Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  518 członków

Yamaha Klub
IGNORED

Klub miłośników Yamahy


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wysoka cena, ale są piękne(te bursztynowe podświetlenie) :) Ktoś ma któryś z egzemplarzy w Polsce??

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Yamaha to było tylko bardzo dobre Stereo, dopiero poźniej w latach 90-tych i na przełomie 2000 jak KD stało się mainstream'owe to Yamaha właśnie tam upatrywała swoich zysków, jednak od kilku lat trwa odwrotność sytuacji więc i teraz Yamaha opracowała nowe klocki Stereo. :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcusSE, 7 Sty 2009, 13:31

 

>No nie patrze na te Yamahy poprostu sa PIEKNE

>czy moze ktos z Was wie cos o tym cd byl to model GT CD1 czy wyszlo tylko cd czy cala seria tego

>zestawu?

 

Oprucz GT CD1 jest również GT CD2 (GT CD1 ma wyjścia XLR, a GT CD2 nie ma). Reszty toru z tej serii nie ma, były tylko te 2 cedeki.

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>STREET

>To znaczy ze mozna dostac te cuda(ale cena :( )Niewiem czy sie zemna zgodzisz ale jakos desing

>tamtej Yamahy bije na glowe te obecne tamte poprostu mialy cos w sobie jakis czar nieumiem tego

>nawet opisac :)

 

Mnie nie interesuje audio produkowane teraz. Jestem fanem vintage i sprzętu z wczesniejszych lat 90' i nie są mnie w stanie odstraszyć wysychające kondensatory lub niedostępne lasery w playerach. Jakbym miał pieniadze to aukcja tej Yamahy już by sie zakończyła ze skutkiem pozytywnym dla mnie. Licze jednak ze jakiś koneser z tego forum kupi i doceni oprucz designu również aspiracje high-endowe yahahy z tamtych lat.

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SamoBiBo, 8 Sty 2009, 20:19

 

>>street

>...też jestem fanem sprzętu Vintage z lat 70-80.Udało mi się wylicytować kilka dni temu

>to.....:)))ciekawe jak zagra??????

 

Gratuluje zakupu, jezeli dobrze pamietam to był na aukcji jeszcze tuner? Prezentuje się zacnie, no ale najważniejsze jak prezentuje się dźwiekowo, więc w chwili wolnej i po ostudzeniu emocji napisz jak gra w twoim systemie. Pozdrawiam

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dartman

>Wklejajcie własne Yamahy, nie te z netu...

Czemu nie? przeciez to jedyna mozliwosc chocby zobaczenia tego pieknego hifi napewno niewielu z nas bedzie miala mozliwosc chocby zblizyc sie do tych cacek niestety :( a tak mozna choc wymienic opinie to chyba nic zlego :) i chocby popodziwiac cos takiego jak YAMAHA 101M waga 61 kg 750x2 4ohm

500x2 8ohm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(niestety narazie u mnie malutkie piano ale badzie cos wiekszego tez Yamaszki)

Pozdrawiam

post-21568-100007319 1231448181_thumb.jpg

post-21568-100007320 1231448181_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.