Skocz do zawartości
IGNORED

QUADRAL SIGNO SET z Onkyo 905 i DVD 406


AllegroPower

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Sorry ze dopiero teraz odpowiadam ale od czasu kiedy wybralem sobie swoje "zabawki" to troche mniej tutaj zagladam :) Sprzet kupilem w Łukowie (andreas110 na allegro) - facet ma dobre ceny i naprawde dobre wyposazenie. Cena jaka zaplaciles - chyba jest dobra. Ja bralem caly zestaw i akurat byl w promocji wlasnie z quadralami - chociaz z tego co pamietam to chyba wlasnie jakos tak cenil. Teraz pozostala przyjemnosc konfiguracji odpowiedniej np musze znalezc sposob na przekazanie menu na ekran tv (tv jeszcze nie lcd ale tez nie zabytek, ma chyba z 5 lat i plaski ekran) a z czasem jak znajde jakis router to zaczne sie bawic w siec ethernet. Dzisiaj np (po chyba okolo 2 tygodniach od zakupu) czas mi pozwolil rozgryzc funkcje audysey - faktycznie ma 8 punktow pomiaru, musze jeszcze rozszyfrowac w jaki sposob nauczyc pilota .... itd. Ja jestem zadowolony - swietnie gra w stereo, a rownie dobrze potrafi kopnac w kinie - jest to kawal porzadnego sprzetu. Acha... i w rzeczywistosci wyglada duuuuzo lepiej niz na wszystkich zdjeciach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.