Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz do Tannoy sensys dc2 pomocy!

thoms

Recommended Posts

Witajcie!

Mam straszny problem w napędzeniu tych potworów. Przerobiłem już pare wzmaków. Ostatnio gościł u mnie vincent 233 i Gain Clone. Gain nie podołał całkowicie basowi ale przestrzeń i muzykalnosć pogoniła Vincenta ostro. Vincent nie schodził za nisko z basem. Było bardziej dudnienie niż "łojenie".

Zastanawiałem się nad Denonem 1500AE, Nadem C370-372. Niestety nie mam jakiejkolwiek możliwości odsłuchu. Słucham głównie rocku, bluesa i jazzu. Przedział cenowy chciałbym zamknąć do 1700-2000zł. Wymiana kolumn aktualnie nie bardzo wchodzi w grę bo rynek ich nie skupuje - za duża strata by była na nich.

Prosiłbym Was szanowni koledzy o podpowiedzenie co i jak. Oczytałem się multum opinii i o nadzie i o denonie. I Im więcej tych opinii tym więcej dylematów.

Z góry dzięki za pomoc

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czego oczekujesz od tych tannoy-i? Łojenia?! To zapomnij! To są kolumienki, które grają bardzo ciepło i kulturalnie, są bardzo subtelne w brzmieniu. Skoro vincent nie dał rady, to nie licz, że denon sobie poradzi. Nad 372 z tego co wiem ma kawał dołu, ale nie sądze, aby miał lepszego kopa niż vincent. Ostatnio słuchałem tannoy sensys 2 (bez tego syka na górze) z yamahą A-S 1000 + CD 1000 i grało to przyjemnie.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.