Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show co pokazują a co kupujemy ?


ASURA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych co byli na AS co kupują konkretnego po tych targowych bieganiach po pietrach, hotelach; oczywiście nie mówimy o płytach, tylko konkretnych sprzętach.Czy ktoś z Was nazwijmy to faktycznie zaszalał i skorzystał z targowych upustów-były takie, jak duże?

Pochwalcie się wrzuccie zdjęcia jak sprzęt dotrze do Was, napiszcie co takiego urzekło że robicie taki gwałtowny zakup co zdecydowało,czy mieliście wcześniej innne pomysły a tu taka krótka decyzja zapadła.

 

Wełniany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem na AS tylko oglądać. Ale jak się okazało, na oglądaniu się nie skończyło :-) Opiszę to zaraz w innym wątku, gdzie opiszę ogólnie moje wrażenia z tegorocznego AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zachorowalem na sluchawki ultrasone ... bodaj drugie od gory czyli pro900 ... gdybym tylko wtedy mial tyle kasy przy sobie kupilbym je z miejsca a tak musze chwilke poczekac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenar

To jednak ktoś coś kupuje urzeczony chwilą :)

 

Skoro kupujesz Ultrasone, to czy jeśli by było więcej w budżecie, zaszalał byś jeszcze z wyższym modelem,czy po prostu to jest według Ciebie to co Cię kreci.

 

Tak w ogóle na czym słuchawki grały bo w zeszłym roku było tak sobie żeby sobie wyrobić o nich jakieś zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=>Iceman

>Niestety tego nie da się powiedzieć o pokoju Akkusa. Przyznam, że od pewnego czasu się interesował >mnie ich model V2 oraz X3. Gdy zapytałem czy byłaby możliwość o jakiejś porze posłuchać z tych >modeli, to usłyszałem odpowiedź, że raczej nie. Nie to nie. W rezultacie nie planując żadnych >zakupów, kupiłem kolumny QBA Elements 300 AL.

 

:D)) Jednym słowem jak to Korwin potrafi napisać; Kurewna została kopnięta w dupe

 

No cóż niejeden kiepski handlowiec by się zdziwił ile pozornie skromnie i nonszalancko ubranych osób jest przy naprawdę dużej kasie.W myśl zasady nie pokazywać że się ma pieniądze bo ma się wtedy najczęściej kłopoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniany -> urzekly mnie po prostu... :) nie chce mowic ze zjadly moje grado ale hmm... ten fun w grado i to "efekciarstwo" w ultrasone dawaloby genialne polaczenie "chce posluchac czegos nieokielznanego - grado, albo nie dzisiaj poslucham czegos efektownego - ultra" :) - to jest to... moge powiedziec jedno - beyery dt 770-880-990 zostaja daleko w tyle za ultrasone (to juz ktorys odsluch powyzszych i nadal nie moge sie do nich przekonac - nie wiem czy modele na AS byly wygrzane ale graly tylko deczko lepiej od nowiutkich w sklepie) a roznica w cenie wg. mnie juz niewielka :).

 

byly niewygrzane i graly z jakims dupnym cd TEAC na dupnym kablu za 5zl i z lampowym fatmanem - to tez mnie urzeklo ... boje sie jak to by zagralo z moim beresem na normalnych IC :).

 

ale na dobra sprawe - po dwudniowym szoku doszedlem do wniosku ze dobrze ze wzialem numer tel od wystawcy i wstepnie umowilem sie na odsluch w studiu u nich. wezme swoje graty i poslucham :)

 

co do najwyzszego modelu (bodaj edition 9) - sluchalem byly lepsze ale nie zaslugiwaly na przebicie 300% gdyby kosztowaly 2000-2200 ... nie wzialbym ale potraktowalbym cene jako dosc rozsadna... 5 tysi (z tego co kojarze) za ten model to zdecydowanie za duzo... choc pewnie duzo w tej ocenie zalezalo od wczesniejszej czesci toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! Mnie się bardzo spodobały standy firmy "Rogoz - audio" Naprawdę solidne wykonanie jak za tą kasę, całe spawane, bez wypełninia ważyły ok. 22kg, po jego uzupełnieniu ok.30kg! Jak zdecyduję się na monitory (bo cały czas rozważam między AA tethys, lub właśnie Heleny) to kupie je sobie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia nastepuje przesyt. Mimo to człowiek chętnie powraca do branzowych zabawek ale jakiś czas musi minąć. AS to taka terapia, polecam ludziom spokojnym wtedy się zdenerwuja i cholerykom bo z bezsilności się pewnie uspokoją. Nadmiar informacji powoduje dezinformacje, zaś sama idea AS choć z załozenia piekna u nas jest niestety utopijna. Dobra wystawa dla sprzedających to taka w ktorej nastepstwie po wystawie np po okresie 6 mc odnotowuja realny przyrost zainteresowania oraz sprzedaży wystawianego wyrobu tudzież marki. Sprzedawanie na targach to nic innego jak lekka forma bazaru. Nie mowie iz to zle czasami wrecz niezbedne sa takie formy jednak prywatnie uwazam iż branza hi-end powinna sie takiej formy wystrzegać, co innego home video i audio, tu czym wiecej promocjii chwili tym wiekszy przemiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Nemesis, tu chodzi o coś innego. Dystrybutor po targach czasem by jeszcze dopłacił, żeby tylko nie musić targać tych wszystkich kilogramów z powrotem. Ktoś kto go od tego częściowo uwolni i jeszcze zapłaci, jest zawsze mile widziany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Redaktor coś kupił konkretniejszego z tych super tanio okazyjnie sprzedawanych kilogramów? może do torebki po cukierkach chociaż podstawki pod kable Linna? małe a jednak cieszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

timer69, 13 Lis 2008, 22:45

 

>Skoro nie planowałeś,to dlaczego kupiłeś?

 

Bo czasami też zdarza mi się kupować coś spontanicznie - napotykam coś, co mi się bardzo podoba od pierwszej chwili do tego stopnia, że czuję, że chciałbym to mieć. I jeżeli tak się składa, że przy okazji mnie na to stać, to wówczas kupuję :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.