Skocz do zawartości
IGNORED

Kiedy forum stereo zaczyna męczyć?


jarex

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w tytule i czy w ogóle męczy?

Może jest tak jak z żoną? człowiek już nie może na nią patrzeć, ale nie jest w stanie przestać jej kochać:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej męczy 1.11 kiedy nagle wszyscy przypominają sobie o tych, których już nie ma i wklejają te śmieszne znaczki. Czy w innych dniach roku brakuje nam ich mniej? Hmm, pewnie wklejający nawet o nich nie pomyślą, ale "dzień" jest "dzień".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde Forym potrafi zmęczyć. Zwłaszcza jak czyta się "hurtowo" wszystkie tematy.

Korzystając z wyszukiwarki dochodzę do wniosku , że gdzieś tak od (mniej więcej) 2006 roku coraz

trudniej znależć wątek , w którym uczestnicy trzymaliby się tematu i nie tracili energii na

prywatne kłótnie czy personalne spory..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również zauważyłem to o czym piszesz. I nie dotyczy to wyłącznie tego forum.

Na większości forów które od czasu do czasu przeglądam, praktycznie każdy wątek kończy

się mniej lub bardziej chamską kłótnią, lub conajmniej przytykami ad personam.

Dochodzę do wniosku że żyję w społeczeństwie - albo bardzo sfrustrowanym i niedowartościowanym,

albo bardzo źle wychowanym. Niestety kulturę, dobre wychowanie umiejętność prowadzenia dyskusji

wynosi się z domu, a prostacka pogoń za pieniądzem w dzisiejszych czasach temu nie sprzyja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że my Polacy tacy jesteśmy, z ciekawości przeglądałem podobne fora anglojęzyczne i nigdzie nie znalazłem tyle brudu co u nas, jest tam znaczne więcej otwartości i życzliwości.

(nie jestem nawiedzonym fanem "zachodu" i staram się być obiektywny)

pozdr i przesyłam uśmiechy :))))) dla wszystkich nadmuchanych jak balony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topolo niestety na rację..większość uczestników naszego forum to ludzie młodzi często poniżej 30 roku życia..tak zwane pokolenie JPII..coś słabo im to na codzień wychodzi..za mało w tym serca za dużo jadu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że to nie tylko kwestia wieku, chociaż on jest istotny.

 

Zaiste, pewne istotne uwarunkowania kulturalne grają tutaj znaczącą rolę. Posty z angielskich for przypominają mi bardzo japońskie podejście - "przede wszystkim nie obrazić rozmówcy". Ci ludzie stosują tam tak wiele zwrotów grzecznościowych, że gdy natchniony wielogodzinną lekturą takich wątków powracam do języka polskiego i próbuję pisać w podobny sposób, to po prostu nie wychodzi, bo nasz język nigdy tak grzeczny i ładny nie był.

 

Ash

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to kwestia polskiej mentalności oraz po części wychowania i poczucia anonimowości w internecie. Sami wiecie jakie jest podejście Polaków do siebie na obczyźnie. Ogólnie, z zasady nie jesteśmy mili dla siebie. To wszystko przenosi się na fora.

Oczywiście nie możemy uogólniać, lecz gros niekulturalnych zachowań bierze się właśnie z tego poczucia anonimowości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ash mo recht... Uczmy się od Anglików itp. nacji. BTW kiedyś podobny problem wszedł pod dyskusję na pewnym forum foto i jeden kolega stwierdził, że my (Polacy) dobrze robimy, że tak jest szczerze i bez tej ichniej hipokryzji. A ja twierdzę, że my po prostu rozumiemy wolność tak, że wolno być idiotą, być z tego dumnym i jeszcze otwarcie to głosić... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamstwo na forach to jedno...

co mnie dodatkowo strasznie irytuje:

- BŁĘDY - co to kurna za problem sprawdzić przed napisaniem ortografię - dysleksja, dysgrafia to w 95% jedna wielka ściema głupich nieuków

- wpisy nie na temat - siedzę jeszcze na kilku innych forach i wszędzie to samo - 80% wpisów nie na temat - gadanie o dupie maryni albo głupie komentarze

- zakładanie wątków bez wcześniejszego skorzystania z wyszukiwarki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dysleksja, dysgrafia to w

>95% jedna wielka ściema głupich nieuków

 

:)

 

Mocne słowa, ale mam takie samo zdanie na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innaczej nie da się wytłumaczyć, że w ciągu jednego pokolenia tak dramatycznie spadł poziom umiejętności piśmienniczych młodzieży ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nauczyciel wiem coś o tym ... zamiast uczyć dzieciaki, wpajać im zasady ortografii to lepiej wydać papierek i niech dzieciak pisze jak chce ... paranoja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój polonista w liceum miał sposób na tych "dys". Sprawdzali sami swoje dyktanda zielonym długopisem poprawiając błędy. Rekordowa ocena z takiego dyktanda to było 4-. Większość wtapiała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waluch, 2 Lis 2008, 19:30

 

Nie wiem jak wygląda orzecznictwo takiej "choroby". Jednak podejrzewam, że nie jest trudno "załatwić" sobie taki papierek - chyba tu leży sedno sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyskać nie jest trudno, a taki dokument bardzo ułatwia sprawę uczniowi, co więcej usprawiedliwia takiego ucznia z tego iż robi błędy w piśmie lub mowie. W wielu przypadkach po prostu się "odpuszcza" takiemu uczniowi, co wg. mnie nie jest dobre ... właśnie z tego rodzaju uczniem powinno się pracować więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odpowiedź na pytanie w tytule: teraz zaczyna męczyć - przynajmniej wątek stereo , jakieś przepychanki, mało empatii dla drugiego człowieka, jak to mówią młodzi: żenuła

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam tu kilka razy dziennie..rzeczywiscie trudno jest znależć cos sensownego w ogólnej pulpie..

Przed chwila widziałem nawet watek "kupa"..ja rozumiem, ze niektórzy maja słaby dzień..czy wieczorem wypili za duzo piwka i musieli dac czadu przed klawiaturą..ale,moze i dobrze..we Wrocławiu jest duzo takich którzy po piwku daja czadu łamiąc i niszczac przystanki czy inne bogu ducha winne elementy ogólno dostepnej infrastruktury miejskiej..gorzej jak łamią szczeki i inne elementy ciał współ-biesiadników..potem czesto my pokrywamy koszty wielo letniej rehabilitacji tych nieszczęsników..w kazdym razie starajmy się nie robic TRZODY na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech taki uczeń pseudo dyslektyk dostanie pałę to zaraz rodzice przylecą z pretensjami, że ich dziecko to geniusz a stawia mu sie pały. A tak na prawdę to debil. Po co nauczyciel ma się narażać ?

Ci którzy bedą przykładać do tego wagę zostaną elitą. Poza tym to rownież problem kar. Dzieciaki powinno się lać i kropka a nie stosować łagodne metody wychowawcze. Dlatego jest jak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotrek,

W imieniu Audiofili z Zawiercia i okolic serdecznie dziękuję za pozdrowienia. My tutaj w czasie odsłuchów jeszcze się nie kłócimy ani dołków pod innymi nie kopiemy!

Jarek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powtórzę się po raz setny, ale chamstwo i głupota "wyganiania" mnie, co jakiś czas z forum. Z tego też powodu częściej czytam niż piszę a w zasadzie głównie czytam. Ponadto dziwny jakiś zwyczaj, który został zapoczątkowany przed paroma laty i mocno się ugruntował na forum to taka specyficzna elitarność w złym tego słowa znaczeniu.

Cóż na szczęście są jeszcze forma w tym kraju, na których nie obraża się ludzi, nie lży za niefortunne teksty. Na szczęście działa tam prawidłowo moderacja i szczerze mówię nie przeszkadza mi to i nie odnoszę wrażenia, że ogranicza mi się wolność wypowiedzi. Piszę tam co myślę, ale z poszanowaniem dla drugiego człowieka.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z poszanowaniem drugiego człowieka. Trafne !!!

A co do forum to mimo podobnych zastrzeżeń wracam tu po chwilach zniesmaczenia a czasem i znudzenia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czubsi

(Konto usunięte)

Myślę Panowie, że to jakie prawa panują na forum to tylko od nas samych zależy. Negujmy idiotyzm ale kulturalnie. Jestem za organizacją częstych spotkań odsłuchowych we wszystkich rejonach kraju, za sukcesywnym odsłuchem sprzetów różnej maści, za opisem wrażeń uczestników i mnóstwa cennych uwag. Stwórzmy szanującą się małą społeczność a wyjdzie to nam wszystkim na dobre ! To do naszych fachowców lgną właściciele drogich klocków z zachodu celem tuningu (!) My mamy pomysł mamy talent mamy wiedzę i mnóstwo twórczych ambicji ! Wykorzystajmy to ! Stańmy się profesjonalni i ... zacznijmy oo samych siebie ... Pozdrawiam z lubuskiego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego my jako naród ciągle narzekamy na siebie.Czy tak robią inne nacje?Sami z siebie robimy jakiś gorszych i wierzymy, że tak jest.To jest godne ubolewania...Mówmy o dobrych rzeczach i nie pogrążajmy się!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zastanawia mnie dlaczego my jako naród ciągle narzekamy na siebie.Czy tak robią inne nacje?

 

Może my mamy powód duży, a inne nacje mniejszy? Poza tym ja nie narzekam jako naród, tylko po prostu konstatuję fakty. Takiego stężenia agresji i frustracji jak na polskiej ulicy, czy w polskim internecie nie widziałem po prostu nigdzie indziej, a bywało się tu i tam.

 

>Mówmy o dobrych rzeczach i nie pogrążajmy się!

 

Na większości polskich forów netowych mówienie o dobrych rzeczach jest nieistotne, głównie chodzi o to, żeby ktoś ogłosił jakąś prawdę sobie objawioną, a potem stado kruków zaczyna szarpać jego mięso do kości, a drugie stado kruków zaczyna szarpać mięso pierwszego stada kruków. Zasada pierwsza: kto myśli inaczej niż ja ten debil, cham, dres, kmiot, prostak, ćwok, głuchy, moher, niepotrzebne skreślić. JA MAM RACJĘ. To jest motto dobrego Polaka, nie podlega negocjacjom, najwyżej w ryj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.