Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  518 członków

Yamaha Klub
IGNORED

Klub miłośników Yamahy


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najtrafniejszym podsumowaniem produkcji lat 90 YAMAHY mysle jest przedstawienie(moim zdaniem) najpiekniejszych i niepodwazalnie HIENDOWYCH konstrukcji stereofonicznych modeli seri 2000 i 10000

Podejrzewam ze nie jeden milosnik hifi do dzis chcialby stac sie posiadaczem wlasnie tej seri(patrzac na te cacka serce potrafi bic szybciej) :)

 

MODELE SERI 2000

 

AX-2000A

 

TX-2000

post-21568-100003032 1235320863_thumb.jpg

post-21568-100003033 1235320863_thumb.jpg

post-21568-100003034 1235320863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcial bym sie dopisac do tego wspanialego klubu jako uzytkownik malej Yamaszki Piano.

Niedawno pozbylem sie z salonu zestawu KD 5.1. Pieknie to brzmialo w filmach, ale niestety nie dalo sie sluchac na tym muzyki. Zdecydowalem sie na stereo kosztem dzwieku wielokanalowego i teraz jestem na etapie szukania nowego sprzetu. Jak to zwykle bywa, w miare odsluchow i dyskusji wymagania rosna, razem z zalozonym budzetem. :) zentaur cos o tym wie, bo pisalem o tym na innym forum. Niedawno zupelnie przypadkiem mialem okazje posluchac zestawu z serii S1000 i powiem tak: czulem sie jak na koncercie!

 

Swietny watek i swietna robota jaka wykonal tu marcusSE!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majk!

Witaj w klubie !!!

Podobnie jak i Ty posiadam Piano + zakupilem do niej malutkiego suba YST-150 docelowo komplet do sypialni.I ja rowniez stoje przed problemem kupna wiekszego zestawu i wiem ze wcale to nie latwe zadanie(uzbierac juz konkretna sumke to tez problem )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Byłem dzisiaj w "sklepie dla idiotów" żeby bliżej się przyjrzeć i posłuchać zestawu A-S700,CD-S700+NS-777....wzmacniacz to chyba seria ax-497 w nowym opakowaniu?...natomiast cd jest super ,trochę wolno przewija utwory ale to nic ,szuflada...hmmm zanim nie otworzyłem i nie zamknąłem jej to nie wiedziałem czym się tak ludzie zachwycają i się dowiedziałem...po prostu mechanika chodzi jak złoto,jak szwajcarski zegarek a nawet i lepiej!!!Przyjemność naciskania guziczka z trójkącikiem jest niebywała;)szuflada się nie wysuwa lecz wypływa jakby po poduszce magnetycznej w porównaniu do niej moje stare Akai -szumi,rzęzi,strzela,trzeszczy,buczy,charczy...

Cd godne polecenia...nic dziwnego że aukcji cdx-497,397mk2 i innych przybywa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcusSE, 23 Lut 2009, 18:22

 

>SamoBiBo mi jeszcze nie dane bylo sluchac s700 to ciekawe co piszesz o szufladzie cd faktycznie w

>1000 i 2000 caly mechanizm chodzi super co ciekawe jest to naped komputerowy zywcem przeszczepiony

>do Yamaszki ciekawe czy w 700 tez zastosowali ten zabieg.

 

Ta sama mechanika napędu od serii 700 do 2000. Różnica w serii 700 jest taka że zajmuję on znaczną część wnętrzności, główna różnica to elektronika która siedzi w środku, scalaki, kondensatory, brak zbalansowania(tylko seria 2000) itd.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.