Skocz do zawartości
IGNORED

Infocus x10, panasonic AE3000 czy inny?


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czytam forum i nadal mam metlik w glowie wiec postanowilem zapytac wprost.

Nosze sie z zamiarem zakupu projektora do kina domowego. Zalozenia, ktore powinien spelniac to:

- full HD

- odleglosc projektora od ekranu to ok 6,5m

- wymagany obraz o podstawie do 3m (ogladnie z odleglosci ok 4m - czy taki obraz z tej odleglosci jest jeszcze komfortowy?)

- instalacja ekranu pod sufitem

- instalacja projektora w osi ekranu jednak pod samym sufitem

 

przez znajomego z salonu HiFi jestem namawiany na Infocusa x10 tylko czy to najlepszy wybor i czy mozna rzucac z niego obraz pod samym sufitem?

 

Czy moge liczyc na opinie znawcow tematu lub na inne propozycje? Chcialbym wydac nie wiecej niz 7-8tys.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepezym wyborem jest własny wybór, a jeszcze lepiej jak przedtem sprzęt zobaczysz w akcji. Wówczas sam podejmiesz najlepszą decyzje.

Bo tu zaraz zgłoszą się tacy "doradcy" którzy nie widzieli nowego Panasonica na oczy, ale za to wszystko wiedzą.

A co najciekawsze im kto ma tańszy sprzęt, tym większy "znawca"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony KD85-ZG9? , Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA 7-kanałowa gen.2 , Pioneer UDP-LX800.Projektor JVC RS2 - Adeo Tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra + GX100 + 4 szt. sufitowe Dali Phantom H-80 +VELODYNE DD-15 Plus. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Listwa Monster Cable HTS 5100 + Power Center HTS 1000, kable sieciowe Monster Powerline 400 . Apple TV4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie tego Infocusa brak Lens Shiftu i słaba gwarancja, w tych pieniadzach poszukałbym bym czegoś innego, najlepiej pochodzić i poprobować

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą i umieszczają zdjęcia to Infocus ma słabą czerń.

Poszukaj lepiej czegoś innego.

W tej cenie którą podałeś osobiście polecam coś z DLP.

 

Skoro widziałeś w salonie Infocusa i podobał ci się to zwróć uwagę jeszcze na czerń. Jeśli będzie nadal ciekawy to kupuj.

Ja mógłbym go sprowadzić dla ciebie za około 5tys zł. nowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdebesciak nie zalezy mi na lens shifcie gdyz bedzie ustawiony centralnie w ekranie a sama wysokosc podobno nie jest problemem - tak twierdzi sprzedawca a ja sie nie znam. Jeszcze nie widzialem x10 w akcji wiec sprawdze to jak sie umowie na "odglad". Co masz na mysli piszac o slabej gwarancji? Z tego co wiem to jako nieliczni daja gwarancje na lampe. Czy ktos jeszcze daje gwarancje na lampe? Co sadzicie o Mitsubishi? Warto zaczepic sie przy tym na dluzej w poszukiwaniach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja na X 10 to 24 msc na urządzenie i na lampę 6 msc. Więc nie wiem czy jest ona słaba, dla mnie wystarczająca, co do obrazu z tego projektora to najlepiej było by gdybyś ocenił sobie naocznie sam.

 

Mnie za pierwszym razem bardzo się podobało, lecz gdy zobaczyłem obraz z IN 83 to.... IN 83 bardziej mi się spodobał, ale sam oceń, to najlepsze wyjście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In83 nie dziwne że ci sie bardziej spodobał, bo to jeden z najlepszych projektorów KD dostepnych na rynku!!!! Lepsze są tylko wybitne modele high-endowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado

 

 

In83 nie dziwne że ci sie bardziej spodobał, bo to jeden z najlepszych projektorów KD dostepnych na rynku!!!! Lepsze są tylko wybitne modele high-endowe.

 

 

 

 

Nic dodać nic ująć :-) Obraz z IN 83 to radość dla oczu, ale X 10 w swojej klasie cenowej jest naprawde fajna propozycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro umawiam sie na oglad x10. Zdaje sobie tez sprawe, ze moze byc lepiej ale pytanie za ile.

 

Przyszlo mi jeszcze do glowy jedno... a gdyby tak odpuscic jeden z wymogow tj. Full HD i zejsc w strone 720p. Czy sa maszynki godne uwagi Waszym zdaniem? zaczynamy juz wtedy rozmawiac o zupelnie innym poziomie cenowym co tez mnie cieszy. Moze cos z Mitsubishi? np HC1600...

 

Jeszcze jedno jaki ekran polecacie przy podstawie 300? ekrany szare do KD czy moze ze wspolczynnikiem g. Jesli z g to jaki jest najpraktyczniejszy zakladajac, ze widzowie siedza tylko na szerokosci ekranu wiec nie ma potrzeby duzego kata ogladania. Czy ekrany reczne na tej szerokosci sie sprawdzaja? Mam problem z zasilaniem wiec elektryczny moze byc problematyczny w zastosowaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w Polsce jest do kupienia wycofany z produkcji Mitsu 1500. Oferty na HC1600 nie jeszcze widziałem.

 

HC 1600 ma jeden feler, prędkość koła barwnego tylko 2x (1500 - 4x), czyli większa widoczność efektu tęczy.

 

Warte rozważenia są też Optoma HD800X, Mitsubishi HC5500 i Sanyo 700, z tanich 1080p.

 

Myślę że przy tak dużym ekranie i odległości do projektora, konieczny jest wybór mocno świecącej maszyny. Ekran raczej MattWhite.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie zaczynamy dotykac detali, o ktorych sprzedawcy raczej milcza czyli warunki w domu a nie w ich sali... mocno swiecacej czyli? 1200ANSI wystarcza czy raczej trzeba szukac wyzej?

 

tanie 1080p a co z 720p?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno bo nie wiem czy cos zle robie w kalkulatorze na www.projectorcentral.com. Wyglada na to, ze z uwagi na zoom jaki ma HC1600 (HC1500) z mojej odleglosci 6,5m dostane ekran o podstawie grubo ponad 4m. Czy mam racje czy cos zle ustawiam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyszło że ponad 4 metry to przekątna. ;) (dla HC 1500, 1600 zapewne tak samo)

Podstawa zmienia się w zakresie od 3,2 do 3,9 metra, dla odległości 6,5 m.

 

Dla takiego rozmiaru ekranu, to zapewne minimum 1500 lumenów. Tych katalogowych, bo "praktyczne" po skalibrowaniu lub chociaż ustawieniu projektora do warunków kinowych będą raczej mniejsze...

 

Z którego kalkulatora korzystałeś, Classic czy Pro? Ten drugi także określa takie parametry jak rekomendowane rozmiary obrazu, ilość światła w pomieszczeniu i inne...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem pisząc, dla HC 1500 wyszło że taki ekran/odległość przy gain ekranu =1.0 są za duże, PC zaleca zmniejszenie rozmiaru ekranu lub zastosowanie projektora o większej jasności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zalaczeniu moja kalkulacja. Poniewaz nie znam sie na tym moze popelniam blad. Czy nie oznacza to, ze dla odleglosci 6m i podstawie 300cm wszystko jest ok?

 

i to sa wlasnie te niuansy, ktore wyszlyby w domu po zakupie sprzetu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kalkulacja dla X10, ktory ma 1200ANSI. Jak to jest, ze jest slabszy a ma wieksze mozliwosci jesli chodzi o wielkosc ekranu i odleglosc?

 

Czy to znaczy, ze DLP musza byc umieszczane idealnie centralnie do ekranu takze w pionie? nie ma tu mozliwosci wyboru umieszczenia projektora sufit/podloga. chetnie zmniejszylbym ekran bo 300 sa duzo drozsze ale nie wiem czy nie bedzie zbyt maly w podstawie np 250. Pomieszczenie ma ok 7,5x7 m

 

wiatrak dziekuje za te detale. od tego chyba trzeba zaczac wybor i w tym celu podalem odleglosci i rozmiar ekranu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili:) mam oferte kupna Optomy HD800X podobno nowej za 5600zl. Problem w tym, ze malo jest o nim w PC i nie dziala dla niej kalkulator. Co to za firma i jak sie ma do np Mitsu. Ciekawe jest to, ze ma predkosc kola x6 ale za to tylko 1200ANSI... mam nadzieje, ze nie zameczam ale jak juz pisalem nie znam sie a sprzedawcy chwala tylko swoje nawet Ci znajomi:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulacja prawidłowa, ale dla 6m. Dla 6,5 już kiepsko... ;)

 

A czemu katalogowo słabszy na kalkulatorze wychodzi lepiej? To są uroki danych katalogowych, chociaż akurat Mitsubishi raczej jest w tym zakresie solidne...

 

Poza tym kalkulator opiera się na danych uzyskanych od producentów, a nie na pomiarach.

 

Optoma firma zacna. Model 800X ma chyba kol. Skalmen z forum.

Optyka jest zbliżona do HD80, więc jeśli chodzi o same rozmiary/odległości możesz się na tym oprzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem w posiadaniu tej optomy obraz mozesz poogladac w watku :mitsubishi hc 3100 czy optoma hd 800x ,jak dla mnie jest to super projektor w swojej cenie ma opinie jesli chodzi o obraz porównwalny z infocusem x10 tylko lepsza czerń i jest do kupienia obecnie za 1250 euro z przesyłka tu gdzie zawsze kupuje projki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) osobiscie polecam jestem z niego bardzo zadowolony znakomita jakosc ostrosc i szczególowosc obrazu ,jesli masz ochote i mieszkasz blisko trójmiasta zapraszam na demonstracje

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiatrak masz racje, ze dla 6,5 m wypada juz zle ale o te 0,5m moglbym go przesunac:)

 

skalmen czy poza cena i oplata za przesylke sa jakies oplaty dodatkowe? rozumiem, ze kwestie cla i podatku odpadaja? jak wyglada gwarancja na sprzet i lampe i jak ja pozniej realizowac w razie czego moze dziala tez na naszym rynku?

 

no i to co najwazniejsze jak sobie poradzi z obrazem na mojej odleglosci od ekranu ok 6,5m? na czym to kalkulowac w PC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja europejska 24 miesiace, lampa 6 miesiecy lub 1000 godzin, koszty dodattkowe to kurier 40 euro, dostawa około 4 dni robocze, na razie nic u nich nie reklamowałem ale optoma ma gwarancje europejska więc serwis w polsce tez musi ja uznawać, 1199 to już z podatkiem, kupiłem u nich 4 projektory więc moge spokojnie polecic, nie wiem tylko jak z płatnoscia bo ja mam przy odbiorze, ale wiem że była opcja karta i przelewem, do kalkulacji odlgosci wez sobie z projektor centala optome hd 80,lub 8000 lub 803 , wsztskie maja ta sama optyke z tego cvo sprawdzałem żeby ekran wmiał w podstawie 3 metry minimalna odległośc bez zoomu to 6,66 metra

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym porownac Infocusa X10 z Optoma HD800X. Czy ktos moze podpowiedziec gdzie w W-wie mozna sie umowic na prezentacje Optomy?

 

Jak wyglada serwis Optomy w Polsce i jak z awaryjnoscia tego sprzetu w porownaniu z Infocusem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

servis optomy dobry ale nie perfekcyjny.

Uszkodził mi sie port HDMI jeden raz to czekac musialem na drugi model okolo 2 tyg.

Pozniej to samo padł mi port HDMI to powiedzieli ,ze zwrócą kase bo nie chcieli ryzykowac ,ze uszkodze juz 3 model OPtomy HD70.

 

Jesli ktos ma OPTOME hd70 i chce wymienic na nowy model z nową lampą to wiem jak uszkodzić go zeby wysłali ci nowy model. Warunek to musi byc na gwarancji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogladalem X10. Jak dla mnie za ta kase super. na moje oko czern jest wystarczajaco czarna a teczy nie widzialem. obraz Full HD rewelacja z DVD bardzo dobrze. pomimo, iz juz raczej wybralem mam tez w domu na testy Mits HC3100 ale bez zaufania i nadziei raczej pogladowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony wyglada ciekawie jednak niestety nie podola moim wymaganiom co do rozmiaru obrazu i odleglosci rzucania. przykro bo ciekawy cenowo.

 

po dluzszych testach Mits HC3100 we wlasnym domu przyznam, ze jestem pod duzym wrazeniem jakosci obrazu. FullHD nie ocenie bo nie mam zrodla jednak TV 720p jak i DVD w 720p wypada wysmienicie.

 

Po testach w domu z przykroscia musze przyznac, ze efekt teczy w DLP jest i to pomimo predkosci kola x5. Jest to meczace i po 2 godzinach boli glowa a czasem i wczesniej. Z tego powodu czekam na domowe testy Mits HC4900. Jestem bardzo ciekaw odczuc po LCD.

 

Jakie sa wady i zalety praktyczne LCD w stosunku do DLP?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.