Jump to content
IGNORED

trandy


parmenides

Recommended Posts

Guest vasa

(Konto usunięte)

Panowie, nie martwmy się. Jeżeli nie jesteśmy trendy i spoko i cool to tylko dla tego, że jesteśmy oldskool'owi. Wg. znanych mi ekspertów (14 i 18) to jest bardziej trendy niż cała reszta.

Link to comment
Share on other sites

To ja mogę być "oldscool'owy" - brzmi lepiej niż np. "prescool'owy", ale ważne że jestem "trendy" (cokolwiek by to miało znaczyć) :-)

 

Świat wyglądałby lepiej gdyby wię ksza część tych "scool'owych" ludzi i nie była aż tak kreatywna jak tego chcą...

Link to comment
Share on other sites

Hi

A propos „trendy czy ...” w Trójce.

Uważam że jest to jeden z najsłabszych programów w Trójce. Na mirę RMF czy Zetki.

Od lat słucham Trójki, ale coraz mniej mi się podoba. Przez właśnie takie audycje staje się klonem komercyjnych paplaczy o bydle-czym. Oczywiście jest jeszcze duch dawnego radia kreującego dobre gusta, ale coraz bardziej zalatuje komerchą.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

daltego jak sprzedałem radio nie kupiłem żadnego nowego... słucham przypadkiem w samochodzie, i tylko to co przy okazji leci, najczęściej niestety chłam dla mas... jeśli to jest teraz trendy to ja jestem w głębokim cimnogrodzkim podziemiu ;)

Link to comment
Share on other sites

kiedyś słuchałem zetki - byli śmieszni, świetne wiadomości, dobre i celne komentarze - niestety zmienili trochę profil muzyczny i dzisiaj nie mogę tego radia słuchać - cenie nadal u nich audycje informacyjne. No i wolę Olejnik od Pieńkowskiej. słucham nadal zetki między godz. 7.00 a 9.00 (ale coraz częściej nawet rano przełączam na trójkę. Po godz. 9.00 jak mogę włączam trójkę. trochę gadania czy dolar wzrośnie czy zmaleje, etc - dobrze posłuchac czasem jak ktoś mówi a nie próbuje śpiewać. szczególnie jak się jedzie samochodem.

muzyki z trójki tez raczej nie lubię. jak jadę w dłuższą trasę włączam dwójkę - czasami trafię na coś fajnego co można sobie potem kupić:)

radio jazz - jakoś nie mam do nich szczęscia - zawsze trafiam na pasmo rock - co mnie strasznie wkurza i od razu wyłączam.

radio classic - pomyłka!

ogólnie radio służy mi tylko jako źródło informacji i tło do codziennych czynności (głównie porannych).

Jakość nadawanych programów w radio nie ma dla mnie znaczenia bo nie traktuję tego jako źródła muzyki.

niestety o żadnej stacji nie moge powiedzieć, że to moje radio...

Link to comment
Share on other sites

niestety zgadzam się z Tobą w zupełności.. również traktuje teraz radio jako źródło porannych informacji, choć tylko w aucie bo w domu net i gazeta w zupełności wystarczy...

 

ech.. czyli nie tacy trendy jesteśmy jak nam się wydaje ;)) staroświeckie ludzie z nas...

Link to comment
Share on other sites

Tak, też nie mogę powiedzieć żeby któreś radio było "moim" a pamiętam jak w 80 latach wiele rzeczy podporządkowywałem temu aby móc o właściwej porze posłuchać audycji Szachowskiego, śp Beksińskiego lub alternatywy w "harcerskiej", a przez ok pół roku miałem tylko tuner i słuchawki (żadnego wzmacniacza- przejściówka z dina tunerowego na din słuch., niski sygnał, cichutko, ale było warto) wtedy na klocki do wieży polowało się pojedynczo, a na dodatek trafiłem na eksportowego tsh o nazwie nomen omen altus z ówczesnym zachodnim zakresem, nikt specjalnie nie chciał tego przestroić ale teraz jest znów przestrojony, skala jak znalazł i jeszcze czasem gra, swoją drogą ta wieża solidnie wyglądała panele z 5mm szczotkowanego aluminium, wzmak (ws503) tez pare kilo waży

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.