Skocz do zawartości
IGNORED

player mp3 - ktory najlepszy dzwiekowo?


pit80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szanownych forumowiczow.

Dluzsza chwile zastanawialem sie czy temat ten umiescic w dziale stereo czy pc audio.

Jednak bardziej mi zalezy na opinii dzwiekowcow anizeli komputerowcow, stad temat tutaj.

 

Postanowilem kupic sobie playera mp3. Przeczytalem kilkadziesci watkow, jednak nie udalo mi sie wytypowac modelu.

Zalezy mi przede wszystkim na dobrym, najlepszym jakosciowo mozliwym do uzyskania w playerze dzwieku (format flac itp.)

Cena nie gra wiekszej roli, pojemnosc 2GB i wiecej. Niepotrzebne mi : kolorowy wyswietlacz,obrazki i filmy

Liczy sie jak najwierniejszy naturze dzwiek. Sluchawki, ktore posiadam to denon ah-c551 (kanalowe).

Zastanawiam sie nad takimi playerami:

 

Iaudio x5,

Iaudio i7

Iriver Clix2,

Iriver ifp700-900,

Iriver h320

Rio Karma

Vedia V39

Ipod Touch.

 

Jesli ktos mial okazje porownywac ktorekolwiek z powyzszych modeli (na jednych sluchawkach) to prosze o opinie w zakresie jakosci dzwieku abym mogl sobie jakos je zrankingowac. Niestety, mieszkam w malym miescie gdzie w sklepach o tych modelach poza ipodem nawet nie slyszeli.

Mile widziane tez jakies ciekawe propozycje spoza tej listy.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosimy nie draznic redakcji!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zapytaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj żadnego, to może przynajmniej usłyszysz na ulicy jak ktoś na ciebie trąbi i nie wpadniesz pod samochód. A jak planowałeś uzywać w samochodzie, to może muzyka nie odwróci twojej uwagi i może nie potrącisz innego forumowicza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takich postow sie spodziewalem ale dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

 

Jestem milosnikiem dobrego brzmienia i do tej pory nigdy nie potrzebowalem takiego urzadzenia.

Jednak pojawily sie sytuacje, w ktorych takie urzadzenie bedzie mi niezbedne.

Liczylem na to, ze ktos z Was, kto byl w podobnej potrzebie i znalazl cos, co moglby polecic. Widocznie nikt z Was nigdy nie byl w takiej potrzebie i dobrze, a jak sie znajdzie to zycze mu milszej pomocy szanownych forumowiczow.

 

Jesli kogos moj temat urazil to przepraszam, ale zwrocilem sie do Was - wg mnie najwiekszego autorytetu w dziedzinie brzmienia o pomoc i spotkalem sie kublem zimnej wody. Dobre i to, przynajmniej ktos sie odezwal i nie bylo kompletnej ignorancji.

 

Dziekuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dział PC audio.

 

P.S Mp-3 to oczywiście fajny wynalazek. Wolę ludzi, którzy słuchają Coltrane'a czy Bacha na iPodzie czy innym iRiverze, niż muzycznych analfabetów słuchających samplerów Stokfisza i rożnych pierdokrallów ma jadisach czy bat-ach(patrz dowolne AS).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy wątek dotyczący odtwarzaczy mp3:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Forum poświęcone tego typu urządzeniom:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam iRivera E10, bo w przeciwieństwie do clixa2 nie kaszani ogg, a te z kodeka aoTuV i w jakości Q10 są nie do odróżnienia od lossless, w przeciwieństwie do mp3 lub wma w dowolnym bitrate. E10 gra bardzo podobnie do S10, tylko z większym kopem. Poza tym polecam forum.mp3store.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Szanowny kolego "pit80" troche szacunku dla forumowiczów! (czyt. miłośników dobrego brzmienia)

 

A to twierdzisz ze z takiego odtwarzacza nie mozna uzyskac dobrego brzmienia? Ciekawa teoria.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o chodzi o brzmienie, ale o to ze muzyke mozna sluchac w domu, a mozna tez stosowac jako "wypelniacz ciszy" albo "zagluszacz mysli" na ulicy, albo w pracy. I wlasnie do "wypelniania" sluza przenosne playery.. i tam jakosc nigdy nie bedzie mialo znaczenia, a tylko na ile starcza bateria.

 

Dobrym zastosowaniem mp3 playerow jest do nauki jezków, sluchania ksiazek - ale do tego lepiej miec kiepskiego playera, bo takie ksiazki sa bardzo mocno kompresowane.

 

Z dobrych playerów to iPod shuffle - ten bez zadnych wyswietlaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nygus, 14 Lis 2008, 18:08

>Z dobrych playerów to iPod shuffle - ten bez zadnych wyswietlaczy.

 

mam iPod shuffle, owszem do audiobooków jest wystarczający, ale jeśli chodzi o brzmienie zdecydowanie bardziej polecam JVC-Victor XA-C210

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na head-fi.org, w zakładce Portable Source Gear, można poczytać trochę ciekawych opinii słuchawkowców, także ten link może Ci się przydać

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przemądrzały nie jestem i chetnie odpowiem.

 

Jeżeli sie gdzieś wybieram, gdzie wiem, że będę musiał spędzić trochę czasu (hipermarket, przychodnia) to zabieram ze sobą najlepszy zestaw przenośny, z jakim w życiu się spotkałem. Składa sie nań ... telefon Sony Ericsson i słuchawki Koss Porta Pro. Brzmi fantastycznie. W telefonie mam kartę 4Gb i sporo utworów skompresowanych na 320kbps. iPody, iRivery (miałem kilka) wymiekają przy tym, co ten telefon potrafi.

 

dodatkowe zyski

- nie muszę nosić kilku urządzeń

-jak ktoś dzwoni, to moge prowadzić rozmowę w słuchawkach (przejściówka ma mikrofon)a jakość jest wtedy dużo lepsza.

 

Do hipermarketu czasmi zabieram słuchawki dokanałowe, bo całkowicie wyłączają dźwięk otoczenia a przy okazji i te panie, które przez megafon ogłaszające promocje na banany i szynkę wiejską z tym, że tych dokanałowych nie lubię, bo choć są jakieś markowe, to i tak jakość dźwięku jest mocno niewystarczająca. Kossy są OK a nadmiar basu (jeżeli komuś przeszkadza) można zgasić korektorem. Tylko nie mówcie, że regulowanie dźwieku w urządzeniach przenośnych jest nieaudiofilskie, bo umrę ze śmiechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therion:

 

> telefon Sony Ericsson

 

Jaki model? Pytam, bo sam słuchałem z telefonu (też SE), i do iRiverów (serie H100, H10, H300) startu nie miało to żadnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audioholik, 14 Lis 2008, 18:25

 

>nygus, 14 Lis 2008, 18:08

>>Z dobrych playerów to iPod shuffle - ten bez zadnych wyswietlaczy.

>

>mam iPod shuffle, owszem do audiobooków jest wystarczający, ale jeśli chodzi o brzmienie

>zdecydowanie bardziej polecam JVC-Victor XA-C210

 

A kiedy Ty polecałeś coś innego niż JVC? :) antonyfirst z head-fi go miał i sprzedał, bo mnie posłuchał i kupił iRivera E10.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo,

 

antonyfirst nigdy nie miał XA-C210, miał starą cegłe sprzed kilku lat XA-HD500, którą też bym sprzedał, z tym że wymieniłbym na XA-C210 :) player jest naprawdę wysokiej klasy, mam też iPod Shuffle i nowego iPod nano, ale najlepiej z nich gra właśnie JVC XA-C210

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ),2008420339934110529.htm

 

Odtwarzacze iRiver mają zdecydowanie najlepszy dźwięk i ogółem są znakomicie zaprojektowane i wykonane. Ten, do którego dałem link, odtwarza dodatkowo pliki w formacie FLAC (bezstratne) i ma rozszerzalną pamięć.

Pozdrawiam wszystkich, którzy na słowo mp3 dostają białej audiofilskiej gorączki =_=

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therion:

 

>Słuchałem wielu SE. Grają fantastycznie zarówno serie W i K.

 

Nie żartuj. Słuchałem k550i, sprawdzałem k750i - w obu przypadkach grało to całkiem przyjemnie, ale od jakiegokolwiek iRivera (np. H10) dzieliła je przepaść. Telefony wypychały średnicę (fakt, czasami dawało to brzmienie dość efektowne) i obcinały dół. Słuchawki za każdym razem te same, Creative Aurvana.

 

Możesz podać jakiś konkretny model SE, który gra naprawdę dobrze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jednak jest wielu pomocnych forumowiczow dzialu stereo.

Bardzo serdecznie wszystkim dziekuje i na to wlasnie liczylem.

Jestem bardzo bliski kupna Irivera E10 (JVC XA-C210 jest praktycznie niedostepne), ktorego nie bylo w moim wykazie i serdecznie dziekuje michelangelo za podpowiedz.

 

Pobocznie rozwinal sie temat o mniejszosci mp3...

Jestem ciekawy czy Ci, ktorych drazni slowo mp3 na codzien sluchaja plyt cd, sacd, dvd audio itp... na wzmacniaczach zasilanych energia elektryczna. Jak sie okazuje odczyt takiej plyty to takze dzwiek niezbyt idealny poniewaz:

- po pierwsze, dzwiek jest zapisany cyfrowo czyli elektronicznie, czyli 0 i 1denykowo -dokladnie jak mp3 i inne formaty, takze bezstratne, ktore mozna odtwarzac na takich malych playerach

-po drugie przy wzmacniaczach zasilanych elektrycznie odczytywany dzwiek z plyt cd jest probkowany, czyli 1 sek. dzwieku jest pocieta na 44tys kawalkow dzwieku (w dts 96tys.)a potem zlozony do kupy i nawet najdrozszsze wzmacniacze swiata z milionowym probkowaniem tego nie zmienia. Zatem nie ma co sie wysmiewac z mp3, tymbardziej formatow bezstratnych, prawda?

No chyba ze ktos tylko i wylacznie slucha plyt winylowych z przedwzmacniaczem i wzmacniaczem lampowym zasilanych pradem dc z akumulatorow.. Ale w dzisiejszych czasach bardzo malo albumow jest wydawanych na winylach wiec nie wierze, by Ci najtwardsi audiofile nie siegali po elektroniczne zapisy dzwieku!

Wiec skoro dzis dopuszczamy do naszych audiofilskich uszu grajaca elektronike, ktorej tredem jest digitalizacja i miniaturyzacja, to nie powinno sie z gory skreslac i wysmiewac playera mp3 (i formatow bezstratnych). W polaczeniu dobrego playera i dobrych sluchawek dzwiek moze zadzwic niejednego niereformowalnego audiofila :) Co o tym sadzicie?

Wniosek jest taki, ze niestety nic nie zastapi koncertu, zwlaszcza unplugged, ktorych daje sie stanowczo za malo, ale to juz inny temat.

Pozdrawiam i przepraszam za przydlugi post.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko w sprawie odtwarzaczy przenośnych. Dla kogoś kto po prostu uwielbia muzykę, ciężko jest żyć bez niej dłużej i takowy odtwarzacz to rzecz niezbędna i jakość ma tu juz zdecydowanie mniejsze znaczenie niż w przypadku sprzętu stacjonarnego. Była mowa o odtwarzaczach wbudowanych w telefony np. SE. Sam słucham w ten sposub muzyki poza domem, właśnie na SE P990 i najwyższym modelu słuchawek dousznych SE i muszę powiedzieć, że jest więcej niz dobrze. Największą zaletą tego zestawu jest odcięcie się całkowicie od szumu miasta. Do tej pory tj. zanim zacząłem używać dousznych słuchawek, nie zdawałem sobie sprawy z ilości hałasu jaki jest wokół nas każdego dnia. Po włożeniu słuchawek następuje błoga cisza, a potem juz to co lubię w zależnosci od nastroju. W ten sam sposób słucham też radia i nie wyobrażam sobie na chwilę obecną aby mogło być inaczej. Więcej, śmiem twierdzić że ci, którzy nie uznają tego i wielu innych sposobów słuchania to nie są miłośnicy muzyki, melomani, to nawet nie audiofile, to po prostu onaniści sprzętowi. Pozdrawiam i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chcę kupić odtwarzacz mp3 do kwoty 400zł. Czy jest cos w tym budżecie godnego polecenia?? Znalazłem odtwarzacz VEDIA V39 4 GB lecz firma jest mi nie znana i z tego całego natłoku ofert troche kręcę sie w kółko i nie wiem co wybrać. Może coś poradzicie?? Niżej podaje link do tej Vedii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej wymagań Panie STREET, bo do tej kwoty jest naprawdę sporo odtwarzaczy :)

Vedia, o którą pytasz dobrze jest oceniana, tylko coś ze sterowaniem ma nie tak podobno (dotykowy ekran).

A tak nawiasem, to lepiej z takim pytaniem na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STREET:

Do 400 zl polecam iRiver E100 : odtwarza w miare dobrze jakosciowo FLACe, ma micro SD, i film od biedy tez mozna obejrzec. Tylko dokupic dobre sluchawki,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjuzik, 23 Lut 2009, 21:41

tak nawiasem to czytałem troche to forum mp3store i widziałem że ma pochlebne recenzje i chciałem jeszcze tu zapytać. Ten dotykowy ekran w Vedii nie jest mi na rekę ale od biedy bym się przyzwyczaił. Jezeli chodzi o brzmienie to zalezy mi na jak najniższym basie, na nienatarczywych wysokich oraz na bardzo dobrej jakości stereofonii, ale zdaję sobie z tego sprawę że walorów tych bedę musiał szukać w inych słuchawkach.

 

Ryszard1

 

Widzi mi się ten iRiver i bede musiał zgłębić wiedzę na jego temat i bezpośrednio porównać z tą Vedią.

Może ma ktoś jeszcze jakies propozycje??

Dodam jeszcze że bede jedynie słuchał plików mp3 i wma, a cha i radio też winno sie znaleźć na wyposażeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.