Skocz do zawartości
IGNORED

Sens polityki Lecha Kaczyńskiego


wladz

Rekomendowane odpowiedzi

wladz, 28 Lis 2008, 14:53

 

>trebling

>

>przepraszam za przerwanie polemiki...Horst od kilku lat w każdym wątku pisze to samo i możecie ją

>kontynuować gdziekolwiek...

 

Zrozumiałem to niestety po niewczasie, stąd mój poprzedni wpis. Dalszego ciągu polemiki nie będzie, ani tu, ani gdziekolwiek. Over and out ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sehr geehrter Herr Prof. Horst

 

a gowno byla lustracja w Niemczech!!!

 

Zaraz po polaczeniu dobrali sie zachodniacy do rozchorowanego Honeckera i to byla wielka plama.

 

Rozwalania na wielka skale kto z kim i za ile nie bylo. Ale kazdy obywatel jezeli spelni pare warunkow moze zajzec do swoich akt DDrowskich.

Wiem ze politycy ze wschodu sa oczywiscie brani pod lupe.

 

Pozatym ukaranych zostalo pare zolniezy granicznych za nadgorliwe zastrzelenie uciekinierow z DDR.

 

A co z tym zlomem STASI zrobic glowkoja do tej pory. Ale widac ze Niemcki rzed jest o wiele bardziej modrzejszy niz te ciolki kartoflane.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tylko takie zawistne Kartofle przez nastepne 40 lat powiesilyby najchetniej 1/4 Polski za stare grzechy. Ach nie chce mi sie dalej pisac....Przez tych ciolow wszyscy sasiedzi Polske wyprzedza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jestem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atopos załóż wątek sens klonowania się wladza- to takie POrozpierniczone autobliźniakowanie, jak explosivna koopa :-)

 

to ja jeszcze raz się powtórzę..

 

kaczyński, minor lech, miałem do niego duży szacunek jak jeszcze nie był target'em mediów, w ogóle się o nim nie mówiło

 

ja wtedy raczej nie poważałem prawicy, i zresztą nie interesowałem się zbyt polityką

 

ale pamiętam że wypowiedzi lecha- wtedy szefa niku wydawały się i były świetne- inteligentne, rzeczowe, wynikające z uczciwości i kindersztuby

 

nie tak wlaziu jak u ciebie

 

pamiętam taki twój wątek czemu nienawidzicie rodziców.. wiesz można mieć sławnego rodzica- ale jak nie miał czasu dla dzieci, to .. ujj

 

taki synek atopos

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to samo Kaczyńskim pisałeś na forum HF...to wygląda na partyjną agitkę a nie własny tekst.

 

Ja atoposem?...powraca stara melodia lecz atopos nie może Ciebie zmieszać z błotem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa... nie jestem w temacie.Nasz geniusz karpat znowu walnaL???teraz to jestem pewien ze tusk ma kogos w kancelarii.I robi mu swinie pod nozki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska: Wiadomości | Rozmowy | Media | Wideo | Galerie

66% Polaków: politycy nie okazują należnego szacunku prezydentowi

66% Polaków uważa, że polityczni przeciwnicy Lecha Kaczyńskiego nie okazują mu szacunku jako głowie państwa - tak wynika z sondażu przeprowadzonego na zlecenie telewizyjnej "Panoramy".

 

Jedynie 20% Polaków uważa, że przeciwnicy polityczni Lecha Kaczyński okazują mu należyty szacunek, 14% nie ma na ten temat zdania – wynika z sondażu TNS OBOP.

 

Zdaniem socjologa Jarosława Flisa, z którym rozmawiała "Panorama", Polacy wolą, gdy uczestnicy życia publicznego zwracają się do siebie z szacunkiem. Dzieje się tak, nawet gdy sami nie zgadzają się z którymś z polityków.

Sondaż "Panoramy" powstał po kilku kontrowersyjnych wypowiedziach polityków, komentujących ostatnie działania prezydenta. Po strzelaninie, do jakiej doszło podczas wizyty Lecha Kaczyńskiego w Gruzji, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski powiedział w "Sygnałach Dnia", że "jaka wizyta, taki zamach".

 

W sondażu TNS OBOP uczestniczyło 1000 osób od 18 roku życia, przeprowadzono je w dniach od 26 do 27 listopada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak prezydent nie okazuje szacunku obywatelom ( "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym" itd ) to dlaczego obywatele mają go szanować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.