: A-S1200, A-S2200, A-S3200, to tylko czekać na testy i recenzje z złotymi przemyśleniami typu " nowy model zdeklasował nie tylko poprzednika...", …"najprawdopodobniej może to kwestia przestarzałego układu podzespołów...." i takie tam opowieści z mchu i paproci, które "głodne pelikany łykną" i z kasiorą będą się zabijać o ten sprzęt, ha, ha, ha już to widzę. Moim zdaniem pazerność branży zostanie w tym względzie pokarana i tak jak kiepski swego czasu ruch z wprowadzeniem PMA 2500ne zrobił denon (z tego co się orientuję to większość tego zalega magazyny, bo schodzi słabiutko) to tak najprawdopodobniej będzie miała yamaha ?

Czy Ty słuchałeś Pma 2500ne? 

Tak się składa, że słuchałem i miałem kilka modeli wzmacniaczy i CD-s Yamaha z as2100 na czele i chciałem nawet kupić 2200 do momentu, kiedy zobaczyłem cenę.  Z ciekawości posłuchałem pma2500ne i wróciłem z nim do domu,  bo gra to bdb w przedziale do 10k.

Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Riczi75 napisał:

Miałem dzisiaj okazję posłuchać AS2200 po raz drugi . Dzisiaj w zestawieniu z Pylon Jasper na kabelkach od Tellurium . Ostatnio mi ten dzwięk a właściwie cena nie podeszła . Dzisiaj z innym nastawieniem powiem że to bardzo fajne granie szeroka i głęboka scena z fajną lokalizacją grajków . Dzwięk trochę dociążony z delikatnie wycofanym wokalem i fajne zaznaczoną górą . Dżwięk może sie podobać bez dwóch zdań . Jest to raczej ewolucja niż rewolucja . Dlatego uważam nadal że cena przesadzona ale to raczej rynek zweryfikuje za jakiś czas . Chociaż chłopaki gdzie byłem Yamachy posłuchać zamówione sprzęty mogą dostarczyć na przełomie czerwca /lipca . Twierdzą że zainteresowanie duże

 

 

 

Screenshot_20200508-180258_Gallery.jpg

Screenshot_20200508-180230_WhatsApp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, costa brava napisał:

bylbym ciekaw porównania pma2020  vs as2000 oraz pma2500vs as2100 

ciężko porównywać, bo to inne szkoły brzmienia. Odmienne granie. Na jednych kolumnach zapewne lepiej Yamaha, na innych Denon...

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Czy Ty słuchałeś Pma 2500ne? 

Tak się składa, że słuchałem i miałem kilka modeli wzmacniaczy i CD-s Yamaha z as2100 na czele i chciałem nawet kupić 2200 do momentu, kiedy zobaczyłem cenę.  Z ciekawości posłuchałem pma2500ne i wróciłem z nim do domu,  bo gra to bdb w przedziale do 10k.

A czy ja napisałem, że któryś z wypisanych wzmacniaczy źle gra? Nawet ten którym jesteś tak zachwycony, weź wpisz w przeglądarkę nazwę modelu, który kupiłeś i zobaczysz liczbę ofert ?

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasz76 napisał:

Yamaha 1200/2200 czy też starsze modele to odpowiedniki modelu 2500 czy raczej 1600 w Denonie?

W mojej opinii (słyszałem as1100,as2100, nowych modeli nie było mi dane) 

 

1 - pma2500ne

2 - a-s 2100

3 - a-s 1100

4 - pma1600ne

Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, HipertrofiaAbsolutu napisał:

Yamaha 2100 brzmi wyraźnie lepiej po xlr

I to jest główna róźnica pomiędzy Yamahami od 2100 wzwyż, które są w pełni symetrycznymi konstrukcjami, a Denonem 2500ne. Druga istotna różnica to sterowanie wzmocnieniem, Yamaha poprzez precyzyjniejszą drabinkę rezystorową, Denon  - potencjometr Alps. Na korzyść Denona przemawia z kolei wbudowany DAC choć pewnie nie jakiś wybitny oraz podwójne trafo EI. To wszytko ma jakiś wpływ na brzmienie i ceny, a co lepiej komu gra to kwestia gustu jak zwykle i zgrania z konkretnymi kolumnami.

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, costa brava napisał:

bylbym ciekaw porównania pma2020  vs as2000 oraz pma2500vs as2100 

Moim zdaniem to by było nie tylko ciekawe ale i pouczające, jednak porównanie powinno być inne: pma2020 vs pma2500 oraz as2100 vs as2200 ? no może jeszcze dość już leciwe, choć wcale nie złe pma2000ae ale z nowszymi denonami i as2000 też z nowymi yamahami. 

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś na forum porównywał starego PMA-2000R z nowym PMA-2020AE w salonie i nie stwierdził żadnych różnic. Aż sam Pan z salonu się zdzilwil. Domyślam się że tak samo będzie się działo, jak już się nie dzieje z Yamahami. Nowe opakowanie, kilka kosmetycznych zmian i tyle. Nie ma co się podniecać. 

Jak ktoś oczekuje wielkiego kroku w przód powinien szukać już w ogóle innych markach, bo tutaj już rewolucja nie nadejdzie. Ja już dawno ten problem zrozumiałem. 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozczarowaniu z cenami integr coś bardziej przystępnego TSX-B237

yamaha5.jpg

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.