Skocz do zawartości
IGNORED

Aktywizacja uzytkownikow AudioStereo


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mamy nowe, piekne i jedynie sluszne forum. Artykuly, newsy itp itd Ale nudy dalej, czy Redakcja nie ma tam doradcow? Jakis obraz swietlanej przyszlosci? Moze jakies konkursy z nagrodami? Quizy gdzie zwyciezca dostanie bilety na AS? Zapraszanie do watkow znanych konstruktorow, ktorym mozna by zadac pytania? Jakies pomysly?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berberys, no fakt :) ja jestem juz "zaktywizowany" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zniżka na bilecie po powinna byc,przy okazji jozwa by zlustrował forumowiczów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Foxbat, jeśli to dla ciebie problem, to aktywizuj. A jeśli nie chcesz tutaj aktywizować, to aktywizuje u siebie, a nie truj nam tutaj głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo zagadkowa wypowiedź...

Już sam nie wiem, kto kogo i gdzie ma aktywizować?

W każdym razie - zaktywizowałeś Redaktora! ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cirze!

Obyś był złym prorokiem!

A w tonie Redaktora najbardziej podoba mi się ten gospodarski, zatroskany ton - "nie truj NAM tutaj głowy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berberys

Redaktor jest zapracowany noszenie,przygotowania do wystepów,koordynacja pracy z monika

ale jak ma byc wykład to nawet ja sie rusze i przyjde

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet przygotowałem dyktafon, by nie uronić chociażby kropelki z wykładu pana Redaktora! Jestem zaktywizowany i mogę zasiąść obok Ciebie, o ile oczywiście za głośno nie będziesz notować i zagłuszać słów p. Redaktora!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał bliżej! Nie po to jestem zaktywizowany, by przez ściany spijać z lubością miód z ust samego p. Redaktora!

Wejdę pod płaszczykiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja, jak masz byc tak otwarty na dialog, to odrazu zmien hasla tym wszystkim 20 ilestam tys. uzytkownikow... lepiej nic nie napisac, niz walnac i sie potem wstydzic :/ co to znaczy "u siebie"??? jak kazdy tutejszy user sobie pojdzie do "siebie" to sam zostaniesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze za wznoszenie goracych oklasków srednio co 3 zdania poprosimy o 2 miejsca w pierwszym rzedzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił naprzeciwko p. Redaktora! Chciałbym mieć najlepsze miejsca zapewniające pełną panoramę stereofoniczną!!! Może być nieco dalej niż w pierwszym rzędzie, bo jestem przyzwyczajony do głębszej perspektywy. Dźwięk "na twarz" mi raczej nie odpowiada!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyś myślał, ze Redaktor potrafi wyłącznie w mono???

Potrafi w stereo i w quatro i...

Potrafi wszystko!

Profesjonalnie zaktywizować, genialnie zbanować, literalnie wykazać, talmudycznie wyłożyć...

I tak możnaby w nieskończoność! Bo Redaktor jest nieskończonością, co wielokrotnie dowiódł swymi bohaterskimi czynami i rycerskością...

Nie tak jak, nie przymierzając, Foxbat, który wyłacznie poklasku, a dyplomów szuka...

Dobranoc!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie trzeba sie wyspac przed AS :))

dobrejnocy wszystkim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Lamerzy i nowe twarze aktywizują to forum juz od dawna.

Ale ile można czytać lamerskich watków o wieżach z usb, sposobach na użytkowanie radia samochodowego w domu, mp3 i temu podobnych bzdetach?

To od dawna zniechęca.

 

Ale cóż..

Jaki pan taki kram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

Czwarty raz Pan Nadredaktor cytuje na tym forum ten sam cytat z Lema.

Może czas z powrotem przejrzeć Wikicytaty?

Ja przy śniadaniu znalazłem tam z Lema taki wyimek:

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba korzystać z umiarem aby się nie zarazić głupotą.

Ja ze strachu to nawet nie wypowiadam się zbyt często na forum Audiostereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belfrze!

Za to Cię szanuję!!! ;-)

Cirze!

"Resistance" w pewnym polskim filmie nazywano "Dekadencją". A oni (one) po prostu chciały żyć normalnie! Bez pruskiego drylu, popijając alkohol, uprawiając miłość ;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

 

To by już było niegrzeczne. Wolę swój cytat z Lema. Oczywiście, po takim skarceniu powinno być mi przykro, że Audiostereo tak tłumi ekspesję rocha, foksa i kogo tam jeszcze, kto tu zachodzi czasem, żeby nam tutaj wszystkim wskazać właściwą drogę. Łapię się nawet na myśli, że to chyba moderacja musi wycinać im wpisy merytoryczne, skoro zostają tylko narzekania. Poproszę moderatorkę, żeby pod żadnym pozorem nie usuwała waszych, koledzy, wpisów poświęconych sprzętowi, muzyce itp. zjawiskom kulturalnym. Nie wiem, dlaczego tak robi, to bardzo nieładnie to potem wygląda, przyznaję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten cytat z Lema znacie?

 

"Im bardziej zaawansowane technicznie (doskonalsze!) medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co? ktos ma jakies pomysly?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak dla odreagowania coś z Dobrego Wojaka Szwejka:

"Nie wszyscy mogą być mądrzy panie oberlejtant - rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. - Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie było by tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiał by z tego."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"a ten cytat z Lema znacie? [...]"

 

Fox, nie bierz tego cytatu tak dosłownie, z niego nie wynika, ze nie możesz zamieszczać wartościwych treści - możesz jak najbardziej!! Cieszę się, że mogłem przyczynić się do wyjaśnienia tego bolesnego nieporozumienia. Teraz, uwolniony, możesz "dawac na całego" (Strugaccy, "Południe. XXII wiek")

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.