Skocz do zawartości
IGNORED

Accuphase E 308


maksym

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z szanownych userów jest posiadaczem wzmacniacza Accuphase,prosiłbym o poradę.Kupiłem Accuphase E 308 ,szukam odtwarzacza CD (warunek muszą być XLR-y),myślałem o Yamaha S 2000 lub Marantz SA 11 S1 budżet do 5000 tys.Wiem że dedykowany jest Accuphase DP 500 ale jest poza moimi możliwosciami finansowymi.Kolumny to na razie

KEF Q7 jest to dosc karkołomne połączenie ale około roku musi tak byc.Kabel XLR to siltech SQ 88B G3 .Poszukiwany CD i kable głośnikowe które przyspieszą KEF-y,rozjaśnią górę i dodadzą dynamiki tym kolumnom.Odtwarzacz CD raczej nowy lub jeszcze na gwarancji( moim zdaniem nie warto pakowac sie w kilkuletnie CD ).Oczekuje na sensowne porady pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha wydaje sie być rozsądnym wyborem jeżeli chcesz koniecznie nówkę ... jako alternatywę możesz rozważyć firmową kartę DAC do 308 + dobry transport. Rozwiązanie takie testował chyba adamgdańsk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.