Skocz do zawartości
IGNORED

czyzby awaria ?! pomocy


soulfly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem szczesliwym posiadaczek budzetowego odtwarzacza cd HK hd710.

Wszystko bybylo ok gdyby nie to ze pierwsza piosenka zawsze dlugo sie wczytuje. ( ilosc piosenek i dlugosc plyty czyta odrazu, tak samo przy przelaczaniu na nastepna piosenke, gdy juz zlapie). Myslalem ze to padniety laser, jednak po zagladnieciu do srodka zauwazylem niepokojaca rzecz. Radiatory byly wrecz gorace ( okolo 60-70 stopni ), co mnie bardzo zdziwilo i to cos wylane :( . Czy jest to powazny problem ? Czy to moze byc problem tak wolnego odtwarzania sie 1 piosenki? Prosze o pomoc !

 

 

ps. sorki za jakosc zdjec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-21287-100009836 1228507726_thumb.jpg

post-21287-100009837 1228507726_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gluty to z całą pewnością klej montażowy, nie ma się czym przejmować. Skoro na stabilizatorach zamontowano radiatory, to znaczy, że elementy te oddają sporą ilość ciepła i tak ma być. Jednak nie sposób stwierdzić czy grzeją się w normie czy ponad miarę. W każdym razie nie powinnno to mieć związku z czasem dostępu do utowru. To, co możesz zrobić na pewno, samodzielnie i bezpiecznie, to przesmarować prowadnice wózka z laserem (takie dwa pręciki). Poszukaj w innych wątkach, koledzy wiedzą jakiego smaru użyć. Możesz też spróbować przeczyścić soczewkę lasera, ale BARDZO delikatnie. W odpowednich wątkach znajdziesz porady na ten temat.

 

Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluty to normalka, klej montazowy, gorące radiatory-tez normalka, bez uwag. odtwarzanie-przypadłosc charakterystyczna, lub wada konstrukcyjna harmana 710. miałem 3 lub 4 sztuki, i z tego co pamietam wszystkie tak miały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pokrywie to tez normalka-temperatura. heh kojarzy mi sie taka sytuacja: ponad dwa lata temu kuiłem pierwszego harmana, pm655. rozkreciłem go zeby zakonserwowac potencjometry itd itd. połozyłem pokrywe "na plecy" i przestraszylem sie jakbym zobaczyl ducha. cała pokrywa od wewnątrz zamiast byc srebrna-była czarno-brązowa (taka jak tu w tym hd710, ale CAŁA). myslałem ze wzmacniacz jest popalony niemiłosiernie, ale jakie zdziwienie przyszło gdy okazał sie całkowicie sprawny:) po czasie zorientowałem sie, ze to poprostu...spalony kurz; wzmacniacz w srodku miał normalnie puchową kolderkę która wszedzie gdzie była wieksza temperatura (a harmany sie grzeją konkretnie) sie przypiekała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.