Skocz do zawartości
IGNORED

Tamp vs lampowiec.


dankam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zastanawiam się nad kupienieniem jakiegoś wzmacniacza na tripath TA2024 w miejsce mojej poprzerabijanej manty V5.

Ale nie chce ryzykować zakupu gdy sie okaże że gra to gorzej pomimo wielu pochwalnych opinni na jego temat.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o opinie na ten temat. Napewno ktoś miał z tym doświadczenie. Archiwum na temat tripath przeczytałem ale nie znalazłem wypowiedzi osoby która by miała kontakt zarówno z lampowcem i wzmacniaczem klasy T i się wypowiadała na temat ich porownania. Docelow ma to grać na głosnikach opartych o jakieś sprawdzone vintage fullrange ( myślałem o pojedyńczym w odgrodzie lub obudowie zamkniętj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam uwadze taki oto wątek :o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam się nad takim czymś: To pudełko miało śiwetne opinie -nawet na naszym forum. Używa go nawet Pan Fikus- ten od lampizcji. Tak poza tym -śmieszna cena

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu robiliśmy sobie odsłuch Audiomatusów (icepower). Grało bardzo poprawnie pod każdym względem, nie było się do czego przyczepić. Potem wymieniliśmy wzmacniacz na lampowy (reszta systemu ta sama) i... pozamiatał. Przestrzenią, organizacją sceny, mikrodetalami i wybrzmieniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, mozesz napisac jaki to byl wzmacniacz lampowy? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymu73, 24 Lis 2008, 14:04

 

>^foxbat

>

>A weź coś skrobnij o swoim t-ampie (nie musi być w kontekście angela:-))

 

No coz, nie mam takiego talentu jak Jozwa... Napisze tylko, ze sonic impact t-amp plus dobry zasilacz (wazne!) gra u mnie z hornami na beyma 8AG/N na tyle dobrze, ze przestalem szukac... niestety wada w/w zestawu jest wielkosc i wyglad hornow, bo to prawdziwe smoki :) niestety to dosc specyficzny dzwiek i bez odsluchu nie polecam kupna (nie kazdemu moze sie podobac) w planach mam zmiane kolumn, oczywiscie na horny :) ale mniejsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mam t-amp Topping Tp-10 na tym chipie,mam również Amplifona WT-30-2 obydwa wzmacnicze grają z głośnikami Avance Signature3.T-amp radzi sobie bez najmniejszego problemu z niełatwymi głośnikami(9,30 na potencjometrze to już jest zbyt głośno-dla mnie i sąsiadów).Gdybym miał oceniać to taki wzmacnicz za 2-3k pln.Bardzo dobra średnica,czysta góra,rewelacyjny bas.Jest bardzo wrażliwy na zasilanie(czyżby BTL output oznaczało brak jakiegokolwie uziemienia).Problemem tego wzmacniacza wydaje się być układ przedwzmacniacza.Gdybym miał budować system to raczej dwie końcówki mocy na tym chipie(widziałem na ebay-100pln szt) i przedwzmacnicz np.bardzo chwalony w 6moon.com KingRex(audiomagus.com).Głośniki to coś takiego jak Monitor Audio,Castle,Phonar-raczej wolnostojące o skuteczności pow 88d.I jak najlepsze żródło i to zagra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>triode, 24 Lis 2008, 17:07

Patrząc po obpisie to został w Twoim zestawieniu został Amplifona WT-30-2.

t-amp był do niego porównywalny czy jednak nie do końca?

Moje Phonary compact 2 mają 91dB więc skuteczność ok. W planach jest aby jak już się zdecyduje na T-ampa to z zasilaniem akumulatorowym więc zasilanie będzie stabilne, żródło to zero dac po modyfikacji wg Fikusa ( jeszcz nie zlampizowany ale pewniw docelowo tak ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dankam, 24 Lis 2008, 18:27

 

>Moje Phonary compact 2 mają 91dB więc skuteczność ok.

 

Na papierze. Bo w praktyce to będą mieć realnie z 86-87dB. W dodatku nie są to bajecznie łatwe do napędzenia monitory, więc rezultat może być niespodzianką.

 

>W planach jest aby jak już się zdecyduje na

>T-ampa to z zasilaniem akumulatorowym więc zasilanie będzie stabilne, żródło to zero dac po

>modyfikacji wg Fikusa ( jeszcz nie zlampizowany ale pewniw docelowo tak ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIESZ Wt-30 na NOS-ach to zupełnie inna szkoła dżwięku,inny poziom.T-amp( mówimy o moim Toppingu,w moim pokoju i z moim torem-podkreślam bo to nie jest test absolutny) przpomina wzmacnicze hybrydowe-coś z lampowej gładkości i muzykalności, i coś z silnego tranzystora.Jeżeli masz pokój o normalnych wymiarach to raczej nie powinno być problemu z twoimi głośnikami.Topping wysterował bez żadnych problemów Tannoy M-2 i M-4.Z zasilaniem akumulatorowym ja bym uważał,według tego co czytałem niezbyt dobry wybór,raczej Psu.Mój ma zasilacz Sannyo 4,7A-70W.Ja zwyczajnie lubię tego malucha,więc jestem tendencyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver!Proponowałem układ 2xkońcówka mocy + preamp(koszt:200+500-700pln)-nie znam wzmaka za takie pieniądze,który tak gra.A Phonary to dość fajne głośniki.Może jestem tendencyjny ale lubię starsze modele Tannoya,Mirage`a,Castla,Phonara.Twoje na Usherach też mi się podobają,ale raczej nie mam szans ich posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

triode, 24 Lis 2008, 21:37

 

>McGyver!Proponowałem układ 2xkońcówka mocy + preamp(koszt:200+500-700pln)-n ie znam wzmaka za takie

>pieniądze,który tak gra.

 

Ja znam kilka wzmacniaczy za takie pieniądze które grają świetnie. Sa to chińskie lampowce, np. Yaqin MC10L.

 

>A Phonary to dość fajne głośniki.

 

Nie przeczę, miałem je kiedyś w domu. Niemniej efektywność podali wyraźnie naciąganą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mój Topping kosztował z przesyłką 89usd-więc co tu porównywać,a z gniazdka bierze 20-30W,w odróżnieniu od lampiaka.Jako drugi wzmak w domu(moim)sprawdza się .Lubię go i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver

 

Chetnie kupie od ciebie Yaqin MC10L za 700zl :) nawet dwa! albo jeden, moze byc po tjuningu :D

Wiec nie gadaj glupot, bo mowimy o wzmacniaczach t-amp za ok. 200zl :D a wyskakujesz mi ze wzmakiem za ok. 2000zl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 25 Lis 2008, 14:06

 

>McGyver

>

>Chetnie kupie od ciebie Yaqin MC10L za 700zl :) nawet dwa! albo jeden, moze byc po tjuningu :D

>Wiec nie gadaj glupot, bo mowimy o wzmacniaczach t-amp za ok. 200zl :D a wyskakujesz mi ze wzmakiem

>za ok. 2000zl...

 

A ty czytaj ze zrozumieniem, a nie piąte przez dziesiąte to co ci akurat pasuje do z góry przyjętych założeń. O czym pisał triode? Proszę:

 

>triode, 24 Lis 2008, 21:37

>

>>Proponowałem układ 2xkońcówka mocy + preamp(koszt:200+500-700pln)-n ie znam wzmaka za

>takie

>>pieniądze,który tak gra.

 

Gdzie tu 200zł? Jest 700. A gdzie tu uwzględniony porządny zasilacz bez którego i tak będzie kupa? Więc ze 200 trzeba jeszcze dołożyć. Wychodzi ok. 900zł.

 

Natomiast wspomniany Yaqin MC10L regularnie sprzedaje się na allegro w cenach 900-1200zł. A jak ktoś woli coś co nie pochodzi z Chin, to Andrzej Piwowarczyk sprzedaje czasem egzemplarze po refubrishingu Amplifona WL36 po około 900zł:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Więc nie wykręcaj kota ogonem tylko się naucz czytać ze zrozumieniem co ludzie piszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McG, akurat masz pecha, bo monitoruje allegro w w/w temacie (szukam lampy, taka mam zachcianke) i akurat regularnie w cenie 900-1200zl to jest Yaqin, ale MS 6V6... ponawiam propozycje, sprzedaj mi MC10L za 900zl... moze byc nawet po tjuningu :) MC10L z Chin to jakies 1500zl...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a refubrised to kupilbym tylko od Elberotha :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, realnie zawarte transakcje:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z miesiąc temu widziałem też egzemplarze sprzedane za ok. 900zł.

A ja chińskimi lampowcami nie handluję. Nigdy nie sprzedałem ani jednego egzemplarza, więc zmień adres.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McG

>Gdzie tu 200zł? Jest 700. A gdzie tu uwzględniony porządny zasilacz bez którego i tak będzie kupa? >Więc ze 200 trzeba jeszcze dołożyć. Wychodzi ok. 900zł.

 

a to nie ja pisalem :D

 

>Więc nie wykręcaj kota ogonem tylko się naucz czytać ze zrozumieniem co ludzie piszą.

 

kto przekreca :D

 

a 1200zl to nie 150zl za SI Tamp+dobry zasilacz od CB za 50zl.. czyli w sumie 200zl, watpie by ten Yaqin gral 6 razy lepiej :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McG

 

jeszcze jedno, nie interesuje mnie licytacje, bo to loteria, moze byc i tak ze pojdzie cos i za 600zl a jutro za 1600zl.... na podobnej zasadzie moge licytowac i jakiegos dCs :) moze mi sie uda :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 25 Lis 2008, 17:25

 

>McG

>>Gdzie tu 200zł? Jest 700. A gdzie tu uwzględniony porządny zasilacz bez którego i tak będzie kupa?

>>Więc ze 200 trzeba jeszcze dołożyć. Wychodzi ok. 900zł.

>

>a to nie ja pisalem :D

 

Ale moja odpowiedź do której się tak skwapliwie przyczepiłeś dotyczyła właśnie tego co nie ty pisałeś.

 

>>Więc nie wykręcaj kota ogonem tylko się naucz czytać ze zrozumieniem co ludzie piszą.

>

>kto przekreca :D

 

No ty przekręcasz, widać czarno na białym.

 

>a 1200zl to nie 150zl za SI Tamp+dobry zasilacz od CB za 50zl.. czyli w sumie 200zl, watpie by ten

>Yaqin gral 6 razy lepiej :D

 

Podłącz do Yaqina monitory Dynaudio Audience 42 i posłuchaj. A potem te same monitory podłącz do T-ampa z zasilaczem za 50zł, to sam się przekonasz.

Poza tym, czy interkonekt za 1200zł gra 6 razy lepiej niż taki za 200zł? A ludzie kupują.

 

foxbat, 25 Lis 2008, 17:27

 

>McG

>

>jeszcze jedno, nie interesuje mnie licytacje, bo to loteria, moze byc i tak ze pojdzie cos i za

>600zl a jutro za 1600zl.... na podobnej zasadzie moge licytowac i jakiegos dCs :) moze mi sie uda :D

 

Bzdurne podejście. Nikt cię nie zmusza żebyś dowalił cenę 1600zł w licytacji, dajesz tyle ile uważasz. Trzeba się trochę wysilić, postarać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McG

 

>Podłącz do Yaqina monitory Dynaudio Audience 42 i posłuchaj. A potem te same monitory podłącz do

>T-ampa z zasilaczem za 50zł, to sam się przekonasz.

 

Podlaczales t-amp'a do tych Dynek? :)

 

>Bzdurne podejście. Nikt cię nie zmusza żebyś dowalił cenę 1600zł w licytacji, dajesz tyle ile

>uważasz. Trzeba się trochę wysilić, postarać.

 

 

idac ta droga t-ampa moze uda mi sie wylicytowac za 15zl :) mowmy o cenach "nominalnych"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 25 Lis 2008, 17:45

 

>McG

>

>>Podłącz do Yaqina monitory Dynaudio Audience 42 i posłuchaj. A potem te same monitory podłącz do

>>T-ampa z zasilaczem za 50zł, to sam się przekonasz.

>

>Podlaczales t-amp'a do tych Dynek? :)

>

>>Bzdurne podejście. Nikt cię nie zmusza żebyś dowalił cenę 1600zł w licytacji, dajesz tyle ile

>>uważasz. Trzeba się trochę wysilić, postarać.

>

>

>idac ta droga t-ampa moze uda mi sie wylicytowac za 15zl :) mowmy o cenach "nominalnych"

 

Taaa, kupując wszystko w cenach "nominalnych" zawsze bym przepłacał. Albo do usranej śmierci czekał na "okazję" w kup teraz. Kupuję na aukcjach z licytacją, oferuję kwoty zbliżone do realnych cen rynkowych, i w takich cenach kupuję, aczkolwiek nie zawsze za pierwszym podejściem. Tak kupiłem wiele klocków, a latem Pentaxa K100DS za dobrą cenę. Wystarczy się trochę wysilić, pooglądać zakończone aukcje z licytacją i zobaczyć za jakie ceny interesujący nas towar się sprzedawał. I tyle, cała filozofia. Ale jak ktoś wykazuje postawę roszczeniową i chce żeby mu wszystko podawać na tacy, to ja nie mam więcej pytań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McG

 

>Ale jak ktoś wykazuje postawę roszczeniową i chce żeby mu wszystko podawać na

>tacy, to ja nie mam więcej pytań.

 

mozesz mi napisac co ty pier**lisz? prad cie kopnal podczas tych cudownych tjuningow? uwazaj! z lampami trzeba uwazac, a ty nie masz wiele pojecia o tym :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podlaczales t-ampa do tych Dynek czy tak sobie pier**lisz? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 25 Lis 2008, 18:31

 

>mozesz mi napisac co ty pier**lisz?

 

No ładnie. Dymek uszami, co?

 

>prad cie kopnal podczas tych cudownych tjuningow? uwazaj! z

>lampami trzeba uwazac, a ty nie masz wiele pojecia o tym :)

 

Tego nie bedę komentował bo to nie jest merytoryczny argument tylko robienie sobie osobistych wycieczek.

 

A to nie ty napisałeś?:

 

foxbat, 25 Lis 2008, 14:06

 

>McGyver

>

>Chetnie kupie od ciebie Yaqin MC10L za 700zl :) nawet dwa! albo jeden, moze byc po tjuningu :D

 

No niestety, nie będę za ciebie odwalał roboty i nie podam ci na tacy sprowadzonego lampowca w dobrej cenie. Sam se upoluj. Ale skoro czekasz na okazję w "kup teraz" to możesz se czekać do usranej śmierci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze, jeszcze dwa lata temu nasz mistrz bal sie grzebac w lampach :) a teraz guru...

Jakie to wielkie doswiadczenie zdobyl nasz miszcz przez te dwa lata, normalnie najwiekszy znawca lamp :)

 

 

>Tego nie bedę komentował bo to nie jest merytoryczny argument tylko robienie sobie osobistych

>wycieczek.

 

 

 

Nie kopałem mu w środku, zresztą na układach lampowych znam się mniej niż średnio. Moje opinie biorą się z wrażeń z eksploatacji tego wzmacniacza, jak również wielu innych wzmacniaczy lampowych, a ponieważ różnorodnych kolumn mam zawsze pod dostatkiem to i można przećwiczyć różne konfiguracje. Z tychże zabaw i doswiadczeń wynika, że lampy EL34 (tudzież 6L6) dają istotnie mniej prądu niż KT88 czy 6550, co ogranicza ich mozliwość współpracy z trudniejszymi kolumnami. Nie wiem, może po prostu nie trafiłem na wydajny prądowo wzmacniacz na EL34, choć to dziwne, bo miałem ich kilka.

pokaż cały temat Cayin A-88T wzmacniacz lampowy

McGyver 14 Cze 2006, 00:56

 

 

 

Na koniec, to podlaczales tego t-ampa do dynek? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz McG wyciagnie jakis moj wpis mowiacy ze sie nie znam... no ale ja nie musze :D nie jestem forumowym guru :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.