Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana zawieszenia w Infinity Kappa 7


wojt_81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc. Poszukuję dobrego serwisu (ewentualnie osoby prywatnej) na terenie Polski, który wymieni mi zawieszenia w basowych od Infinity Kappa 7. Jaka mogła by być cena takiej usługi, za sztukę ? Mogę to zanieść do pierwszego lepszego serwisu, ale chcę aby było to zrobione profesjonalnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Historia, tylko paczki: Dali 3b, 400, Skyline1000, Euphonia MS5, Infinity Kappa 7RS, 8RS, 7.2, 8.1, 8.2, 9.2, 90, SM112, Thiel CS3.6, B&W 801F, Quadral Taurin, Amun, Ascent 650, Martin Logan Mosaic, Onkyo SC-900, THOR Evo 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z zawieszeniem w Infinity RS5000A. Kupiłem nowe bez żadnego problemu u:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo dobry kontakt, zapłata kartą i szybka wysyłka. Otrzymujesz cały zestaw z klejem i nawet wacikami + szczegółowa instrukcja. Możesz zrobić wymianę sam, jeżeli masz cierpliwość i odwagę lub zlecić komuś ze zdolnościami manualnymi. W każdym razie cena w miom przypadku na ebay.com była najniższa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestawy naprawcze pod podanym adresem, a potem zawieź kolumny do pana Nowaka k. Teresina niedaleko Warszawy. Telefon kontaktowy mogę podac na priva.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry serwis? We Wrocławiu jest podobno profesjonał. Jakby co - pisz na PW.

Co do Kappy 7 - rzuć okiem na ebay.de - w tej chwili jest mnóstwo zawieszeń do klasycznych Infinity. Można również dokonać "profesjonalnej" naprawy basowców Infinity w Niemczech i chyba Austrii. Jakby co, jest jeszcze USA, CAnada. Tam tównież. Z tym, że równie dobrze da się kupić zawieszenia i oddać do jakiegoś pobliskiego, rzetelnego fachowca.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.