Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z hdtracks.com


pajr0

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu na stronach www.hdtracks.com sprzedawana jest muzyka 96khz/24bit. Niestety sprzedaja je tylko dla Amerykanow. Czy komus udala sie moze sztuka sciagniecia czegos z tego sklepu?

 

Transakcje poprzez paypala i moja ekarte sa odrzucane. Ma ktos moze jakis skuteczny patent? Jestem zainteresowany kupnem kilku plyt, jak ktos sie nie chce rozglosu to prosze o info na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie karty karty kredytowe prepaid w USA. Może można je kupić przez paypall lub online. Amerykanie często dają takie karty na prezent :) Kupujesz kartę np za $50 i działa jak VISA. Jak maja zablokowane ściąganie z Polski to możesz zawsze połączyć się przez jakieś darmowe amerykańskie proxy. Trzeba pokombinować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie lezy w sciaganiu (przynajmniej nie na tym etapie mam klopot). Ja po prostu nie moge zaplacic za muzyke. PayPal jest odrzucany, karta kredytowa to samo. Musze obadac z ta karta prepaid.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle, ze to jakas ciekawostka, ze nie chca pieniedzy pobrac...

No w kazdym razie zapytanie poszlo czy beda akceptowac vise prepaidowa - nawet konto na yahoo zalozylem, zeby nie bylo ze jestem obcy jakis :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec po ponagleniu otrzymalem odpowiedz nastepujacej tresci:

 

Thank you for your interest in HDtracks. In response to your email, yes, if the card has the Visa logo on it, it can be used just like a regular Visa card which is accepted on our site.

 

We hope this answers your question.

 

Sincerely,

The HDtracks Team

 

no to jest jakis trop, chociaz pozostaje otwarty na sugestie. Dodam tez, ze jakos trace zapal do uzeranie sie o mozliwosc zakupu muzyki za swoje wlasne pieniadze ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze to:

 

Can I use my Visa Gift card for online or phone purchases?

 

* Yes. However, to make an online or phone purchase, you will need to register your card. You can do this by either calling the issuing provider, or by visiting their web site. This information should have been supplied to you when you received the card. It may also be printed on the back of the card.

* When you make an online or phone purchase, the name, address, and phone number you use will need to be exactly the same as the information you provided when registering your card. If the information is different, the transaction may be declined.

* You can verify or update your information by visiting the card provider's web site, or by contacting them using the toll-free number provided in your card materials.

 

Zakladajac ze jakims dziwnym sposobem uda sie zalatwic wyslanie karty za granice (a nie wierze, ze to bedzie latwe bo juz widze ze nie wysylaja za granice) to jeszcze wymog rejestracji przy transakcjach online. Ja pass - mam ich gdzies. Nie to nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie karty muszą wysyłać. Widziałem też taką opcję że kupuje się taka wirtualną gift card. Dostajesz po prostu numer karty i ten kod bezpieczeństwa. Nie pamiętam tylko jak się nazywają te karty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4kowal, 4 Gru 2008, 22:19

 

>Nie wszystkie karty muszą wysyłać. Widziałem też taką opcję że kupuje się taka wirtualną gift card.

>Dostajesz po prostu numer karty i ten kod bezpieczeństwa. Nie pamiętam tylko jak się nazywają te

>karty.

 

- jakbys sobie przypomnial to daj znac, chociaz i tak trzeba bedzie zarejestrowac karte do platnosci on-line, wiec nie wiem czy to nie grubsza sprawa jakas podawac lewe dane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Wyglada na to, ze sie sprawa wyjasnia:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

chetny ktos jeszcze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.