Skocz do zawartości
IGNORED

DAC z transformatorem wejściowym.


Mundek_60

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem Twój inny wątek.

Idziesz w dobrym kierunku z tym separowaniem galwanicznym. Osobiście bawiłem się kiedyś w separowanie wyjść/wejść analogowych (tu było m.cz w szerokim paśmie) transformatorami własnej roboty. Daj znać jak dojdziesz do jakichś wniosków. Spróbuj z przejściem na światło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, spróbuję. Chciałbym jednak na początek zdobyć jakieś wiadomości żeby nie robić nic w ciemno. Poza tym niektóre z interesujących mnie DAC-ów nie mają wejść optycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Mundek_60

 

poszukaj wpisow Jocko Homo na diyaudio.org i diyhifi.org oraz uzytownika art na forum audiocircle.com znajdziesz duzo na temat implementacji traf impulsowych na wyjsciu transportu i wejsciu DAC.

 

W Polsce w Elfie jest dostepne trafo impulsowe do spdif, firma nazywa sie Pulse Engineering, a model to PE65612 , ale na pomiarach pasma przenoszenia wyszlo tak sobie dla wysokich czestotliwosci. Zreszta poszukaj na forach o ktorych pisalem wczesniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.