Skocz do zawartości
IGNORED

Jak gdzie i z czym się to je :)


brodawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzieki waszej pomocy i pochlebnym opinią zakupiłem SONUS FABER concerto na razie niebede pisał opini choc pierwszy rzut uchem nie wywarł na mnie wrazenia.Z czasem jednak ucho zaczelo sie adoptowac i jest coraz lepiej

Temat jest po by wlasciciele słuchacze dzielili sie opiniami i pomogli teraz wybrac wzmacniacz do nich do 2tys!!

 

ps. Przeżyłem nie mały szok kiedy zapusciłem muze z dvd SAMSUNGa hd850 moj DENON 1450 za 2 tys dostał po dupie !!! WOW woodu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12414-100009502 1228848156_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to nie jest powalaja konfrontacja ale na SAMSUNGu jest lepsza rozdzielczosc wiecej czystych detali w wyzszego srodka wydostaje sie na powierzchnie wysokie maja lepsze doswietlenie ale nie sa drazniace czy natarczywe hmmm niestety zmaka nie ma narazie ale bedzie oj bedzie napewno

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z czasem jednak ucho zaczelo sie adoptowac i jest coraz lepiej"

 

Może ci już to ucho adoptowano ;)

Wiem mój wpis nic nie wnosi.

 

"hmmm niestety zmaka nie ma narazie ale bedzie oj bedzie napewno"

W sumie, bez wzmacniacza, to i ucho nie jest potrzebne, może je ktoś adoptować.

 

Apeluję o trochę języka polskiego i odrobinę logiki. Nawet chcąc ci pomóc w doborze sprzętu, chyba będzie ciężko (o sobie nie piszę, ja nie chcę)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc, 9 Gru 2008, 20:13

 

wręcz przeciwnie kolego twój wpis dał mi dużo do myslenia które ucho jest moje a które adoptowane hm...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze małe sprostowanie tej zenującej jak narazie wymiany wpisów

Myslałem ze kolega pyta czy nie moge podpiąc innego wzmacniacza niz ten co mam tylko co to ma do porównania DVD z CDkiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annawroc:

 

> Apeluję o trochę języka polskiego i odrobinę logiki.

 

Skoro już o języku polskim i logice mowa (a i poczuciu humoru, przy okazji), to takie oto zdanie złożone:

 

> Nawet chcąc ci pomóc w doborze sprzętu, chyba będzie ciężko

 

pod względem poprawności gramatycznej sporo pozostawia do życzenia ;-P

 

Pozdrawiam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

brodawid,

rozumiem, że cieszysz się z nabycia tych Sonusów.

Ale czy wszędzie na forum musisz wklejać ich zdjęcia?

Jeżeli jednak czujesz nieodparty przymus aby to jednak robić, to zamieść chociaż lepsze technicznie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodawid, 9 Gru 2008, 19:42

 

>pierwszy rzut uchem nie wywarł na mnie wrazenia.Z czasem jednak ucho zaczelo sie

>adoptowac i jest coraz lepiej

 

Wcale się nie dziwię - po przesiadce z B&W masz tu zupełnie inne brzmienie. Musisz się oswoić :-) To zupełna zmiana kierunku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wswier

(Konto usunięte)

>Temat jest po by wlasciciele słuchacze dzielili sie opiniami i pomogli teraz wybrac wzmacniacz do

>nich do 2tys!!

Brodawid,

W swoim czasie (jakies 10 lat temu :-) ) takim "typowym" zestawem z Concerto byl densen b-100

Ja sam gdy przymierzalem sie do kolumn robilem odsluchy, pamietam - brzmienie mi sie b. podobalo,

zdecydowalem sie na castle ze wzgledu na powierzchnie odsluchowa.

Takze - rozwaz uzywke densena b-100 - powinienes sie zmiescic w owych 2kpln

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozartowali :)) to przejdzmy do TEMATU !!!

 

>Rochu - chetnie bym wkleił ładniejsze zdjecia ale nie wiem jak wciaz tylko pisze "za duzy format"

i juz niebede troche mnie poniosło :)))

 

>wswier txh mozesz zdradzic wiecej detali co bylo fajnego w tym zestawie? opisz troszke ten wzmacniaczyk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>pierwszy rzut uchem nie wywarł na mnie wrazenia.Z czasem jednak ucho zaczelo sie

>>adoptowac i jest coraz lepiej

>

>Wcale się nie dziwię - po przesiadce z B&W masz tu zupełnie inne brzmienie. Musisz się oswoić :-) To

>zupełna zmiana kierunku.

 

masz racje to zupełnie inna prezętacja juz mi sie zaczyna coraz bardziej podobac Ja tak zawsze na poczatku wybrzydzam i marudze musze sie osłuchac troche

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wswier

(Konto usunięte)

Brodawid :

Ogolnie - Jak sama nazwa wskazuje (beat) - wzmacniacz z poteznym kopem. Ktos, gdzies napisal o tym basie, ze jest "transowy" - to moim zdaniem idealnie oddaje charakter niskich tonow.

Swietna, otwarta srednica, a wiec wokale reprodukowane b. przyjemnie. Nie za duzo sopranow.

Wzmacniacz ten zdecydowanie idzie w kierunku przyjemnego odsluchu (czasami sie trudno oderwac :-) ),

niz hirurgicznej precyzji. A wiec - szeroko pojeta wysoka muzykalnosc.

Swietnie gra jazz, klasyke (ale raczej male sklady niz WIELKA SYMFONIKE).

Jezeli chodzi o rocka, to bedzie OK, ale raczej bez jakiegos skrajnego heavy metalu - z tych samych

powodow co WIELKA SYMFONIKA ;).

W swoim czasie byl to "wzmmacniacz roku 96" w jakiejs gazetce (albo hfm albo audio - nie pamietam).

Swietnie sie zgrywal z sonusami dajac ogromnie muzykalny, przykuwajacy uwage dzwiek.

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.