Skocz do zawartości
IGNORED

Cambridge Audio Azur 540R - prośba !!


fufu10

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem właśnie ten ampli, został kupiony w Anglii. Niestety nie działa pilot, to już sprawdzone. Chciałbym jeszcze sprawdzić czy przypadkiem układ zdalnego sterowania w ampli nie jest również uszkodzony. Jeżeli jest ktoś z Krakowa kto posiada taki amplituner i zechciałby udostepnić pilota na 3 minutki to byłbym bardzo wdzięczny ( za pomocą browarków :) . Niestety nawet nie mogę go skonfigurować bez pilota, a procedura naprawy lub wymiany w Angli troche potrwa :( Także proszę o pomoc !! Pozdro. [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety byłem po prośbie w Audiotrend, ale nie chciało im sie szukać do niego pilota, jedyne co mieli na wierzchu to pilot od cd który współpracuje ze wzmacniaczem a nie z ampli. pilota pewnie wyślę do wymiany ale to potrwa, a chciałbym sobie ustawić pewne rzezcy, np wyłaczyć suba którego nie mam, ustawić wielkość głośników itp, a mozna to zrobić tylko z pilota. mam nadziję że jednak ktoś w krakowie bedzie miał ten ampli i odwiedzi to forum :) do uniwersalnego pilota tez nie mam dostepu :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.