Skocz do zawartości
IGNORED

Wtórnik FET z bootstrapem


Irex

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś nie zna tak podstawowego układu to nie może być dla mnie autorytetem w kwestii wcmacniaczy. Sądzę że na forum jest garstka ludzi którzy znają się na elektronice ale dziwnym trafem nikt nie kwapi się aby pomóc początkującym. Większa reszta składa układy na zasadzie klocków LEGO biorą schemat i montują go bez krztyny zrozumienia po to by potem wymądrzać się co to oni nie zrobili.

 

Podstawowy układ wtórnika źródłowego z bootstrapem można znaleźć w książce Układy elektroniczne cz.1 Stanisław Kuta, Grzegorz Krajewski, Jacek Jasielski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Irex

 

Czy temat miał wyłonić znawców czy tez poprostu znalazłeś to co chciałeś i wybijasz się wiedza ponad?

 

rzeczywiście temat do zamknięcia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką wiedzą ?? na poziomie technikum ?? Chciałem zdobyć tą informację w związku z tym że obecnie studiuję a tu jak zwykle okazało się że forum nie służy poszerzaniu wiedzy Sam jestem po liceum i po części dlatego jestem na takim etapie zdobywania wiedzy. To raczej dwa posty które ukazały się pod moim pytaniem wydawały mi się bardziej podpuchą ale mam tyle taktu że potrafie wziąść pod uwagę iż może akurat kogoś to też interesuje i dlatego podałem konkretną książke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Irex, 20 Lis 2008, 20:30

 

>Chciałem zdobyć tą informację w związku z tym że obecnie

>studiuję a tu jak zwykle okazało się że forum nie służy poszerzaniu wiedzy

 

Bardzo nieprecyzyjny jesteś, ale tak naprawdę to prawie sam sobie odpowiedziałeś.

To forum nie służy do zdobywania wiedzy elementarnej. Od tego masz podręczniki, google i otchłań netu.

Myślisz, że Ci, którzy coś wiedzą będą tracili czas na każdego lamera któremu nie chce się samemu pogrzebać? Mamy tu następującą sytuację: facet jest leniwy i nie chce mu się samemu poszukać, więc zawraca d... innym, żeby zrobili to za niego i tracili swój czas, bo jego jest zbyt cenny. LOL!!!

Jak jesteś student, to studiuj, o ile w ogóle rozumiesz znaczenie tego słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.