Skocz do zawartości
IGNORED

Czyżbym utopił pieniądze w JMlabach?


spiler86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post, do tej pory tylko czytałem to forum, godzinami, ale teraz i tak potrzebuje pomocy.

Mam wzmacniacz NAD 3020B i do niedawna podłączone do niego kolumny Pioneer CS-7030 , po roku używania zaczął mi się nudzić ich dźwięk,

więc zacząłem czytać forum.

Od zawsze fascynowały mnie Tannoye, niedawno nawet przymierzałem się do ich kupna z tych aukcji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Potem zastanawiałem się czy warto dać tyle kasy za używki,

skoro moge dorzucic pare dyszek i mieć nowe Dali concept2, przeczytałem też jedną opinię na AS, że w porownaniu do tannoi graja o klase wyżej,

z innego forum ktoś mi polecał wharfedale 9.2.

Mieszkam w Kielcach i poza MM nie znam żadnych takich sklepów, więc ciężko mi posłuchac przed zakupem.

Potem zauważyłem dwie aukcje takich samych kolumn, poczytałem i też miały dobre opinie, podejrzewam, że spodobałby mi się ich dźwięk, oto one:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Potem zobaczyłem w jakimś wpisie marke jmlab, wpisalem jeszcze w wyszukiwarke, przeczytałem jeszcze kilka pojedynczych opinii i wszedłem na allegro, jakimś cudem były takie na allegro, kupiłem praktycznie bez zastanowienia w ciemno, daje linka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Od razu po podłączeniu odczułem szok, ale nie taki jakiego doznają audiofile po trafieniu w swój gust.

W porównaniu z moimi starymi grają, jak marketowe pudełka, mimo sporej efektywności grają ciszej, a bas jest słabiutki i uwypuklony wyższy jego rejestr.

Odkryłem co może być tego przyczyną, mam pokój w akademiku, okolo 18m2,

a kolumny stoją na parapecie po brzegach, szerokosc pokoju to jakieś 3m. Z tamtymi kolumnami nie miałem takiego problemu, mimo że miały bassrerflex z tyłu.

Ciężko wytrzymać to dudnienie, co radzicie?

kupić może jakieś panele akustyczne i wsadzić między tył kolumny,a okna?

A może wzmacniacz do nich nie pasuje, kable to Straight Wire rythm, nie wiem czy oryg. i czy dobre, w przyszłości zmienię może na audionova lunatica.

Chciałbym z nimi coś pokombinować, a nie sprzedawać od razu, bo choć bas jest wkurzający, to wokale i stereofonia piękna.

Za przeczytanie całości już będę wdzięczny, a za odpowiedzi tym bardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

Widzę, że sprzątnąłeś mi tyły do KD :) i to jeszcze tak blisko mnie były!

Seria chorus to najniższa półka jm laba, cudów się nie spodziewaj. Jednak to dudnienie to na 99/100 wina ustawienie, nie mogą stać tak blisko ściany (szyb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem i wspolczuje.jestes 13000000 ofiara tzw opinii.To forum słuzy do rozpowszechniania takich opinii, szczególnie powiazanymi z sprzetem na allegro.Ale nie tylko.Czesto pisza tu rózni nie mając nawet sprzetu takowego w posiadaniu, albo przymierzajacy sie do sprzedania takowego w przyszłosci.I to nawet jedno -rocznej..Tak wiec nic nowego... ale moze pouczajcego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś niezły krok decydując się na te kolumny, to bardzo przyzwoite głośniki, jednak są o kilka półek wyżej od reszty toru i warunków w jakich przyszło im grać,

 

niestety nie są to głośniki do ustawiania na parapecie, ale dobrych podstawach,

wzmak, który z nimi pracuje zapewne też nie za bardzo ma możliwość napędzenia ich właściwie (źróła nie znam, ale pewnie można lepiej),

 

po prostu musisz popracować nad resztą toru i warunkami akustycznymi pomieszczenia - jednak nie rób tego teraz, w akademiku nie będziesz mieszkał wiecznie, zostaw sobie te głośniki 'na póżniej' i już w domu rozpocznij od nich tworzenie całości systemu,

nie ma też sensu, żebyś w tej chwili bawił się kablami - wyrzucisz pieniądze w błoto,

 

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiler86, 11 Lis 2008, 14:00

 

Te 91db w Chorusach to pic na wodę. Jeżeli mają 86-87 to dużo.

Małe Chorusy wymagają niestety dość wydajnego wzmacniacza aby zapanować nad basem.

Poszukaj lepiej w dziale DIY wątek o klonowaniu małych Totemów Mite i będziesz miał fajne kolumienki do NAD-a za kilkaset złotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls - w opiniach, które czytałem, nikt nie miał nawet zamiaru ich sprzedawać.

Zaczynam się do nich przyzwyczajać, wytłumie pokój jak tylko sie da, a kable i tak sobie kupie, lunatica nie jest droga, a mi wystarczy, wczoraj oglądałem na nich dwa filmy: Hulk 2 i Skazańca, musze napisać, że bas potrafi naprawde nieźle zejść, łóżko też zadrży, stereofonia powala,

a w muzyce pokazują swoje zalety dopiero gdy odkręcę gałkę swojego słabeusza trochej dalej niż zwykle. Miejsce siedzące, które służy mi do odsłuchu i pracy przed kompem też mam nie bardzo, bo siedzę pośrodku w odległości może jednego metra od tego nieszczęsnego okna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

no to dużo jeszcze zabawy przed tobą:) jak podpasują te monitorki to staraj się o resztę do nich;

zmieniaj najsłabsze ogniwo, a póki co to te monitorki są najlepsze w twoim zestawie i jeszcze sporo mogą...

miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze chciałbym usłyszeć Tannoy'e M4 i to bardzo!

Wszyscy piszecie o wzmacniaczu, jaki byłby dobry do nich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiler86, moim zdaniem po prostu nie powinieneś od razu kupować JMlabów, bo pewnie przeżyłeś szok, hehe, spowodowany tym, że grają zupełnie inaczej niż Twoje dotychczasowe do których byłeś przyzwyczajony. Każdemu na początek przygody polecałbym Tannoy M2 jako przejście do dalszej zabawy, bo niekiedy początkujący mogą się łatwo zrazić, jeżeli kupią coś co gra zupełnie inaczej.

 

Mnie dawno, dawno temu fascynował potężny bas i ostry sopran - teraz nie mogę słuchać jak mi basior dudni i zasłania instrumenty, albo jak mnie kują w uszy wysokie tony. I wówczas dziwiłem się czumu ludzie za monitorki M2 chcą wydać 500zł. Więc sam je kupiłem z ciekawości. I słuchałem ich do 3 w nocy, bo nie mogłem się oderwać. Oczywiście z podkręconym basem i sopranem ;-) Wtedy wydawało mi się, że 500zł za kolumny to dosyć dużo pieniędzy. Tannoy M2 to bezpieczny zakup, bo jest tam i sporo basu i ładna góra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestes pierwszy rozczarowany , przeciez wiekszosc tych polecanych sprzetow sluchac sie wogole nie da , ale za to sa wyjatkowe bo za sporo kasy i nie dostepne w normalnych sklepach

 

byc moze jak poczarujesz z ustawieniami to moze dojdziesz do jakiegos kompromisu , skoro juz po podlaczeniu nie przypadly Ci do gustu to nic nie zrobisz - z biegiem czasu i kombinacji spodobaja Ci sie ale to nie z powodu zmian co z powodu przyzwyczajenia (po prostu przyzwyczaisz sluch do nich)- jak znam zycie zaraz poleca posty w stylu - wymien wzmacniacz , wymien kable , podstawki granitowe , kolce ...... itd i pewnie Cie przegadaja , wymienisz i dalej nie bedziesz mogl tego sluchac - to taki oddzialywanie na ludzka psychike ludzi nudzacych sie i wymieniajacych co tydzien sprzety na drozsze - taka opinia a raczej dowartosciowanie sie ze im drozej tym lepiej,nie jestes pierwsza osoba i nie ostatnia co ulega opiniom na temat sprzetu

 

co s mi sie wydaje ze jednak utopiles pinadze (jak to napisales) w tych kolumnach - sam osobiscie nie mialem z nimi stycznosci wiec nie poradze ale na pierwszy rzut oka nie bada ladnie graly,czasami ma sie takie przeczucie ze wypadna kiepsko a te wlasnie na takowe mi wygladaja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyh ma sporo racji. Po pierwsze raczej nie kupuje się zabawek bez odsłuchów - chyba że z czystej ciekawości, ale wówczas trzeba się liczyć z tym, że nie wiadomo co się kupi. Pozwole sobie zauważyć, że kolumny którymi zachwyca się dla przykładu mój brat i uważa że są lepsze od moich dla mnie są koszmarne. Tak więc jeżeli czytasz że dane kolumny podobają się komuś, to nie znaczy że też spodobają się Tobie. Po drugie - jeżeli nie podoba Ci się brzmienie kolumn które kupiłeś to je sprzedaj od razu, bo i tak to prędzej czy później nastąpi i nie kombinuj z kablami, wzmacniaczem itd bo to niewiele pomoże - samego charakteru kolumn Ci to nie zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że jak coś nie spasuje podczas pierwszego kontaktu, to później już nie spasuje, ja to porównam do rozbijania butów, albo do wygrzewania kolumn. Jak słucham czegoś typu Varius manx, to jest ok, a jak wlacze jakieś techno, no to juz buczy.. praktycznie już się przyzwyczaiłem, a gdy jakoś wytłumie to okno, to naprawde moze byc ok.

Dajcie jakiś przykład wzmacniacza do nich, jest ktoś z Kielc? gdzie w kielcach można posłuchać czegokolwiek, żeby mieć lepsze rozeznanie?

PS. będę miał jakieś problemy z ewentualną odsprzedażą tych kolumn? to moje pierwsze droższe..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JMlab-> są specyficzne. Mi osobiście się nie podoba ich szkoła brzmienia (wyjątek to Utopia) w ssystemie mojego znajomego napędzane UWAGA! Lorelai. Natomiast wszystko inne to shit!!! Kiedyś była jeszcze seria podstawkowców co nieżle grały z subwooferami:)

To taki rodzaj mercedesa od którego toyota jest lepsza we wszystkim:)

Amen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>PS. będę miał jakieś problemy z ewentualną odsprzedażą tych kolumn?

 

Raczej nie. Używane kolumny zazwyczaj odsprzedaje się bez znacznej straty. Jeżeli kupiłbyś nowe to pewnie musiałbyś się liczyć ze stratą rzędu 40-60 procent.

 

>Dajcie jakiś przykład wzmacniacza do nich...

 

Na czuja to mi do nich pasowałby NAD, ale paradoksalnie NADa to już masz, więc nie wiem co Ci kolego poradzić. Napisz może jak chciałbyś ukierunkować ich dźwięk, to będzie łatwiej jakiś wzmacniacz poddać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wysokie mi pasują, to jest mój ideał, jeśli chodzi o dźwięk wysokotonowca i co ważne - nie męczy, średnie, stereofonia, też mniam, ale brakuje (nie wiem) może powera? bas jest buczący, bo kolumny stoją przy samych oknach! i raczej nie mam możliwości zmienienia ich ustawienia, dziwi mnie że moje stare nie buczały, choć miały otwór do tyłu. Pewnie gdybym kupił Dali concept2 byłbym bardziej zadowolony, albo te arcusy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, dzisiaj udałem się w miasto na odsłuch, znalazłem dwa sklepy, w jednym słuchałem na wzmacniaczu onkyo, tannoye M5 !! - jeszcze nowe, generalnie dźwięk mi odpowiadał, czysto i mocno, spodziewałem się tego, bas troche jakby mulący, ale M4 pewnie by były idealne.

W drugim sklepie słuchałem Monitor audio br2 i były dosyć natarczywe, szczególnie średnie, bas lipa, sprzedający mowił, że to dlatego, że nowe i nie wygrzane.

Później podłączył mi już tak poglądowo :) kolumny za ponad 4000 - CHARIO DELPHINIUS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) no i musze powiedzieć, że właśnie takiego brzmienia szukałem, tylko, że nie w tych pieniądzach, obydwa zestawy grały z Cambridge Audio C840 i Accuphase !!! kabel chyba xlo.

JMlaby wystawię dzisiaj na allegro, tak na 90% bo po powrocie do domu i tak mi się podobał ich dźwięk, szczególnie ich góra, będę szukał nie zniszczonych tannoi M4, albo czegoś ciekawszego, może takie QBY?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo infinity:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo missiony, co powiecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś TDL RTL2 lub RTL3 ? moja intuicja mówi mi, że to byłoby coś dla mnie, teraz na poważnie, nie mam mętliku w głowie i mam ochotę zmienić wzmacniacz na jakiegoś arcama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDL RTL2 lub RTL3?

 

Zapomnij o wysokich tonach, ktore Ci sie spodobaja. Jezeli JMLab'y to twoj 'ideal' to szukaj dalej. RTL to zupelnie inny typ prezentacji dzwieku.

 

T.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masterofdeath6,

 

jak widac na aukcji juz jest zainteresowanie tymi glosnikami. Mysle, ze majac budzet okolo 500 EUR, moze zaczac sie zastanawiac na mozliwosci udzialu w tej aukcji.

 

T.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś o kolumny QBA. Ja ostatnio na AS słuchałem paru ich nowych konstrukcji i jestem zachwycony, zwłaszcza w tych tańszych modelach stosunkiem ceny do jakości. Dla mnie rewelacja. Słucha się ich fantastycznie i nie chce się przestawać. Nie męczą (oczywiście kupiłem jeden z modeli i to co piszę potwierdzone jest domowym odsłuchem).

Żeby Ci bardziej zobrazować: mam w domu kolumny AkustyK R1 w których zastosowane głośniki są sześciokrotnie droższe niż w QBAch. Jeżeli chodzi o wierność przekazu, liniowość itp. Akustyki są oczywiście lepsze. Ale co z tego, że kolumny QBA dodają od siebie nieco środka, czy blachy brzmią nieco bardziej miękko niż w rzeczywistości, czy wreszcie bas jest mniej naturalny niż w akustykach - mimo to słucha mi się ich fantastycznie a jednocześnie cena tych kolumn jest całkiem rozsądna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam jezeli ktos byłby zainteresowany odsłuchem tych kolumn Focal Electra 927BE zapraszam do siebie na odsłchuch mieszkam w gliwcach mozna zabrac swoje klocki okablowanie dodam ze kolumny sa tez na sprzedaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.