Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  337 członków

Grundig Klub
IGNORED

Klub Miłośników Starych Grundigów


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Grundig V7000 przeżył epokę analogu, epokę CD, a teraz przyszedł czas na epokę "cyfrową". Próbowałem do niego podłączać Audinsta HUD Mini, ale tylko rani słuch. Może ktoś polecić jakiś DAC - powiedzmy, że do 1.000 zł. - który brzmieniowo zbliży się do CD 7550 GAT (jak się nie da, to może być za większą kwotę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony opiniami i trochę z ciekawości kupiłem JA 220 (podobno oryginalny, nie grzebany) + Box 450 (bardzo ładny stan).

Podejrzewam że zestaw dotrze we wtorek / środę.

 

Jaki gramofon polecacie do takiego zestawu?

Całość ma grać na analogu.

Zastanawiałem się nad Dual 731Q ale ceny troszkę mnie przerastają.

Nie wiem czy warto dołożyć czy może znajdzie się coś innego godnego uwagi do tego zestawu.

 

Myślę też o odezwaniu się do Pana Grzegorza w sprawie modyfikacji GAT JA 220 oraz kabelków głośnikowych i interkonektu.

Edytowane przez mbk84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt nie słucha Grundiga / Sanyo na gramofonie?

 

Słuchałem, mam dwa wzmacniacze JA 220 jeden od Grega drugi od Goldfinch. Grają z Grundigami Box 1500a i czasami z Box 850. Gra to bardzo przyjemnie, bardzo dużo zależy od gramofonu i od wkładki jaką zastosujesz. Zgranie wkładki z ramieniem to podstawa. Ja gram na Telefunkenach S500, świetne gramofony, super ramię. Doskonale spisują się z Shure V-15, Shure 91 i Audio Technicą 440. Chwalony na forach mariaż Telefunkena z Denonem 103 - próbuj ale długa droga do Nirwany. Analog jest wymagający i kosztowny niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia a

i pole eksperymentów bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Grundiga.

W sumie, to mam pytanie do Gregaudio. Czy te Philipsy:

http://allegro.pl/philips-544-mfb-i5336668942.html

nadają się jeszcze do czegoś? Debil handlarz wymienił oryginalny materiał maskownic na nowy.

 

To dobre głośniki w dobrej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham .Kłopot jest taki że pre gramofonowe w Sanyo jest kiepskie .Lepsze jest w V7000.Tutaj znowu jest problem bo V 7000 różnią się od siebie i na jednym które mam jest przestrzeń i przeźroczystość ale brak dobrego basu ( trzeba podbić) na drugim odwrotnie. Przyjemność ze słuchania muzyki jest za to przednia i w tej chwili bardziej lubię winyle niż CD. Gramofon który mam to klon Grundiga i jak dla mnie gra lepiej niż oryginalny PS 1020.Może doczekamy się WINYL GAT bo sprzedaż płyt cały czas rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskownice pasują z box 550, 550prof, box650, nirvana box 6050, nie stosujemy w nich czarnej masy którą spotykamy w części tych głośników box nie prof. Natomiast dodajemy piankowy twardszy krążek średnicy 3cm na środku maskownicy w taki sposób aby opirał się na plastikowej obręczy głośnika niskotonowego.

 

Jeżeli ktoś ma 550prof i uważa że są przesadzone zbyt jasne na górze może wkleić maskownice za pomocą takowej masy nieschnącej bez usuwania krążka podpierające środek maskownicy . Po takim zabiegu dźwięk będzie łagodniejszy .

 

Wklejenie maskownic w 650 prof traci na przejrzystości . w zwykłych 650 należy usunąć masę i dodać krążęk ale wyższy tak by opierał się na przedniej ściance pomiędzy niski a wysokie i średnie. Nie może dotykał resora niskiego. Dźwięk będzie bliżej 650prof

 

Dalsza modernizacja 650 zwykłych do wersji prof to zakupienie dyfuzorów z niskotonowego pasują z 550prof oraz wykonanie pierścieni na średnie i wysokie takie jakie są w prof i doklejenie ich na głośniki . Trzeba głośniki średnio tonowe i wysokie nieco podnieść tak jak w prof stosując podkładki na obrys z twardego materiału i uszczelnić potem uszczelka oryginalną . Potem maskownica jak wyżej podałem i mamy własnej roboty 650prof na 95%

 

To prezent dla tych którzy maja problem z nabyciem tej wersji głośników z okazji 15 lat mojej przygody z Grundigiem 30lat doświadczeń z audio i elektroniką no i 50 lat cyknęło nie wiadomo kiedy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem głośników Grundig Box 850. Oczywiście czeka mnie także wymiana reszty toru, ale przez finanse muszę to robić stopniowo :-) Czy moglibyście polecić do nich jakiś wzmak za normalne pieniądze? Nie wiem, znacie jakiś, który z nimi super gra czy coś?

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do forumowiczów. Mam do sprzedania Sanyo Ja220. Posiadam dwie sztuki obie po tuningu. Jeden od Grega drugi od Goldfinch. Jeden mogę "oddać w dobre ręce". Zapytania: [email protected]. Gram na zmianę na kilku systemach trochę miejsca brakuje więc chętnie sprzedam zainteresowanym i znającym się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem głośników Grundig Box 850. Oczywiście czeka mnie także wymiana reszty toru, ale przez finanse muszę to robić stopniowo :-) Czy moglibyście polecić do nich jakiś wzmak za normalne pieniądze? Nie wiem, znacie jakiś, który z nimi super gra czy coś?

 

Możesz spróbować Nordmende PA 1000 jest tani .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo nie od dziś, że nie ma systemów całkowicie uniwersalnych. Takich które grają równie dobrze wszystkie gatunki muzyczne.

Macie jakieś ulubione płyty, które wyjątkowo dobrze brzmią na systemach grundigowych?

Osobiście uważam że te kolumny genialnie grają np muzykę elektroniczną.

https://www.youtube.com/watch?v=tci3KtZJFgk

Warto sprawdzić

ten album również na box 650 prof brzmi po prostu fenomenalnie.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 lata podniecałem się grzebanym zestawem V7000+ KOLUMNY CANTON LE-600 a tym czasem V1700 + BOX350 oryginał zbliżył się dźwiękowo. Teraz wiem czemu V1700 jest uznany za najlepszy wzmacniacz bo z poleconymi kolumnami gra jak wzmachol za 10000zł. Mój napęd cd to denon dcd-1100.

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Sanyo 220 i Grundig Box 450 (zwykłe, nie Prof) - jeden z zestawów polecanych przez GregAudio.

Bez modyfikacji.

 

Sanyo - stan idealny, perełka, 100% sprawny, żaden potencjometr nie trzeszczy, bez wad ukrytych. Pięknie zachowany okaz. Kolor ciemniejszy (pod brąz)

Box 450 - stan bardzo dobry, jak na swoje lata super.

 

W razie czego: michał[email protected]

 

Pewnie i tak niedługo zestaw pójdzie na Alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nabyłem dziś Grundig Box FL 10, które mają “z lekka schodzone” maskownice, kilka małych dziur tu i tam. Chcę zmienić materiał i zastanawiam się czy można? Jeśli tak, to czym zastąpić oryginalny i gdzie go kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Jako fan głośników grundiga dołączyłem wreszcie do Waszego grona ;)

Używam głośników AKTIV-BOX 40 oraz AKTIV-BOX 50. Nie planuję zmiany.

 

Teraz pytanie:

 

Czy znajdę w Polsce kogoś kto przeprowadzi naprawę głośników wysoko i niskotonowych od wyżej wymienionych modeli oraz modelu Professional 2500a?

 

 

Jako ciekawostkę dodam, że do odsprzedania posiadam 3 obudowy do AKTIV-BOX 40 w średnim stanie wizualnym, niekompletne końcówki mocy, zasilacze, maskownice (ramki) głośników niskotonowych do AKTIV-BOX 40, głośniki basowe, głośniki średniotonowe, nakrętki ozdobne chromowane itp.

 

mój mail: [email protected]

 

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Grundigowi Miłośnicy!

 

Chciałbym pochwalić się nie tyle samym sprzętem (choć nim oczywiście też), co historią która mi się przytrafiła i sprawiła, że stałem się posiadaczem absolutnie niesamowitego sprzętu Hi-Fi z końca lat siedemdziesiątych. Sprzęt ten jest białym krukiem, mimo iż trafia się go wiele na aukcjach.Jednak stan zachowania i kompletność pozwala stwierdzić, że to wyjątkowa rzadkość. To co nabyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania.

 

O opisanie mojej przygody poprosił mnie Wasz forumowy kolega, który zaraził mnie słuchaniem muzyki przez duże M.

 

Muzyki słuchałem od zawsze. W moim domu przewinęło się kilka systemów od półki średniej polskiej, po sprzęt japoński klasy średniej. Do wczoraj byłem w posiadaniu absolutnie genialnego, kwadrofonicznego TELEFUNKENA TRX 3000 wraz z dwiema parami kolumn- TL 700 i TL 710. Mimo że Telefunken grał nieziemsko i przebijał wszystko co dotychczas miałem, to jednak ciągle w uszach pobrzmiewał mi Grundigowy zestaw koleżki, którego wspomniałem na początku.

 

Kiedy pewnego pięknego dnia pojechałem do niego posłuchać Grundiga V1700 z podłączonymi sześćset pięćdziesiątkami kompletnie oszalałem. Brzmienie tego zestawu wprawiło mnie w osłupienie. Odtąd ciągle marzyłem o Grundigach box 650 prof. i wzmacniaczu, który je napędzi. Kilka tygodni temu pojawiła się na e-bayu niemieckim aukcja zestawu Grundig Super HiFi Compact System 20. Aukcja ta zakończyła się sprzedażą za kwotę kilkudziesięciu euro! Chętnych nie było wielu ponieważ jako forma odbioru bądź wysyłki do wyboru był wyłącznie odbiór osobisty. Zdjęcia były kiepskiej jakości, a opis dot. stanu sprzętu był co najmniej lakoniczny. Wówczas nie zdecydowałem się na zakup.

 

Gdy zestaw na aukcji pojawił się jeszcze raz http://www.ebay.de/itm/Grundig-SuperHiFi-Compact-System-20a-Mikrofone-GCM-319-Boxen-/121713518088?&_trksid=p2056016.m2516.l5255 . Stwierdziłem, że tym razem nie odpuszczę i choć do pokonania w dwie strony będzie ponad 1500 km (!) to tak czy siak warto będzie spróbować choćby nawiązać kontakt z Niemcem sprzedającym cały ten zestaw. Napisałem za pomocą polsko-niemieckiego translatora krótkie zapytanie, czy da radę odebrać to osobiście, i czy jeśli się zdecyduję przyjechać, to mam klikać "Kup teraz" Okazało się że tak. Przeszliśmy na język angielski którym władam w miarę sprawnie. Podpytałem o model kolumn które są na zdjęciach i o to, czy one również są w zestawie na sprzedaż. Niemiec odpowiedział zupełnie wymijająco, że to nie są kolumny marki Grundig (dziwne bo na jednej z nich widnieje logo) i wszystko wskazywało na to, że na sprzedaż jest tylko system bez kolumn. Kontakt z nim był utrudniony, bo gdy w następnym mailu zapytałem go znów o kolumny, odpowiedział jedynie, że będzie na miejscu w sobotę o danej godzinie przez jedyne 30 minut, i że do zobaczenia. Cóż.... Kupiłem sprzęt z aukcji.

 

Poprosiłem kolegę by zawiózł mnie do Niemiec w piątek w nocy, tak by dotrzeć na miejsce w sobotę rano. Na wszelki wypadek zabrałem ze sobą oprócz 125 euro na system kolejne 50 na kolumny, których tak bardzo nie byłem pewien. Słowo boxen (z tytułu aukcji) po niemiecku mogło zarówno oznaczać pudełka do mikrofonów - jak i kolumny. Wiedziałem, że stawka może być wysoka, za 125 euro mogłem mieć Gramofon PS1020, Amplituner R35, magnetofon CNF 350, jakieś winyle, być może kolumny oraz mikrofony GCM319. Mikrofony były ważnym elementem zestawu, ponieważ amatorsko zajmuję się analogowym reportażem.

Wszystko to w oryginalnej szafie sprzed lat!

 

W miasteczku pojawiliśmy się następnego dnia. Dość długo oczekiwaliśmy pod wskazaną zieloną kamienicą, a oczekiwanie sprawiało, że zacząłem wątpić w całą tę farciarską transakcję. W końcu pojawił się człowiek na którego czekaliśmy! Kiedy otworzył nam drzwi na parterze, w powietrzu czuć było zapach gipsu wymieszanego ze starą butwiejącą podłogą. No to mamy remont - pomyślałem. Zapytałem Niemca:

-Co to za miejsce, czy to Twoje mieszkanie?

Niemiec odpowiedział, że znajdujemy się w opuszczonym Domu Spokojnej Starości, który został zalany jakiś czas temu i on tu dopilnowuje wszystkich prac. Miejsce było niesamowite, a to co mieliśmy zobaczyć za chwilę cały czas wisiało w powietrzu.

 

Kiedy weszliśmy na drugie piętro do pokoju starszej Pani (dawnej pensjonariuszki domu) oczom naszym ukazał się sprzęt. Nieco zakurzony, ale w 100 procentach kompletny i zadbany. Na pierwszy rzut oka zupełnie jak nowy. Wszystkie kable podłączone raz i nie odłączane. (tak mi się przynajmniej wydaje) Niemiec zapuścił jakąś płytę na gramofonie a z kolumn wydobył się dźwięk! Od razu wlazłem na jakieś krzesło i pytam czy kolumny są w komplecie? Odpowiedział, że TAK! Zerknąłem na naklejkę z tyłu i okazało się że to Boxy 850 Professional każda z

oryginalnym, około 10 metrowym kablem! Niemiec przyniósł drabinę i zdjąłem je z szafy. Nawet nie zdejmowałem maskownic, żeby Niemcowi oko się nie zaświeciło:). Wręczyłem mu kasę i zaczęliśmy się pakować. Podpytaliśmy więc o winyle. Niemiec stwierdził że możemy je sobie przejrzeć. Wiedzieliśmy, że mamy mało czasu, więc braliśmy wszystko co choć trochę przypominało jazz. I tu kolejna trafiejka! Trzy cudowne komplety - 2 części History of Jazz - Verve, oraz koncerty Duke`a Ellingtona z Carnegie Hall! Łącznie 30 płyt o na prawdę sporej wartości.

 

I to nie był koniec. Pytamy czy w domu znajduje się jeszcze jakiś sprzęt grający? Niemiec zaprowadził nas do biblioteki, z której wzięliśmy wieżę SONY z lat dziewięćdziesiątych oraz DUALA 1019, wszystko sprawne i jak nowe! Kolumny Quadral (nie zdążyłem zanotować jaki to model) zostawiliśmy ze względu na ograniczoną pojemność kombiaka.

Powiedzieliśmy facetowi zgodnie z prawdą że nie mamy więcej niż 50 euro, bo musimy jeszcze zatankować i jakoś wrócić do domu. Zgodził się na tę cenę za sprzęt i pewnie ze 100 płyt z muzyką klasyczną, które nabył mój kolega kierowca! Wychodząc przypomniałem sobie o mikrofonach. Nasz darczyńca nie mógł ich znaleźć, ale po telefonie do małżonki, przyniosła i mikrofony. W oryginalnych opakowaniach i z instrukcją obsługi. Stan super - z zewnątrz jak nowe!

 

Przez cały nasz tamtejszy krótki pobyt nie mogliśmy uwierzyć w to co udało nam się nabyć za tak śmieszne pieniądze (175 euro). Całą drogę powrotną śmialiśmy się w głos! Na jednym z przystanków obejrzałem sobie co osiemset pięćdziesiątki kryją pod maskownicami. Dopiero wtedy upewniłem się, że są w stanie kolekcjonerskim, zupełnie jak nowe! Na standardowo lepkich kopułkach nie ma nawet grama kurzu, więc maskownice od nowości były na swoim miejscu.

 

Po przyjeździe, następnego dnia rano gdy już wszystko miałem wypakowane zapuściłem kilka nowych płyt. Okazało się, że to nie sen! Saksofon ożył, kontrabas wypełnił pomieszczenie najbardziej dynamicznym, basem jaki mógłbym sobie wyobrazić! Talerze perkusji są tak krystaliczne, że niemalże jak żywe. Scena szeroka, a barwa to mniej więcej to co słyszałem u kolegi po raz pierwszy dwa lata temu. Piszę mniej więcej, bo brzmi to zupełnie inaczej niż v1700 i box650, ale chodzi mi o tę niesamowitą barwę dźwięku którą znam tylko z Grundigów. Amplituner jest wzorowy, wręcz wzorcowy, bez jednej ryski. Pokrętła klikają jak w dobrym sejfie. Najpewniej spoczywał w szafie przez te wszystkie lata nie wyciągany. Podobnie gramofon z niezłą wkładką M85G i oryginalną igłą. Co ciekawe, szafa ma swój własny system wentylacji, o którym nie miałem pojęcia, który załącza się przy zbyt wysokiej temperaturze. Mikrofony są sprawne. jedynie w magnetofonie muszę wymienić paski. Rozkręciłem go, jest nigdy nie otwierany. Ciekaw jestem jak potrafi zagrać. Niedługo powinienem mieć odpowiednie paski.

 

Mam wreszcie sprzęt grający o jakim przez ostatnie lata marzyłem. W super idealnym stanie. Do tego mnóstwo winyli, które grają jak marzenie! Pewnie część z Was stwierdzi że nie jest to sprzęt z najwyższej Grundigowej półki, z czym się zgadzam, jednak dla mnie ma on nieocenioną wartość.

Załączam zdjęcia tego wszystkiego (niestety z telefonu). Wiem, że taka trafiejka zdarza się raz, mam nadzieję że sprzęcik posłuży mi długie lata. Warto było spędzić 25 godzin w samochodzie i przejechać te 1550 kilometrów, by móc zachwycać się wspaniałą jakością dźwięku jaką daje Grundig Super HiFi Compact System 20. Tak oto pretenduję do Waszego grona, do Klubu Miłośników Starych Grundigów! Kłaniam się nisko.

Tomek

 

Zdjęcia systemu poniżej:

Nie jestem w stanie ich wkleić, wrzucam więc link do pobrania.

https://fil.email/1vjc9S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_54168 gratuluję zakupu i życzę wielu lat owocnych odsłuchów, ja swoje 2500A prof też kupilem z niemiec i byłem tak samo zadowolony jak Ty, do zeszłego tygodnia !

 

W jednej z kolumn grają ciszej 2 głośniki średnio-niskotonowe, zrobiłem testy w zakresie od 40HZ w górę i potwierdziło się co słyszałem podczas odsłuchów, górne rejestry graja równo, dół i średnica jest wycofana w jednej z kolumn.

Czy ktoś miał coś takiego - winna jest zwrotnica, czy same głosniki ?

 

Tak czy inaczej biorę się za renowację, bo nie wyobrażam sobie muzyki bez Grundigów ;)

Edytowane przez zycie_to_gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów posiada może system zrobiony przez Gregaudio na terenie Szczecina lub okolic? Bardzo chciałbym porównać system dostrojony z oryginalnym. Jeśli faktycznie gra to lepiej, to warto się zastanowić nad kolejnymi zakupami ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotnica w 2500a prof - stopiły się cewki ;) do dziś nie wiem jak to możliwe, wymieniając zadbam o zmianę wtyków wejściowych w kolumnach, poprawę sztywności i lepsze wytłumienie, aż ciekaw jestem wyniku końcowego ;) Ktoś ma jakieś sugestie lub podpowiedzi ?

post-17774-0-03372600-1440589691_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś reflektował mam do sprzedania komplet Grundiga za 190,-zł : przedwzmacniacz mxv100+tuner mt100(srebrny); zestaw bardzo fajnie gra. Polecam do aktywnych AktivBox Grundig oraz MFB Philips. U mnie mxv100 dał popalić wielu bardziej utytułowanym modelom przedwzmacniaczy. Cena jak widać symboliczna ;)

Edytowane przez Barthuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.