Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  518 członków

Yamaha Klub
IGNORED

Klub miłośników Yamahy


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Śliczne te Yamahy w drewnie....ahhh.

Ja dopiero w sobotę dotarłem do domu gdzie czekały na mnie paczki z moimi yamaszkami;)))))

Oczywiście od razu śrubokręt poszedł w ruch.Są w zadziwiająco dobrym stanie!!!normalnie jestem w szoku!

Wnętrzności może nie są imponujące w końcu to 2*30w ale za to dobrej jakości,dziwne bo nawet przy głośniejszym słuchaniu nic się prawie nie grzeje.

.Myślę sobie tak...kolumny z lat 70 30W to musi się zgrać z tą yamahą...i kupiłem.

Gra to świetnie,lepiej od wszystkiego co miałem do tej pory.

No i ten tuner...niema to jak kręcić gałką ;)))

post-8077-100004109 1234435311_thumb.jpg

post-8077-100004110 1234435311_thumb.jpg

post-8077-100004111 1234435311_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big news:

 

wczoraj napisalem maila do yamahy z zapytaniem czy planuja premiere tunera w najblizszej przyszlosci - oczywiscie serii 2000 lub 1000. Odpowiedz dostalem po parunastu (!)godzinach:

 

"yes, we plan to release this year a tuner for the 2000er and 1000er series."

 

no to czekam z niecierpliwoscia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie zachowała się firma że odpisała i to w dość krótkim czasie, mi Triangle na moje pytania odpisało po paru dniach, na szczęście w bardzo obszerny sposób ;) hehe

Czekamy na premierę :)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak, nagrywarka jest dłuższa od amplitunera o 4cm, dokładnie jak widać na zdjęciu. Ciekawe jak w środku ona wygląda. Jeśli chodzi o monitor, to postawiłem taki jaki akurat miałem. Załączam zdjęcie, gdzie jedynym źródłem światła w pokoju był monitor komputerowy.

post-20837-100003947 1234611730_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bursztynowego podswietlenia Yamahy nic dodawac nie trzeba :) a jeszcze jak bylo polaczone z szampanem przeslicznie to wygladalo.Teraz troche mnie draznia te niebieskie dodatki no coz taka moda

a tak na marginesie czy na wyswietlaczu w nagrywarce nie byl przypadkiem album Amarok Mike Oldfielda :)

post-21568-100003933 1234617978_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka Yamahy była jednym z elementów, które zadecydowały o moim wyborze tej marki. Ten niebieski dodatek ma głębszy sens, mianowicie jest to taka łuna wskazująca nośnik na którym w danej chwili pracujemy:

 

po lewej = HDD

po prawej = CD

 

niebieska = odtwarzanie

czerwona = nagrywanie

 

Jak dodasz do tego pozostałe kombinacje np. nagrywanie z HDD na CD to masz ciekawe efekty (realizowane za pomocą kolorowych LED o płynnie nastawianej jasności).

 

Co do Amarok, to tak - jestem szczęśliwym posiadaczem również tego albumu :) Dodam że na tej nagrywarce bardzo wygodnie dało się podzielić ten jeden utwór (ok. 1h) na wiele ścieżek.

post-20837-100003925 1234623251_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się, czy Yamaha produkuje jeszcze gramofony analogowe? Mam ochote nabyć takie urzadzenie.

 

SamoBiBo, CDX 397 mk2 pewnie jest podobny do CDX-497, który mam. Modele 497 i 397 mają wspólną instrukcję obsługi. Porównywałem brzmienie z wyjść słuchawkowych CDX-497 oraz kart zintegrowanych w płytach Gigabyte i MSI. Nie będzie pewnie żadnym zaskoczeniem spora przewaga kompaktu nad komputerem (różnica w dynamice, basach i ogólnej barwie) zarówno na mp3 jak i PCM. Ale jednoczesnie na CDX-497 wyraźnie wychodzą różnice między mp3, a PCM, tak że chyba ostatecznie zniechęcisz się do mp3. W 497 cenię sobie możliwość cyfrowej regulacji siły głosu - można odciążyć mechaniczny potencjometr w RX-797. W 397 tego nie ma (nie wiem, czy jest w mk2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.