Skocz do zawartości
IGNORED

Mam Pianocrafta 810 i moje odczucia...


artur5

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej posiadałem zestaw kina domowego ,amplituner Yamahy cd,i kolmuny Eltax.Grały na tyle żle że postanowiłem to sprzedać i poszukać czegoś lepszego.Koledzy podpowiedzieli że do stereo i 2000zł najlepszym wyborem będzie pianocraft.O powodzeniu i pozytywnych opiniach można przeczytać wszędzie.

Więc kupiłem w ciemno. Zainwestowałem dodatkowo w gróbe kable głośnikowe i kable do CD łacznie wydałem dodatkowo 100zł.podłączyłem i ...gra, ale zwyczajnie,bez tej adrenaliny o której czytałem.Gra najnormalniej zwyczajnie.Bez szaleństwa.Naprawdę spodziewałem się czegoś innego.

Trudno,koledzy mają większe doznania.

Chyba już nadszedł czas dla mnie na lampe.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby były ciary to trzeba najpierw wiedzieć co je u danego osobnika wzbudza. U jednego blondynki, u innego brunetki, u jednego PianoCraft, u innego niekoniecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur5, 8 Gru 2008, 10:51

 

Kolumny w nowym Pianocrafcie wymagają dotarcia. Poczekaj z 2-3 tygodnie na wyrobienie sobie zdania o tym sprzęcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie po Eltaxach (podejrzewam Discovery) to musialbys zaopatrzyc sie w JBL,Paradigm badz Klipsch zeby byly ciary. Trzeba sie do brzmienia przyzwyczaic wtedy tez bedziesz wiedzial czego szukasz.Piano jest dobre a dla mnie cos musi byc znakomite zeby te ciary byly. Ostatnio to chyba kolumienki Audionovy na AS2007.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i prosze ... jestes kolejnym co dal sie nabrac na forumowe opinie i porady - tak to jest jak naczyta sie bzdur typu ze ampitunery nie grają - ze tylko i wylacznie stereo - to teraz widzisz ile jest prawdy,wiekszosc tych ,,polecanych,, sprzetow mozna postawic ale w .... piwnicy bo tego sluchac sie nie da - no ale masz polecone stereo do 2000 , nie masz 5.1 bo to kicha dla audiofili wiec nie pozostaje nic innego jak delektowac sie super dzwiekiem stereo - a przypuszczam ze gdybys wymienil kolumny z poprzedniego sprzetu to uzysakl bys o wiele lepsze zadowolenie

 

co do dotarcia wspomnianego powyzej ..... to takie kolejne naciagaie - niestety ale nie beda graly lepiej , poprostu sluch sobie do nich przyzwyczaisz i bedzie wydawac sie super

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne przemyślenia. Przede wszystkim nie wiemy nic o pomieszczeniu kolegi. Zakładam jednak, że jeśli obecnie kolega gra na dość sporym zestawie KD (a w każdym razie nie na plastikowych pierdziawkach LG czy Szajsunga) , to pomieszczenie małe nie jest. Jeśli więc powierzchnia jaka ma nagłośnić PC jest powyżej 15m2, to nie dziwię się, że odczucia sa mało ciekawe (zapewne brakuje zejścia). Jeśli natomiast pomieszczenie jest w okolicach 15m2 lub mniejsze, to oczywiście możemy mieć do czynienia ze swego rodzaju "skrzywieniem altusowym" spowodowanym przyzwyczajeniem do "przeładowanewgo" dźwięku. To tak jak ktoś całe życie słuchał muzyki na altusach i po zmianie sprzętu brakuje mu syczących wysokich zakresów, czy basu rozwalającego klatę. Kolejna rzecz to sprawa przyzwyczajenia do obecnego KD Yamahy z Eltaxami. Niestety kina domowe Yamahy z Eltaxami (a więc raczej niższa półka) mają za zadanie grać efektownie. Nikt od takiego zestawy nie wymaga smaczków dźwiękowych, neutralności brzmienia itp. PC to już namiastka dzwięku do jakiego dążą audiofile, czyli w miare neutralnego i wiernego. Stąd być może wrażenie inne od oczekiwanego. Po za tym sprawa ustawienia monitorów... Czy stoją na stendach czy może na jakieś półce ??

 

To może tyle ode mnie :)

 

Poza tym jak juz wspomniano... daj pograć Yamaszce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyh, 8 Gru 2008, 11:52

 

>co do dotarcia wspomnianego powyzej ..... to takie kolejne naciagaie - niestety ale nie beda graly

>lepiej

 

Tiaaa, srutututu, majtki z drutu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

krzyh majac HK i sub JBLa niewiele mozesz powiedziec o dobrym dzwieku wiec badz uprzejmy nie wypowiadac sie na ten temat a tym bardziej krytykowac.

Daj PC troche czasu niech sie wygrzeje i rozegra a potem zacznij sie zastanawiac co powoduje ten dyskomfort. PC to nie jest zadna nirvana tylko przyzwoita wiezyczka dajaca namiastke dobrego dzwieku. Jesli spodziewales sie high-endu to nie tedy droga. Bolaczka tego zestawu jest zrodlo i kolumny. Z kolumnami jak pisza koledzy zawsze mozna pokombinowac i daje to relatywnie wyzszy skok jakosci niz zmiana zrodla. Poczekaj kilka dni i czekamy na kolejne opinie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>krzyh

 

Moge Cię zapewnić, że w opiniach na temat PC jest sporo prawdy. Ale zasada nr 1: monitorki PC nie nadają się do większych pomieszczeń (no chyba, że wspomaga je sub). Mój PC napędza duże 3-drożne podłogówki w sporym salonie. Porównywałem ampli PC z ampli 5.1 Yamahy (nie pamiętam modelu, ale ampli sprzed ok. 5-6 lat o symbolu coś 4xx)i z całym szacunkiem ale w PC zmiotło wiekszą Yamahę w każdym aspekcie. Nie wspomnę miny kolegi podczas odsłuchów... ;) Tak więc jestem naocznym (nausznym) świadkiem wyższości dobrego stereo nad słabym 5.1 i nie potrzebuje wierzyc bądź nie wierzyć panującym tutaj opiniom :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim daj zestawowi czas na dogrzanie się. Po paru dniach dźwięk będzie lepszy, nie polecam kręcić gałkami, bo po wyżej niż godz. 10 pojawiają się przy takim kręceniu zniekształcenia. Mam nadzieje że nie grasz na "fulla" zaraz po rozpakowaniu zestawu z pudełka, bo masz duża szansę na uszkodzenie przetworników. Dalej, to sprzęt z potencjałem, który obsłuży bardzo wiele kolumn jeśli nie przesadzisz z rozmiarami przetworników i ich ilością. Aha mam nadzieję że sprzęt nie gra powyżej 20m2 bo tak jak wspominali wcześniej koledzy będzie brakowało zejścia(wtedy warto się zaopatrzyć w jakiegoś dobrego suba do muzyki który da radę nadgonić kolumny). Mam nadzieję że sprzęt też jest nieźle rozmieszczony, bo kolumny przy ścianie nie grają poprawnie(min. 20cm luzu z każdej strony).

 

PS. Krzych pogięło Cię ?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur5 piano w tej cenie gra bardzo dobrze ale

 

-musisz dać mu z 2 tygodnie na wygrzanie

-zmień kabelki na lepsze a nie cieniutkie niteczki firmowe

-ustaw dobrze monitorki a nie w przysłowiową "półkę" gdzie tylko się duszą

-ja osobiście nawet nie rozpakowywałem firmowych monitorów tylko je sprzedałem za 500 i kupiłem zdecydowanie lepszą pozycję usher s520 którą piano napędza bez problemów przy swoich niby marnych 2x60W i ta zmiana pozwoliła bardziej rozwinąć skrzydła małego piano bo firmowe monitory niestety ale ograniczają jego możliwości brzmieniowe w 14m2 gra to naprawdę dynamicznie, z basikiem ładną średnicą i nie męcząca soczystą górą,

 

ktoś kto twierdzi że złoży z nowych klocków w cenie 2tys lepsze granie od piano po wymienia monitorów na uszatki chyba musi tę sprawę jeszcze raz przemyśleć, z używanych można ale też cudów bym się nie spodziewał zwłaszcza że ciężko dobrać klocki każdy z innej parafii i nie wiadomo z jaką historią,

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam też tyle że brzmienie elektroniki Piano pasuję do kolumn Triangle(które są dość kapryśne w tym względzie), a wiadomo co można się po Trianglach spodziewać :) koniec.kropka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>discomaniac71

 

>krzyh majac HK i sub JBLa niewiele mozesz powiedziec o dobrym dzwieku wiec badz uprzejmy nie wypowiadac sie na ten temat

 

moze i bym o tym pomyslal ale ... jak zobaczylem ze Ty sluchasz SONY to odrazu odpuscilem sobie i pozostawie to bez komentarza (chodzi o te SONY)bo by wybuchla wojna na posty

 

..... i gdzie napisalem ze suba uzywam do sluchania muzyki ?? bo sobie nie przypominam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.

 

A nie sprzedają nigdzie tego Piano bez jego głośników na specjalne życzenie klienta?

 

Stan Tracht was adamant: The S-520s must be listened to with their grilles off, otherwise there would be measurable and audible diffraction problems.

 

Usually, removing a speaker's grille results in slightly more detail; sometimes there's also a slight shift in tonal balance, with more emphasis on the high frequencies. Still, I wasn't prepared for what happened when I removed the S-520s' grilles. The highs became sweeter, more laid-back and natural, and the aural images were much more coherent. I don't understand how removing the grilles could make such a difference; perhaps JA's measurements will reveal something. In any event, I agreed with Tracht; the S-520s' grilles remained off for the balance of my listening sessions.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>krzyh

 

Myślę, że Twoja drwina jest nie na miejscu. Ampli Sony, na którym gra disco to stara dobra szkoła, która może całe mnóstwo dzisiejszych klocków po prostu zmiażdżyć. Zatem zalecam więcej pokory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

krzyh jest HK i HK jest takze Sony i Sony. HK 1400 to dosc przyzwoity model w swojej klasie cenowej (1000 DM). Moj poprzedni wzmak to takze byl HK z tym ze niemal dwukrotnie drozszy od HK 1400 a biorac pod uwage kilkuletnia roznice w dacie produkcji i spadek wartosci marki przepasc robi sie jeszcze wieksza. Zakladam ze nic nie wiesz na temat TA-F 555 ES bo to dosc rzadki model i nie ma nic wspolnego z pozniejszymi klockami z serii 5xx. Jest starszym odpowiednikiem modeli 8xx w wersji europejskiej. Na Japonie produkowano jeszcze wowczas TA-F 777 ES natomiast w Europie seria konczyla sie na 555 ES. Kolejno byly: 222 ES 333 ES 444 ES i 555 ES a pozniej 555 ES mkII z ktorego swiadomie zrezygnowalem. Jego owczesna cena przekraczala 2000 DM. Tyle a propos ceny. Brzmienie jest na tyle dobre ze spokojnie w moim systemie 555 ES zastapil topowego HK.

Wracajac do Pianocrafta.... Ta wiezyczka potrafi zaskoczyc niejednego. Jak kazdy nowy sprzet potrzebuje czasu na wygrzanie. Jej brzmienie jest klarowne i dosc relaksacyjne i co wazne wrazliwe na upgrade. Z powodzeniem deklasuje tanie zestawy budzetowe (np serie 500 czy 700 Denona). Na razie sugeruje troche spokoju potem mozesz zaczac zastanawiac sie nad tym co zmodyfikowac. Mozna pomyslec o nowych kolumnach. Przyjdzie jednak taki etap ze PC przestanie Ci odpowiadac i wtedy bedziesz musial pomyslec o czyms drozszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur5, miałem podobne odczucia, według mnie gra on zimno, sterylnie i mało angażująco pozbyłem się Piano i kupiłem Mante V5 :-) nie wiem w czym tkwi problem z piano czy w kolumnach czy w czymś innym nie robiłem żadnych prób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli grałby on "tak" jak najnowsze klocki z wyższej półki Yamahy - te S2000 i S1000, jeśli taka jest szkoła dźwięku tego producenta, to owszem byłoby to coś dla miłośników neutralności a nie angażującego brzmienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trudno porównać PC do s1000/s2000 mimo tego samego producenta :) ale faktem jest, że PC gra dość jasno i sterylnie. Ale jak już wspomniano, jeśli komus nie odpowiada taki charakter brzmienia zawsze można monitory albo poważnie zmodyfikować (wymiana tweetera, modyfikacja zwrotnicy i wytłumienie), albo sprzedać za jakieś 500zł i dołożyć np. do Usherów. Wówczas za kwotę ok. 1600-1700 otrzymujemy naprawdę dobrze brzmiące stereo bez mankamentów fabrycznego Piano. Bo pozostałe aspekty brzmienia są na naprawde przyzwoitym poziomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich odsłuchów itd. Ampli piano gra raczej ciepławo, muzykalnie, idzie w ciemną stronę(dlatego było możliwe połączenie z np. moimi Trianglami). Myślę że to źródło najbardziej rozjaśnia i to jest najsłabsze ogniwo zestawu, chociaż z drugiej strony w tej kwocie i wyższej nie kupimy lepszego odtwarzacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam że ampli piano gra po lekko ciemniejszej i cieplejszej stronie niż zimno i sterylnie,

ma nasyconą średnicę basik potrafi zagrać mocno i twardo jak i ciepło otaczjąco, góra jest lekko zapiaszczona ale w tej cenie to nie wada, ganeralnie ja osobiście przyczepiam się do tandetnej kratki wentylacyjnej plastikowej i kiepskich terminali głośnikowych to wszystko,

dla mnie zimno i sterylnie to grał poprzedni amplituner rotel rsx-972, miał większą rozdzielczość dźwięku ale męczył przy dłuższych osłuchach czego zupełnie nie mogę powiedzieć o piano powiem więcej

ten klocek jest całkiem muzykalny, trzeba zmienić monitory z firmowych na cieksze i kabelki jest duża różnica po wymianie.

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko zwrocic uwage na ten wpis:

 

Viniu: "Mój PC napędza duże 3-drożne podłogówki w sporym salonie."

 

No prosze, gdy w ktoryms watku delikatnie zasugerowalem, zeby wyprobowac dobrej klasy podlogowki do Piano Crafta jako pierwszy powazny upgrade systemu, zostalem przez "specow" zakrzyczany, ze nie warto, ze to kompletnie nie ma sensu, ze PC duzych kolumn nie uciagnie... Jednak mozna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od impedancji potrafi uciągnąć też i trudniejsze 4ohmowe , tak dla ciekawości moje uszatki są typowo 8omowymi więc wzmak pracuje nawet w punkcie o mniejszych zniekształceniach czyli lepsza jakość sygnału :)

 

a tak wygląda trafo w piano jak widać małe nie jest :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie będę powtarzał bo wszystko jest i tak napisane w tym wątku, w odpowiednich klubach, opiniach czy innych wątkach. Myślę że autor wątku zyskuję w tym momencie dużą widzę, a wątek został napisany trochę za szybko, jednak z skutkiem dodatnim więc się to chwali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ją kup jak jest dostępna jak tak świetnie gra ,

i po co takie teksty piszesz?

w historii producentów audio takich wieżyczek było setki która były pewnie lepsze od piano np teac reference seria 500,

tylko mówimy o obecnie produkowanych czy dostępnych z gwarancjami więc jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie pisz takich tekstów niczym wielki znawca tematu, bo to nic nie wnosi do dyskusji, harman obecnie produkuje słabo brzmiące klocki audio może kiedyś robił ciekawsze nie wiem nie słuchałem wszystkiego i pewnie nikt ci nie odpowie na twoje hasło bo o tej wieżyczce tak wspaniałej i świetnej która zjada piano nikt pewnie nie słyszał a nawet nie mówię że widział czy dotykał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem lezy w tym ze ludzie zmieniajac kolumny , zestawy z Technicso i Altusopodobnych czesto oczekuja olsnienia, nie zwracaja uwagi na szczegoly ale potege brzmienia. Tego w Piano nie ma, nie na taka skale. Kolumienki Piano sa ladne i calkiem przyjemne w brzmieniu no ale jednak warto kupic cos lepszego. Z uzywanych klockow zbudujemy cos lepszego ale z nowek, nie ma szans.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.