Skocz do zawartości
IGNORED

Ressurector - czy ktoś to już aplikował?


justas32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ci "inni: zawracają dupę wszystkim przez kilkanaście stron wątku robiąc z nich jeleni.

 

Z faktu że ci poroże wyrosło nie wysnuwaj wniosków, że każdy takie chce mieć.

 

Albo zasada działania jest znana i się ją przedstawia w opisie urządzenia, albo się klientom dupy nie zwraca jeśli się nie ma nic o tym do powiedzenia.

 

A tak to tylko dwieście kilkadziesiąt wpisów pieprzenia o niczym, z których wiadomo że jest piękne i wspaniałe.

 

Byle broń boże klienci się nie dowiedzieli co to jest - jak u Hitchcocka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Arku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Albo zasada działania jest znana i się ją przedstawia w opisie urządzenia, albo się klientom dupy nie zwraca jeśli się nie ma nic o tym do powiedzenia.

 

 

zasada działania nie jest znana i nikt ze strony producenta nie zawraca klientom dupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to brzmi?

W necie można w kilku miejscach co nieco poczytać na ten temat. Nie widzę potrzeby powtarzania tego i tu. Nie jestem z działu marketingu. Jak sobie kupisz to się dowiesz dokładniej. Jak ja. Słowne opisy nie zawsze są rozumiane przez wszystkich jednakowo. Kupisz/pożyczysz i posłuchasz to się dowiesz. Nie płacz tak.

Jak to działa? To nie do mnie pytanie a do konstruktora. Nie będę tego rozwalał bo ktoś jest ciekawy. Kup i rozwal sobie sam:).

Gdyby odpowiedzi jednozncznych było przynajmniej 90% nie zadałbym tego pytania.

 

 

Sarkazmem było twoje pytanie:

 

To nie jest grzeczne pytanie.

 

 

Normą tego forum świadczącym o poziomie to jest raczej poddawać coś w wątpliwość nie słysząc tego samemu.

Dałeś plamy bo wyszło na jaw, że nie wiesz dlaczego to u mnie w szufladzie leży. A wystarczyło doczytać i zerknąć w moje o mnie. A i bez tego bystry czytelnik powinien się domyśleć w prost z mojego postu po słowach:"Siedzę w lampach więc..." Widać do bystrych nie należysz :).

Gdybyś widział z czego piszę a jest na samym dole postu to byś wiedział, że tapatalk nie oferuje jeszcze takiej funkcji jak sprawdzenie w " o mnie" więc o bystrych się ja nie wypowiem -_-

Twoja odpowiedź powinna być krótka," siedze w lampach a to w takim systemie się nie sprawdza....."

I tyle, a tak to rozpocząłeś dyskusie na kolejne kilkanaście postów.

 

Nie inaczej pisze się przecież i o innych urządzeniach na tym forum jeżeli się komuś podoba czy że działa to to pisze. :). A znalazłeś użytkownika który napisał że nie wprowadza zmian? Lub przynajmniej że nie działa w ogóle? Jak nie to dlaczego masz te pretensje?. To powinno dać nieco do myślenia. Zapewniam, działa i to tak bardzo że głuchy to usłyszy, tym bardziej, że nie problem podłączyć to tak, że jednym przyciskiem można słuchać z R2 i bez niego. Wtedy wyraźnie staje się oczywistością charakter zmian. Kup, posłuchaj i napisz że nie działa i nie wprowadza zmian, jeżeli twoim zdaniem tak to odbierzesz:). Nie wiem więc z czym masz problem. Ja nie płakałem jak Wy tu z pretensjami do innych tylko poczytałem co się dało, kupiłem i słuchałem. Grzecznie napisałem jak to odbieram słuchowo i co mam ci jeszcze certyfikat wystawić?

Kto usłyszał to ma swoje zdanie i czasem je napisze. Masz jeszcze kilka osób które to zrobiły. Tu wszyscy chcieliby aby im na srebrnej tacy przed nos wszystko podstawiać. Co się dało to podstawiłem. p roszę bez płaczu tu więcej. Ja również do was mógłbym mieć pretensje o to że mi nie piszecie jak to działa. Ruszcie dupy i się dowiedzcie za swoje pieniądze, jak taka wasza wola, moja za wygodnie sobie siedzi przed TV i nie ma ochoty rozbierać urządzenia kupionego za moje pieniądze.

 

Wszyscy wszysko mają podane......nie bądź śmieszny. To forum jest tylko po to aby obrażać, pisać i wyżywać się na osobach, które mają czelnošć zadać pytanie. Jak zapytają to reakcja (nie wszystkich) jest odrażająca, podparta obrazliwymi inwektami i opiniami,że tylko ten odpowiadający jest wszech wiedzący a skoro on wie to mają wszyscy wiedzieć.

Forum jest po to aby sobie pomagać, a tej pomocy jest już coraz mniej. Zostaje tylko chwalenie się klockami bo ten za 25 tyś jest lepszy od tego za 24,900,- ale tylko dlatego ,że właśnie ja go mam. Wytwarzanie opinii o urzadzeniach ,ktorych się nie słyszało lub nie słyszało w pewnej konfiguracji jako sprzęt "rewelwcyjny" lub "sprzęt, który gra do doopy" itd.

Jeżeli ma paść post obraźliwy to lepiej aby nie został napisany. Zmieńmy podejście do drugiej osoby bo nie wiemy kto po drugiej stronie siedzi, a jak nie wiemy to przyjmijmy ,że jest to osoba przyjaźnie nastawiona do mnie.

A tu wydaje mi sie, że na tym forum z góry jest przyjęte, że po drugiej stronie pisze nasz najgorszy wróg,wiec go.......

Pozdrawiam

 

Wysyłane z mojego Transformer TF101G za pomocą Tapatalk 2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jarojaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada działania nie jest znana i nikt ze strony producenta nie zawraca klientom dupy.

 

Producent ma swoich klakierów i adoratorów więc się nie musi przejmować takimi duperelami. To oni zawracają dupę innym swoimi tekstami z cyklu wiem ale nie powiem.

 

jeśli zasada działania urządzenia nie jest znana, to jest wystarczający powód żeby je omijać z daleka. Klakierzy jednak czynią inaczej zachęcając do słuchania czegoś czego sami nie rozumieją.

Czyli czysta MAGIA ?

 

Pierdzielicie w dziale DIY na temat urządzenia, o którym nic nie wiecie. Nie potraficie wyjaśnić jak działa i jeszcze robicie głupkowate uwagi na zadane pytanie.

 

Oceny takich wynalazków dokonuje się poprzez pryzmat udzielonych o nim informacji. A z odpowiedzi do tej pory wynika zero konkretów więc właśnie do tego równa się to o czym piszecie.

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Arku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...

czy ktoś posiada schemat podłączenia tego pudełka ?

 

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.