Skocz do zawartości
IGNORED

wharfedale evo2 20 do pokoju 25m2 ?


alumrock

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić kolumny wharfedale evo2 20 tylko mam obawy czy dadzą rade na 25m2?

ewentualnie jakie inne kolumny tylko nie wysokie max 90 cm z br z przodu do onkyo tx sr 504

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie macie racje, ale naprawde za drogie dla mnie są te super fajne opusy.

evo moge łyknąć nowe za 800zł para a używki za 500zł,tylko czy pociągną taki metraż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zdecydowanie niedoceniane w Polsce. Dla mnie graja jak glosniki za 30k. Moze dlatego, że robione w

>Chinach maja taka cene?

 

Na tanim sprzecie moze i grają tak samo jak głosniki za 30 tys ale podepnij je do sprzetu za 30 tys i podłacz np viro 5 to sie przekonasz ze nie grają tak samo.

 

To ze kosztują ile kosztuja to nie jest zasługa tego ze są robione przez Chinczyków ale materiałów jakie uzyto do ich produkcji.

W tej chwili taki skośnooki pracownik zarabia przy produkcj około 5 dolarów dniówke a jescze kilka lat temu robił za miske ryzu ale od kiedy Ameryka pokazła im "dolary" to zrobili sie pazerni.

Trzeba doliczyc do tego zyski posredników, transport (ok 4 tys dolców kosztuje duzy kontener z Chin do Polski z ubezpieczeniem podstawowym).

A tam nie ma czegos takiego jak ubezpieczenia zdrowotne (wizyta u wykwalifikowanego lekarza w Chinach to koszt 40 dolarów), podatki za pracowników ale za to jest zanieczyszczenie srodowiska na skale globalną i kryzys na swiecie.

Pisze tak bo znajomy musiał zamknąc produkcje i zwolnic kilka osób bo te "dziady"

skopiowali jego pomysł i zrobili to samo duzo taniej tyle ze marnej jakosci (produkty nie posiadają atestów a jak posiadają (na papierku) to ich nie spełniają) ale dla Polaka to nieistotne.

A tak przy okazji seia opus to bardzo ładne kolumny (wizualnie), kiedys o włos nie stałem sie posiadaczem evo 40 ale po odsłuchu kupiłem ese continuum.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ata77

(Konto usunięte)

podlaczalem je do dobrego (niebudzetowego) sprzetu. Poza tym jak weszły na rynek to kosztowaly 20k. Ja swoje kupilem za 12k. Teraz kosztuja 5k ;0. Gdybym wiedzial poczakalbym ten rok ale no coz. Jezeli mozesz napisz gdzie je slyszales i z jaka elektronika. Czy moze twoja opinia jest wylacznie na zasadzie lektury na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>podlaczalem je do dobrego (niebudzetowego) sprzetu. Poza tym jak weszły na rynek to kosztowaly 20k.

>Ja swoje kupilem za 12k. Teraz kosztuja 5k ;0. Gdybym wiedzial poczakalbym ten rok ale no coz.

>Jezeli mozesz napisz gdzie je slyszales i z jaka elektronika. Czy moze twoja opinia jest wylacznie

>na zasadzie lektury na ich temat.

 

To jest przykład na to jak naciągają firmy swoich klijentów. Najpierw kolumna kosztuje 20 tys a za jakis czas 5 tys. Ciekaw jestem jaki jast rzeczywisty koszt produkci tych kolumn moze max. 2 tys bo ponizej kosztów zadna firma nie sprzeda swojego produktu.

Nie czytam gazetek audio kiedys sie napaliłem na swietnie opisane kolumny a okazał sie straszny badziew dlatego unikam recenzji. Jak cos kupuje to patrze jak to jest zbudowane i co "siedzi" w srodku danej konstrukcji.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ata77

(Konto usunięte)

Wharfedale jest w tej chwili chinski moje sa jeszcze made in england, moze stad roznica w cenie. Na podstawie odsuchu evo nie mozna oceniac opusów to tak jak stawianie ocen dla B&W 802 na podstawie odsłuchu 684. Mniej wiecej taka jest miedzy nimi roznica. Nie zmienia to faktu, że evo moim zdaniem w swojej klasie cenowej sa dobrym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej klasie cenowej (po przecenie) napewno są warte zainteresowanie chocby nawet z faktu wykonania i estetyki (do kef tez paczki robią w Chinach wizualnie bardzo estetyczne)

Wharfedale produkowane w Angli moga sie róznic i tak pewnie jest od "dpowiedników" rbionych przez małe zółte palce niewolników własnego kraju i ustroju jaki w nim panuje.

Ciekaw jestem czy produkcje samych przetworników tez przeniesli do Chin jak tak to rozumiem skąd te przeceny.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.