Skocz do zawartości
IGNORED

CXD2500AQ = CXD2500BQ ??


bogdan_

Rekomendowane odpowiedzi

jutro będę wymieniał uszkodzony układ CXD2500AQ w odtwarzaczu Pioneer PD8700, udalo mi sie kupic CXD2500BQ ktory jest podobno odpowiednikiem w zwiazku z tym mam pytanie czy orientujecie sie czy trzeba cos zmieniac bo nie mam dzis czasu przegladac pdf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaj mi sie ze to to samo b chyba miało mniejszy Jitter i lepiej wspólpracował z CXA1372S..napewno ten klocek padł to praktycznie nigdy sie nie pali..choc mało podatne jest na uszkodzenia ESD i zwarcie w poblizu łatwo upala tę kosc..piooner troche inaczej niz sony i denon aplikował te kosci..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam PDF do CXA1135 . Też pierwszy raz zetknąłem się z taka dziwną usterką Pioneera, na wyjściu analogowym słychać głośne trzaski o pełnej amplitudzie a wcześniej na wyjściu DATA z CXD2500 sygnał cyfrowy na oscyloskopie jest mocno zakłócony i niestabilny, pozostałe są w porządku - musiał polecień bufor ale z jakiego powodu nie wiem zwarcie wykluczam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Piotrek za potwierdzenie, wsadziłem CXD2500BQ i działa bez problemu. Gra kiepsko jak dla mnie bo to mój drugi Pioneer 8700 ale niemodyfikowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.