Skocz do zawartości
IGNORED

Pc w hifi


JA

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego wy nie uznajecie pc w hifi. na kazdą prube polemiki odpowiadacie bo pm3 jest do d... .Przeciez są dobre k. dzwienkowe i wavy jakosci takiej samej jak cd. po za tym stosunek jakosc/cena jest w pzrepadku k. dzwienkowych lepszy od cd. W studiach tez na nich słuchają a puzniej wy sie tym zachwycacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ja: Bo są lamy... w dodatku głusi... i się na tym nie znają... A jakby się poznali to odczuliby dyskomfort z tego, że wydali kasę na przestarzałą technologię, która nie odtwarza ani DVD ani DVD-A i nawet w jakości CD jest gorsza od PC-ta :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alesz my óznajemy pc f hifi . No i ten stosónek sena do/jakosc jest brdz.dobry. F stódiah sóhajom na pc na kartah blaster i jest dobże wienc nie ma problemó.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wqwqw > No tak .. wyszło szydło z worka. tak sobie dworujemy.

No ale do rzeczy - trudno kogoś przekonać ,że Syrenka jest lepsza od Nissana, dajmy na to.

Tym bardziej - zobacz z tony wypowiedzi ,że On jeździ Syreną i uważa ja za najlepsze auto na świecie.

A może się nam, w takich przypadkach już nie chce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie przyklady konfiguracji audio-PC, rodzaje kart dźwiękowych, sprzęt towarzyszący, pomiary parametrów... no a może wrażenia z odsłuchów porównawczych, bo jak rozumiem skoro się tak negatywnie wypowiadacie o mozliwościach uzyskania dźwieku wysokiej jakości z PC, to rozumiem ze doszliście do takich wniosków słuchając godzinami wysokiej klasy komputerów audio i porównując je ze swoim super sprzetem...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A co to jest komputer audio? Jeśli używam SB Platinum Live! z kolumienkami Kossa, to czy to jest komputer audio, czy jeszcze komputer? Mój z kolei kolega ma taką samą kartę z zestawem 5.1 Creative (nawiasem mówiąc gówniane głośniczki, Koss znacznie lepszy), to może on ma już komputer audio? W każdym razie jedno i drugie to sprzęt do słuchania melodyjek jednym uchem podczas pracy, nie więcej. To a propos tego porównywania, taki mam wynik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jozwa maryn no własnie... na tym polega wasz problem - chcecie udawać gołębie a nawet z dachu nie sraliście...

 

Mam na mysli komputer w konfiguracji do zadań audio (a o stacjach graficznych słyszałeś - to też są komputery) - jako źródło, a nie zasilacz dla plastikowych brzęczyków. Może nie od razu taki jak się używa w studiach ale na pewno nie na jakchś szumblasterach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.