Skocz do zawartości
IGNORED

Katie Melua


slaw123

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma być, to pytanie retoryczne.

Tak, bo co innego jest posłuchać płytkę legalnie, zapoznać tam gdzie chce się ja zakupić, a co innego przywłaszczyć sobie ją w całości na własność, choćby w wersji elktronicznej. To to samo co fizyczna kradzież nośnika, odkąd są sprzedawane materiały audio w postacji elektronicznej.

Poza tym do posłuchania wystarczy kawałek mp3 każdego utworu, a nie wiernie zrobiony obraz płyty w postaci bezstratnej.

 

A wypowiedzi w stylu ściągnąłem ją, by się zapoznać, to wybacz.

Mówie to już jako przypadek z życia, gdyż mam znajomego w policji i tłumaczenia są dokładnie tego typu, a jednak album już pozostaje na dysku, a nieczęsto jest dalej udostępniany.

 

Poza tym, każdy kto się interesuje danym albumem, niech sobie poszpera na własną odpowiedzialność gdy ma na to chotę.

A nie daje publicznie gotowe linki, w dodatku jeśli inni nawet o tym nie wspominają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe linki każdy sobie może znaleźć sam...google jest PUBLICZNE - sama zgnilizna wyskakuje w tej wyszukiwarce :D proponuję zablokować całą sieć w imię etycznych hymnów...skoro tak to wielu oburza, a oburza ze względu na to, ze chcą błysnąć na forum i powylewać kolejno wiadro pomyj, z mojej strony żaden link już na tym pełnym hipokryzji forum nie padnie, bo co poniektórym etykom z bożej łaski żyłka skacze, ale też nie pozwolę się wyzywać jakiemuś anonimowemu gówniarzowi od debili....a tak poza wszystkim mp3 o sposobie realizacji nagrania nic nie mówi....ja przed kupnem sprawdzam jakość płyty ściągając właśnie FLAC, a co każdy robi potem z tym obrazem to już jego prywatna sprawa, ja akurat dysk mam czysty, więc zachowajcie sobie te wasze świętoszkowate gadki dla kogoś innego....

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - i jeszcze jedno żółwik - zobacz sobie co Ty do jasnej cholery robisz w tym temacie ??? Jak śmiesz jeszcze w ogóle się odzywać i wtrącać swoje trzy grosze tutaj !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - tutaj jawnie namawiasz do ściągania, piszesz, ze sam ściągasz, dziękujesz za linki, żenada chłopie, żenada, wstyd żółwiku....hipokryzją aż kipi, co tak nagle oburzyło pana ściągnie flaczków ? :))

Wystarczyło tylko trochę poszukać....i tak możnaby załatwić każdego świętoszka.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - a ewangelizacja ma swoją genezę tutaj od wpisów M.B. :)))

Tyle off topicu celem wyjaśnienia sprawy do samego końca, by nie powiedzieć dna :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda kiedyś sam byłem chętny udostępnianiu unikalnie wydanych płyt, ale ku sprawdzeniu sprzętu.

Jednak moja intecją było, aby ktoś zapoznał sie tylko z tą płytą i sprawdził audio. A ty może co przed chwilą napisałeś ?

Teraz już tego procederu nie uprawiam, ma swoje orginalne płyty i zniehęcam również innych, bo to jednak łamanie prawa. I nie chowam wcale głowy w piasek.

 

A z tymi odnośnikami z forum... Ja oszczędze sobie wysiłku, bo jakbym, naprawdę miał pokazać te twoje wcinki z linkami, to chyba tylko linki bym wklejał. A nie chodzi o to.

 

Jeśli chodzi o posty M.B. to sam przecież należysz do tej grupy co on wspomina, tyle że Ty robisz to natrętnie wcinając się w temat.

Więc chyba nie pomyślałeś przetaczając jego wpis. Co ? To właśnie "wcinanie się" najbardziej ludzi razi.

 

Widze, że tak nie masz za dużo do powiedzenia na tym forum, nie wiem czy to jest sposob dowartościowania - pochwalenia, czy po prostu zaistnienia - pokazania się. Na pewno nie pomocy. Wiesz dlaczego ? Bo czytając to co napsałeś:

"z mojej strony żaden link już na tym pełnym hipokryzji forum nie padnie"

 

Mam tylko jedno spostrzeżenie, nikomu na złość nie zrobisz, a raczej inni cie prosili, byś tego nie robił.

Mało tego nawet nie raz przypadkowo poruszaliśmy temat na PW odnośnie tych wcinek.

Nie będziesz na siłe wklejał, tylko mniej czy bardziej czynnym użytkownikiem forum i wszystko bedzie OK.

Po co ta złość.

 

Pozdrawiam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zrobiły z igły widły. Odnośnie Flaców, ja nie traktował bym ich jako prawdę ostateczną o nagraniu, sam się o tym parokrotnie przekonałem kupując potem orginał. Najlepszym przykładem niech będzie płyta Czesław Śpiewa która w wersji orginalnej brzmi lepiej niż każdy Flac dostępny w internecie, jak widać został nieumiejętnie zrobiony. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos czyta ze zrozumieniem?

 

Facet sie pyta kto spiewa podobnie do Katie Melua a tu dyskusja o kryminale, czy warto ja bzykac, a jezli bzykac nie Katie to kogo.

 

Rece opadaja..

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Widze, że tak nie masz za dużo do powiedzenia na tym forum, nie wiem czy to jest sposob dowartościowania - pochwalenia, czy po prostu zaistnienia - pokazania się. Na pewno nie pomocy. Wiesz dlaczego ? Bo czytając to co napsałeś:

"z mojej strony żaden link już na tym pełnym hipokryzji forum nie padnie"

Żółwik codziennie pomagam kilku użytkownikom forum i jestem wyjątkowo aktywny na nim - także, a nawet przede wszystkim na PW, więc nie wiem o czym ty do mnie piszesz :D Jednocześnie nie ma we krzty zakłamania, czego powiedzieć o tobie nie można, a co wykazałem dobitnie....Zaistnieć chciałeś ty wcinając się w ten wątek, ale wyszedłeś na ty jak Zabłocki na mydle :D

Pozdrawiam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wyszedłem jak Zabłocki na mydle. Bo nie mam nic do ukrycia, każdy moze to poczytać. Pisałem już ci.

Ale wcinasz się ty z linkami. Bo ja pisałem to wątku temu poświeconym, jest róznica jeśli oto chodzi ?

 

Dobra, juz koniec, bo faktycznie wątek zmierza z zupełnie innym kierunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, ostatnia płyta to porażka realizatorska, jedyny wart uwagi instrument - śpiew i głos, zostały zabite przez jakiegoś przebojowego pana z wizją, no właśnie z wizją czego..?

Miejmy nadzieję, że nagrają wersję 'bez prądu' i to byłoby coś.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...

Witam

Czy był ktoś na koncercie Katie Melua z obecnej trasy?

Jakie są wasze odczucia?

Na wczorajszy Warszawski koncert szedłem z mieszanymi uczuciami. Zmęczenie powodowało, że liczyłem się ze znudzeniem znanymi piosenkami, a tu pełne zaskoczenie, wyszedłem z koncertu naładowany dobrą energią.

Ta dziewczyna potrafi naprawdę śpiewać. Co zaśpiewała jako drugi bis (Janis Joplin?)?

Zespól towarzyszący był również dobry, a akustycy po poprawieniu ustawień z początku koncertu sprawili, że nawet w sali kongresowej może być przyzwoity dźwięk.

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.