Skocz do zawartości
IGNORED

Sikorski: karły moralne są dziś odważne


tomek7776

Rekomendowane odpowiedzi

Dalaj Lama szuka poparcia w swojej rozpaczliwej sytuacji trudno oczekiwac aby znał nasze realia - mowia ze bohater i to mu wystarczy.historii nie da sie zmienic to fakt ci ktorzy wywalczyli demokracje wiekszosc ma dzis emerytury po 1000zł i zupelnie sie ich pomija a i niektorzy sa moze niewygodni bo nie mozna psuc Pomniku Narodowego plujacego jadem tuz po mszy swietej.I jego powtarzane słowa .."nie chce ale musze.." O Zbawco narodu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachodzi mnie od pewnego czasu taka smutna refleksja. Jak wiele osób, nawet znanych opiniotwórczych, prasa, tv, a także zwykłych kolegów, znajomych itd. za czasów sprzed Polski kaczyńskiego śmiało się, wyszydzało LW - a to że robol, a to że prostak, błędy robi, dwór, Wachowski itd.

Dziś w Polsce karłowatej już tak śmiesznie nie jest - i w sumie tak wychodzi, że może być dużo gorzej i dużo bardzo małostkowo, tak faktycznie karłowato jakoś. Że ten Nobel , zasługi, to chyba nie tak z niczego się jednak wzięły, a kurduple tupią nóżkami, bełkoczą, straszą, układów szukają, tutaj ZOMO i hołota...I jeszcze Rydzyk szczerzy kły z toruńskiej moherowej wieży, rączki zaciera jak mu piss laskę robi i się mizdrzy.

Hasior - zburzyć, rozwalić, tear down the wall...

Polska katolicka, zgodna, rodzinna, kaczyńska...

 

Historia się śmieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Dalaj Lama szuka poparcia w swojej rozpaczliwej sytuacji trudno oczekiwac aby znał nasze realia"

...

 

To TEŻ mu powiesz? I za jednym zamachem Sarkozy'emu, Barroso, Blairowi i reszcie tych typów w rozpaczliwej sytuacji, którzy przyjechali do Polski aby uhonorować rocznicę naszego wielkiego sukcesu? Przekonaj ich, że się mylą, że to Mur Berliński zapoczątkował wszystko, a w Polsce komunizm dopiero trzeba obalić i dokona tego Jarosław Pierzyna-Kaczyński, jak tylko wróci do władzy. Śmiało, jedź do Gdańska i oświeć ich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałęsa ciężko pracował by swój sukces (nagrodę Nobla) zamienić w ogólną niechęć i nieprzychylność Polaków. Sam sobie to zrobił, a i tak brnie dalej w ten syf. Siedziałby lepiej cicho to lepeij by na tym wyszedł :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie,na zywo o kapowaniu niesiolowskiego opowiada jego byla narzeczona,

mowi o nim w bardzo zlym swietle.

kapusta od pierwszego dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum

 

 

 

obudziłem się w kraju miłości i jak zwykle usłyszałem od mojego rządu,

 

że jestem bydlakiem, ciemnym moherem i karłem moralnym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Wałęsa ciężko pracował by swój sukces (nagrodę Nobla) zamienić w ogólną niechęć i nieprzychylność Polaków. Sam sobie to zrobił, a i tak brnie dalej w ten syf. Siedziałby lepiej cicho to lepeij by na tym wyszedł :]"

 

Sukcesem Wałęsy nie była chyba akurat nagroda Nobla. A na niesiedzeniu cicho chyba wychodzi jak dotąd całkiem nieźle. Nieobecność na jego obchodach b-ci K. nie była chyba dla Wałęsy szczególnie silnym ciosem, a jeśli była, to jakoś się podźwignął. Poradzi sobie chłop, zawsze był silny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,majac takie "plecy",wookolo samych kolegow z podziemia(nie zauwazylem ani jednego),jest materialnie zabezpieczony(czego nie da sie powiedziec o zwalnianych wlasnie stoczniowcach),siedzi sobie i sie odszczekuje donosiciel,jak niesiolowski,kolejna pseudolegenda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z forum

 

 

 

Takie słowa jak palną Sikorski to się powinno mówić we własnym chlewie

 

i to też nie przystoi politykowi tej rangi , masz czlowieku chyba nie poukładane w główce zeby przed takimi aytorytetami noblistami z całego świata wypowiadac takie słowa , nie jestem za kaczorami , ale tu przegioł Pan pałkie,dużą krechę masz Pan u mnie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek napisz mi z ciekawości jak wygląda twój świat- czy rzeczywiście widzisz wszędzie układy, kolesiostwo, czy boli cię to że ktoś ma lepiej? nie mogę zrozumieć takich ludzi, elektorat demagogów, którzy pod płaszczykiem religii wydłubali by innym oczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula w plot trafiles,ani nie jestem zwolennikiem zadnej parti,ani nie jestem fanatykiem religijnym,nie slucham radia rydzyka,na wszelkiej masci politykow mam alergie.

 

dziwne ze ty nie zauwazasz nigdzie ukladow!!??

 

i wierz mi,ze mam na tyle dobrze,ze nikomu,niczego nie zazdroszcze.i sam do tego doszedlem.nic nikomu,nie zawdzieczam,(oczywiscie rodzicom jak najbardziej).

i moge kazdemu spojrzec w twarz i to powiedziec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ubecja wpadala do nas,i wyciagala ojca na przesluchania,nas psychicznie pograzajac,nawet kiedys w jakis wypadek drogowy ojca chcieli wkrecic,

ani ojciec,ani my z nimi nie rozmawialismy.nie mowiac o wkopywaniu kogos.

kiedys nawet ubekow ojciec psami poszczul.

do tej pory potrafie wyczuc kapusia,i ubeka .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO JEŻELI jesteś myślącym człowiekiem to powinieneś się cieszyć że już nie ma esbeków? Że czasy się zmieniły? Wybierajmy młodych ludzi do sejmu i nie będzie dylematów czy był czy nie był...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub102 a Twoj swiat jak wyglada ,ogladasz wieczorynke i na tych bajkach koniec??a ja polecam expres reporerow itp. ostatnio był ciekawy przykład jak rozkradziono majatek TPPR w swietle prawa oczywiscie bez układow i kolesiostwa wszystko cacy.Cała dekada po latach 90 to lata strcone,to lata post komuny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kwestionuje że kiedyś ktoś kradł, tylko czy my mamy na to wpływ? Czy możemy coś zmienić? Nie możemy, ale niektórzy chcą wypłynąć na gównie- kogoś obwiniać, opluć dla swoich korzyści. Dobrym przykładem jest jakaś sprawa, jakiś dziadków z komuny, sprawa się ciągnie, kosztuje nas 3.000000 zł a dziadki po kolei umierają- celowo nie pisze o szczegółach, domyśl się dlaczego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub102

8 Gru 2008, 11:00

O mnie » Ignoruj » PW »

 

stat: 632 / 114 / 7 NO TO JEŻELI jesteś myślącym człowiekiem to powinieneś się cieszyć że już nie ma esbeków? Że czasy się zmieniły? Wybierajmy młodych ludzi do sejmu i nie będzie dylematów czy był czy nie był...

 

nie zartuj sobie byla esbecja rzadzi nadal,to jest rak na polsce,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"wookolo samych kolegow z podziemia(nie zauwazylem ani jednego"

 

 

Noo, ja tam tak za bardzo nie patrzyłem, ale ten jak mu tam, Borysewicz, Panasewicz czy inny Borysiuk, to zdaje się był, co? Tylko co z tego, skoro ty taki bezstronny jesteś i wszystkich polityków co do sztuki nie poważasz. Na Kaczyńskich, Gosia czy "Red Nose Reindeer" Karskiego po prostu przyjdzie czas, są na twojej krótkiej liście, ale czekają na swoją kolej. Porzadek musi być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek67, 8 Gru 2008, 13:04

 

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A Kaczory kiedyś u Wałęsy w kancelarii były, popatrz co się kurna porobiło na tym świecie. Tylko Macierek się trzyma. No i Olszewski ze swoimi brwiami. Albo na odwrót.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor

twoja bezstronnosc,jest wprost oszolamiajaca.juz nawet tego nie ukrywasz,a z obiektywizmem dziennikarskim to sie rozstales przed paru laty.

 

 

 

prawdziwi bohaterowie sierpnia,i stanu wojennego zyja z nedznych emerytur,wiec ich tam nie moglo byc,proste.

mogli by tez wyglosic cos niemilego dla bolka,wiec ich nawet nie zapraszano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie jestem dziennikarzem politycznym, Tomku, tylko biorę udział w niezobowiązującej dyskusji na forum. Jeśli cię to boli, powiedz jasno, ale publicystyki politycznej proszę mi nie wpierać, ja jestem tylko widzem, za wysokie progi.

 

A co do bohaterów - jeśli miarą ich prawdziwości ma być według ciebie niechęć do Wałęsy, to faktycznie, tych akurat nie było. Niektórzy też umarli, jak Pieńkowska. Ale jej mąż był, chociaż ci to nie pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie jestem komentatorem politycznym,bo brzydze sie ta dziedzina zycia.

 

jak gdzies powiedziano ,,,,wole byc zlodziejem,ale nie politykiem,,,,,

 

 

wybacz,ale walesa zawsze mial zla opinie ,wsrod swoich wspolpracownikow,o czym przez dziesieciolecia,nie wiedzielismy,dopiero teraz wyplywaja jego sprawki.

dla mnie jest szmata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Bo współpracownicy 20 lat wstydzili się poskarżyć? Kaczyńscy jakoś się nie wstydzili. Zaraz po tym, jak ich wyprosił, powiedzieli, że z nim się źle współpracowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Historia się powtarza, czasami jako farsa. Żyją jeszcze ludzie pamiętający sławny Kongres Intelektualistów w Obronie Pokoju, jaki odbył się w roku 1948 we Wrocławiu. Na polecenie Chorążego Pokoju do Wrocławia przybyli ze wszystkich krajów świata tajni współpracownicy ruskiej razwiedki, oddelegowani na odcinek obrony pokoju oraz spora grupa tak zwanych "pożytecznych idiotów" w rodzaju Pawła Picasso, czy Fryderyka Joliot-Curie, którzy zresztą za swoją naiwność bywali niekiedy sowicie wynagradzani. Od tamtej pory minęło 60 lat i oto jesteśmy w przededniu podobnej imprezy. Tym razem jej organizatorem nie jest Chorąży Pokoju, tylko Lech Wałęsa, który pragnie w ten sposób uczcić 25 rocznicę otrzymania pokojowej Nagrody Nobla, a także – co jest zrozumiałe samo przez się – zatrzeć niemiłe wrażenie, jakie utrzymuje się wokół jego osoby w związku z ujawnieniem wstydliwych zakątków z życia niejakiego "Bolka". Do Gdańska zjadą tedy goście, wśród których można będzie zobaczyć i ostatniego genseka Związku Sowieckiego Michała Gorbaczowa i Dalajlamę i przewodniczącego Komisji Europejskiej Józefa Barosso i francuskiego prezydenta Sarkozy’ego i izraelskiego polityka, którego Kataw Zar na łamach "Najwyższego Czasu!" z uporem określał mianem "oszusta pokojowego", czyli Szymona Peresa, no i oczywiście – polskiego premiera Donalda Tuska. Suma summarum – ponad 300 osób, a więc co najmniej tyle samo, co na gali u prezydenta Kaczyńskiego, a może nawet więcej."

 

reszta tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.