Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Tannoy sensys dc2 pomocy!


thoms

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam straszny problem w napędzeniu tych potworów. Przerobiłem już pare wzmaków. Ostatnio gościł u mnie vincent 233 i Gain Clone. Gain nie podołał całkowicie basowi ale przestrzeń i muzykalnosć pogoniła Vincenta ostro. Vincent nie schodził za nisko z basem. Było bardziej dudnienie niż "łojenie".

 

Zastanawiałem się nad Denonem 1500AE, Nadem C370-372. Niestety nie mam jakiejkolwiek możliwości odsłuchu. Słucham głównie rocku, bluesa i jazzu. Przedział cenowy chciałbym zamknąć do 1700-2000zł. Wymiana kolumn aktualnie nie bardzo wchodzi w grę bo rynek ich nie skupuje - za duża strata by była na nich.

 

Prosiłbym Was szanowni koledzy o podpowiedzenie co i jak. Oczytałem się multum opinii i o nadzie i o denonie. I Im więcej tych opinii tym więcej dylematów.

 

Z góry dzięki za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz od tych tannoy-i? Łojenia?! To zapomnij! To są kolumienki, które grają bardzo ciepło i kulturalnie, są bardzo subtelne w brzmieniu. Skoro vincent nie dał rady, to nie licz, że denon sobie poradzi. Nad 372 z tego co wiem ma kawał dołu, ale nie sądze, aby miał lepszego kopa niż vincent. Ostatnio słuchałem tannoy sensys 2 (bez tego syka na górze) z yamahą A-S 1000 + CD 1000 i grało to przyjemnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.