Skocz do zawartości
IGNORED

Kto pomoże kupić sprzęt z Ebay.de ??


italus

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby mającej czynne konto na Ebay.de oraz znającej język niemiecki , wyrażającej chęć pomocy w zakupie sprzętu z Ebay.de , ja niestety nie znam języka oraz nie mam konta a chciałbym coś kupić co mnie interesuje - kto jest w stanie mi pomóc ?? Link do aukcji poniżej :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

cena: do uzgodnienia

 

TEL. 0-603-775-093 , GG - 2184475

 

[email protected]

post-2250-100000334 1227898792_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kupic na niemieckim ebayu nie musisz zakladac na nim konta mozesz zalozyc na ebay.pl. Po zalozeniu konta wchodzisz na niemiecki ebay.de i logujesz sie ze swoim nickiem i haslem po czym mozesz doknywac zakupow. Niestety nie mozesz sprzedawac, bez konta bankowegow niemczech. Z pomoca to chyba bedzie ciezko kto zaryzykuje nie wiem, a co jesli sie rozmyslisz , ktos zostanie z tunerem vincenta :-)

Pozdrawiam

 

Vincent STU2,spitzen stereo tuner,vollfunktion,gebrauchsspuren vorhanden,fernbedienung,tech.daten siehe internet.keine garantie und gewährleistung,kein umtausch oder rücknahme,versandrisiko trägt der käufer.abholung möglich.wenn sie bieten akzeptieren sie meine bedingungen.ich versende mit HERMES weil das der günstigste versand ist,wenn sie einen anderen versand wünschen müssen sie es mir mitteilen.besten dank und viel SPASS!

 

Vincent STU2 szczytowy tuner stereo, w pelni funkcjonalny, posiadajacy slady uzytkowania, pilot, specyfikacja techniczna zobacz internet. Zadnej gwarancji, zadnej wymiany ani zwrotu, rysyko wysylki podejmuje kupujacy, mozliwosc odbioru. Jesli akceptujecie Panstwo oferuje wysylke kurierem HERMES'em poniewaz jest korzystna, jesli zycza sobie Panstwo innego kuriera musza mi Panstwo wynajac. Najwieksze podziekowania i duzo zabawy.

 

Mniej wiecej moj niemiecki nie jest perfekt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarokar

(Konto usunięte)

Oprócz powyższego czyli wysyłka do Austrii i Niemiec (często nie zgadzają się na wysyłkę do Polski) to jest jeszcze problem zapłaty bo gościu nie akceptuje Pay Pala.

Musiałbyś znaleźć kogoś w Austrii lub ew. w Niemczech kto by to kupił i przelał kasę nie wiem czy to opłacalny biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda , chciałby, zapłacić i mieć taki tuner u siebie , ale jak widzę jest móstwo przeszkód aby go zakupić no i wysyłka do Polski stoi pod znakiem zapytania. Pozdrawiam - italus

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mejla do sprzedawcy, nawet po angielsku czy sie zgodzi na wysylke do Polski, kiedys tak zrobiłem i sprzedawca się zgodzil. On niczym nie ryzykuje. A jeśli chodzi o przelew to są teraz przelewy euroregulowane, całkiem tanie nawet :-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu zapłacisz przelewem na konto w Niemczech robiąc przelew międzynarodowy np w PKO BP , nie musisz mieć konta walutowego , wystarczy zwykłe konto złotówkowe , przeleją kwotę EUR jaką będziesz chciał a z rachunku ubędą złotówki

 

konto na ebay.pl może nie wystarczyć - jeżeli sprzedający ogranicza wysyłkę do innych krajów to automatycznie system ebay nie pozwala na składanie ofert zakupu z innych krajów niż dopuszczone przez sprzedającego

 

proponowałbym napisać do sprzedającego po angielsku i zapytać czy wyśle do Polski po wcześniejszym otrzymaniu zapłaty na konto i czy może wysłać firmą kurierską a nie pocztą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stawiam pierwsze kroki jesli chodzi o zakupy na E-bayu,dobrze jest znac choc minimalnie niemiecki,to budzi wieksze zaufanie.Gorsza sprawa z przelewem pieniedzy,w moim przypadku za przeslanie 180E PKO SA chcial 70zl prowizji.Osobiscie jestem w tej dobrej sytuacji ze mieszkam blisko granicy i moge zaplacic w ichnej szparkasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>.Gorsza sprawa z przelewem pieniedzy,w moim przypadku za przeslanie 180E PKO SA chcial 70zl prowizji>>>

 

Niezłe zdzierstwo,ING za przelew europejski pobiera 5zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można z Pay Pal? Teraz nie trzeba mieć karty żeby móc zakładać konta na PP i kaskę można przelewać ze swojego konta w banku na swoje konto na PP przez neta. Prościej już nie można. Chociaż ja korzystałem już tego kilka lat temu za pomocą moneybookers, ale ich nie każdy teraz akceptuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>italus

 

mogę pomóc, napisz na PW.

Jutro wylicytujemy, w Pt. będziesz miał tuner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paypal to w Polsce jeszcze sredniowiecze.Nie ma odpalonych wszystkich udogodnien swiatowych. Zapytaj go ( opcja w ebayu) czy wysyła do polski. Jesli tak to spokojnie mu przeslesz kaske przelewwem z konta int. z domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pisze do znawcow ebay'a. Kiedys zalozylem konto w Polsce, ale obecnie mieszkam w Austrii i korzystam z niemieckiego Ebay'a logujac sie przez Polska strone. Ostatnio sprzedalem tez cos na niemieckim Ebayu i dzis przyszla mi faktura z Polski do zaplacenia w dolarach (?!) na konto Polskie z siedziba odbiorcy w Luxemburgu. Cos mi tu wszystko smierdzi. Czy tak to wlasnie u Was wyglada? Zmienilem adres glowny na austriacki, ale nie moge odciac sie od pepowiny. Czy ktos wie jak przelogowac sie na inny ebay zachowujac konto i opinie? NA niemieckim ebayu zaplacilbym po prostu pay palem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak tez wlasnie zrobilem! Zalogowalem sie na niemieckim E_bay'u, sprzedalem a rachunek dostalem z Polski w dolarach :) dziwne...tym bardziej ze saldo na E-bayu mam nadal 0 zl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ebay'e mają konto do wpłat w Luxemburgu. Natomiast działają jako osobne podmioty i wystawiając aukcję np. na ebay.de przychodzi faktura w Euro za sprzedany przedmiot w tym serwisie aukcyjnym. Można płacić z konta w normalnym banku lub przez PayPal.

Konto jest na wszystkich serwisach ebay jedno i to samo, komentarze także są widzialne na każdym ebay'u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.