Skocz do zawartości
IGNORED

YAQIN MS-6V6 opinie


dankam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

sprzedalem swoją mantę V5, i zastanawiam się nad nowym zakupem, może to być zarówna lampa jak i tranzystor budżet to ok 1100 zł. Z tąd pytanie do właścicieli YAQIN MS-6V6. Jak to gra czy porównywaliście go z czymś innym. Jak wrażenia.

Muzyka to ogólnie mówiąc rok, pokój ok 12 m2, źródło zero dac, kolumny phonar compact2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołączam się do pytania

 

Wygląda zaj..ście co tez ma znaczenie, ma gniazdo sluchawkowe, sterowanie za pomocą leniuszka... Tylko że 12W - wiem, że w przypadku lamp to sie inaczej odbiera, ale czy oby nie za mało? Czasami lubie mocniej podkręcić.

Co o tym sądzicie?

napiszcie coś o tym wzmacniaczu więcej. Zwlaszcza Ci, którzy go mają. Mnie interesuje jedno - czy zagra przynajmniej tak jak moj Marantz 7001 czy gorzej? Jeżeli przynajmniej tak samo jak on, to więcej mi nie trzeba. Ja widac z tych mniej wymagających jestem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż to w nim okrutnego znajdujesz? Podobieństwo do T34 jest przpadkowe :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

nie no nic nie mówię, po prostu mi się kompletnie nie podoba ta lampka :(

ciekawe czy gra? Tak na nią patrząc to raczej do efektywnych monitorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Cóż, jeśli gra za swoje pieniądze, to pewnie można to kupić, przynajmniej będzie się miało, hm, oryginalny mebel. Dla mnie brzydki, ale jeśli komuś poasuje do pokoju, to czemu nie. Mnie w najtańszych chińskich klockach niepokoi tylko to, że nie skalkulowano ich na serwisowanie - są tak tanie, że nabywcom nie opłaca się odsyłać ich w celu wyegzekwowania gwarancji, gdyż w skrajnych wypadkach koszt transportu w obie strony dorównuje cenie klocka. A więc producent może sprzedawać urządzenia o wkalkulowanym terminie rozpadu powiedzmy 2 lata, i nikt mu nic nie zrobi. A nabywca będzie chodził do różnych domorosłych elektroników i zmieniał po kolei psujące się podzespoły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

miałem i grał kiepsko. W stosunku do music angela na kt88 było dużo słabiej. Mocy jakoś mało, nie potrafił zagrać nawet z głośnikami o efektywności ponad 90dB. Miękko może i było ale mi dźwięk nie przypadł do gustu.

 

Zdecydowanie zalecam odsłuch przed zakupem!!

 

ps. na zdjęciach może i wygląda kiepsko ale w rzeczywistości jest to kawał porządnego aluminium...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki wybrać do 2000zł żeby współgrał z kolumnami o efektywności np 96db ? mam Paradigm Monitor 9v5 myślałem nad Yaqin MC-100B , MA 800s , jako nowe a moze coś z uzywek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Paradigmów z tej serii raczej sugeruję coś na EL34. Wzmacniacze na KT88 mogą nadmiernie obnażyć niedostatki użytego tam tweetera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver znowu mi odpowiadasz , dziękuję trudno coś wyszukać w cenie do 2tyś zł , na alledrogo słabo coś ostatnio a nie ma nic gorszego jak zostać bez muzyki po sprzedaży wzmacniacza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki widzę jest na EL34 i ale co to za wynalazek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w w Music Angel czy Yaqin MC-100B nie można zmienić tych KT88 na EL34 czy to kosztowna zabawa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mim, 24 Lut 2009, 17:45

 

>McGyver znowu mi odpowiadasz , dziękuję trudno coś wyszukać w cenie do 2tyś zł , na alledrogo słabo

>coś ostatnio

 

A bo zobacz jakie są teraz kursy walut. Latem złotówka stała bardzo mocno, więc i ceny lampiaków były niskie jak nigdy dotąd.

 

>a nie ma nic gorszego jak zostać bez muzyki po sprzedaży wzmacniacza

 

Moje kondolencje ;-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mim, 24 Lut 2009, 17:52

 

>taki widzę jest na EL34 i ale co to za wynalazek ?

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

>w w Music Angel czy Yaqin MC-100B nie można zmienić tych KT88 na EL34 czy to kosztowna zabawa

 

chcąc wzmacniacz przerobić z KT88 na EL34 zasadniczo należałoby wymienić trafa głośnikowe (kosztowna zabawa) bo EL34 wymagają współpracy z innym obciążeniem niż KT88. Zamiast kombinować w ten sposób poszukaj wzmacniacza Yaqin MC10L.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

masterofdeath6, 13 Lut 2009, 18:22

 

>wygląda dość okrutnie :/

 

Dotąd nie zwróciłem na niego uwagi. Nie wiem jak gra, ale obudowa podoba mi się bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra? Przeczytaj moją opinię o nim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) To dzięki 6V6 dogoniłem króliczka.

Od roku, codziennie z tą sama przyjemnością zasiadam przed nim i zatapiam sie w muzyce.

Jest fantastyczny - ciepły, mocny potężny dźwięk. Jestem pod wrażeniem. Narazie nie spotkałem kandydata, który by go mógł zastąpić. Ale też i specjalnie go nie szukam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.