Skocz do zawartości
IGNORED

trandy


parmenides

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w trójce rano w programie z serii 'co jest trandy' stwierdzili, ze trandy (straszne słowo, brrrrrrrr) jest bycie audiofilem. krótka rozmowa z jakimś sprzedawcą w sklepie hifi o tym kto to jest audiofil. raptem 3-4 minutowy materiał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej uczę się języków obcych, (i tak mam wrażenie, że jeszcze duuużo mi brakuje), tym bardziej rażą mnie niepotrzebne zapożyczenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to słowo jest wyjątkowo idiotyczne. dla rozwrzeszczanych nastolatek słuchających mtv. i dla prowadzącego program Idol i wogóle dla młodych kreatywnych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Panowie, nie martwmy się. Jeżeli nie jesteśmy trendy i spoko i cool to tylko dla tego, że jesteśmy oldskool'owi. Wg. znanych mi ekspertów (14 i 18) to jest bardziej trendy niż cała reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parm, ale powiedz, tak szczerze...uslyszawszy te wypowiedz, jaka byla twoja wewnetrzna reakcja? Byles zadowolony? Poczules pewna satysfakcje? Jakby dowartosciowany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazz - zachowujesz się jak mały chłopiec. to cie nudzi, gdzie indziej do czegoś sie zapalasz... daj spokój - dorośnij, skup się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę być "oldscool'owy" - brzmi lepiej niż np. "prescool'owy", ale ważne że jestem "trendy" (cokolwiek by to miało znaczyć) :-)

 

Świat wyglądałby lepiej gdyby wię ksza część tych "scool'owych" ludzi i nie była aż tak kreatywna jak tego chcą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazz - jesteś niegrzeczny - nie słuchasz jak się do ciebie mówi. idź umyć ręcę, na dzisiaj koniec zabawy. i nie oglądaj się za dziewczynkami - jesteś jeszcze na to za młody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

A propos „trendy czy ...” w Trójce.

Uważam że jest to jeden z najsłabszych programów w Trójce. Na mirę RMF czy Zetki.

Od lat słucham Trójki, ale coraz mniej mi się podoba. Przez właśnie takie audycje staje się klonem komercyjnych paplaczy o bydle-czym. Oczywiście jest jeszcze duch dawnego radia kreującego dobre gusta, ale coraz bardziej zalatuje komerchą.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daltego jak sprzedałem radio nie kupiłem żadnego nowego... słucham przypadkiem w samochodzie, i tylko to co przy okazji leci, najczęściej niestety chłam dla mas... jeśli to jest teraz trendy to ja jestem w głębokim cimnogrodzkim podziemiu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słuchałem zetki - byli śmieszni, świetne wiadomości, dobre i celne komentarze - niestety zmienili trochę profil muzyczny i dzisiaj nie mogę tego radia słuchać - cenie nadal u nich audycje informacyjne. No i wolę Olejnik od Pieńkowskiej. słucham nadal zetki między godz. 7.00 a 9.00 (ale coraz częściej nawet rano przełączam na trójkę. Po godz. 9.00 jak mogę włączam trójkę. trochę gadania czy dolar wzrośnie czy zmaleje, etc - dobrze posłuchac czasem jak ktoś mówi a nie próbuje śpiewać. szczególnie jak się jedzie samochodem.

muzyki z trójki tez raczej nie lubię. jak jadę w dłuższą trasę włączam dwójkę - czasami trafię na coś fajnego co można sobie potem kupić:)

radio jazz - jakoś nie mam do nich szczęscia - zawsze trafiam na pasmo rock - co mnie strasznie wkurza i od razu wyłączam.

radio classic - pomyłka!

ogólnie radio służy mi tylko jako źródło informacji i tło do codziennych czynności (głównie porannych).

Jakość nadawanych programów w radio nie ma dla mnie znaczenia bo nie traktuję tego jako źródła muzyki.

niestety o żadnej stacji nie moge powiedzieć, że to moje radio...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zgadzam się z Tobą w zupełności.. również traktuje teraz radio jako źródło porannych informacji, choć tylko w aucie bo w domu net i gazeta w zupełności wystarczy...

 

ech.. czyli nie tacy trendy jesteśmy jak nam się wydaje ;)) staroświeckie ludzie z nas...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha. Parm, rezerwuje cie na wieczor w maju na moje imieniny. Jako blazna. Jestes przekomiczny. Bedziesz rozweselal gosci (i mnie). Jakie jeszcze masz specjalne tricki? Hahaha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też nie mogę powiedzieć żeby któreś radio było "moim" a pamiętam jak w 80 latach wiele rzeczy podporządkowywałem temu aby móc o właściwej porze posłuchać audycji Szachowskiego, śp Beksińskiego lub alternatywy w "harcerskiej", a przez ok pół roku miałem tylko tuner i słuchawki (żadnego wzmacniacza- przejściówka z dina tunerowego na din słuch., niski sygnał, cichutko, ale było warto) wtedy na klocki do wieży polowało się pojedynczo, a na dodatek trafiłem na eksportowego tsh o nazwie nomen omen altus z ówczesnym zachodnim zakresem, nikt specjalnie nie chciał tego przestroić ale teraz jest znów przestrojony, skala jak znalazł i jeszcze czasem gra, swoją drogą ta wieża solidnie wyglądała panele z 5mm szczotkowanego aluminium, wzmak (ws503) tez pare kilo waży

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.