Jump to content
IGNORED

Scan Speak D3806/8200 Dome Midrange

escaper

Recommended Posts

Ktokolwiek robił, ktokolwiek słuchał? Kojarzy ktoś jakieś dobre pomiary, testy w necie? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje, mam wielki dylemat - leżą na allegro za 600zł czyli niezła cena, co z tego że i tak wynosząca dokładnie tyle ile oszczędności mojego życia w tym momencie, ale może warto? Moje zainteresowanie nie jest oczywiście przypadkowe - od dawna nakręcam sie na kopułkowe śradniaki, bo podoba mi sie ich bardziej przestrzenny charakter, wydaje mi się że pomagają znikać kolumnom, generować ładną przestrzeń podczas odsłuchów z mniejszych odległości. Na góre dałbym na razie jakiś zwykły tani tweeter, potem chciałbym kupić jakąś średniej klasy wstęge. Na dół najchętniej jakiegoś 12" albo 15" i wpakować do odgrody. Mam 2 - 3 średniej klasy wzmaki i studyjna karte dzwiekową, co daje mi dość spore możliwości kombinowania i eksperymentowania - stąd pewna doza wiary w to, że uda mi sie to wszystko jakoś sensownie posklejać :] To jak myslicie, brać te Scany czy kupić sobie za jedną dziesiątą ich ceny jakieś Heco, Brauny, Contony, Duale i z nimi najpierw poeksperymentować?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.