Skocz do zawartości
IGNORED

Jorane z Kanady - czy posiadacie?


misha_kasparov

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie proste jak w temacie: czy posiadacie jakąkolwiek płytkę tej wykonawczyni? Szczególnie poszukuję płyty z utworem pt."Pour Gabrielle" - mióóód:-) Z moich informacji wynika, że płyta jest nieosiągalna w naszym kraju i stąd moje prozaiczne pytanie o posiadanie przez Was płyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tej nie posiadam, ale mam jedną - The You And The Now, coś pięknego! Inne słuchałem na mp3 i chcę posiadać wszystkie, tylko ceny jak na razie w sklepach i na aukcjach są za wysokie. Ja jestem w stanie dać max. 30 zł za CD;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam jej cztery czy pięć płyt, nie pamętam tytułów wszystkichm ma pewno mam "16 mm" i " The You And The Now". To bardzo zdolna i oryginalna wykonawczyni.

A co do dostępności jej płyt, to nie przesadzajmy. Wystarczy minimum wysiłku. Ja wpisałem "jorane" do wyszukiwarki TYLKO w jednym sklepie internetowym i wyskoczyły mi trzy pozycje. Płyty można bez najmniejszego problemu kupić na jej stronie internetowej. Zobacz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprowadzają je też małe, dobre sklepy płytowe, np. ten na rogi pl. Wilsona i Słowackiego w Warszawie. Na pewno jest tam " The You And The Now".

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość na zamówienie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>stempur

no to rzeczywiście dałeś linka z mnóstwem propozycji;-) jedna płyta, cena nienormalna, na ebay'u są jej wszystkie płyty, ale tak jak napisałem wcześniej - ceny, przynajmniej dla mnie nie do zaakceptowania:/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie o to chodzi... wyszukać na zagranicznych stronach(eBay, Amazon) albo na polskich(tyle że w horrendalnie wysokich cenach) to ja też potrafię. Mimo to, dzięki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misha_kasparov-->za 15zł to chyba Jorane nie kupisz,na ebay'u ceny też nie takie konkurencyjne-jak widzę,chyba że z US za 12$ z przesyłką -wtedy zaoszczędzisz jakieś 20zł.Opłaca się to jedynie więc gdybyś brał 5-10płyt,wtedy trochę zostanie w kieszeni.

Jeżeli natomiast chodzi o konkretnego wykonawcę i 1-2 płyty to wolałbym u nas mimo wszystko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się coś podoba, to się na cenę nie zwrca uwagi. Płyty za 10 złotych to były na stadionie X-lecia. To raz.

Tak jak napisałem - czytanie ze zrozumieniem wciąż kuleje – wpisałem hasło do pierwszego jaki mi przyszedł do głowy sklepu internetowego, więc nie zarzucaj mi skiba, że mało propozycji. Naprawdą mam lepsze zajęcia, niż poszukiwania za kogoś płyty. To dwa.

Założyciel wątku napisał: "Z moich informacji wynika, że płyta jest nieosiągalna w naszym kraju". Więc podałem, że jest osiągalna. A założyciel oburzony pisze, że w internecie to każdy "se" może znaleźć. A nawet adres sklepu podałem... No bardzo miło się robi na forum, bardzo miło... To trzy. I więcej nie będzie, bo po co.

Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie "stempur" kochany... żenada. Tyle powiem tylko. Po raz kolejny Polak z Polakiem do porozumienia dojść nie może. Więc tak: trochę racji masz Ty, trochę ja. Płyta osiągalna, pod warunkiem, że zapłacisz za nią 2x więcej niż na amazon.com... czyli "nieosiągalna". Nie miej mnie jednak za cepa, który nie wie jak zamawiać stamtąd płyty, bo mniemam iż zamiawiałem je z tego źródła wtenczas, kiedy Ty jeszcze korzystałeś z karty w PKO i nie miałeś pojęcia o istnieniu serwisu takiego jak np. amazon. Chodzi tylko o to, że aktualnie nie mam nadmiary kasy, a poza tym, otrzymałem informację od kierowniczki działu "Muzyka" w Media Markt, że płyta nie została wydana na polski rynek, więc faktycznie w sklepie nie ma szansy jej dostać.

Twoje "osiągalna" znaczy tyle co zamówienie przez pośrednika

Pozdrawiam Michal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak:

Nastepujące płyty: "Vers A Soi", "16 mm", "The You And The Now" oraz soundtrack z filmu "I am Diana", do którego kilka utowrów napisała Jorane, przed samymi świętami widziałem w jednym sklepie w W-wie. I nie byl to Media Markt, Saturn ani inny empik (a widzę, że głównie w takich szukasz). Ale jakżeś taki mocny, to ... nie powiem Ci, gdzie ten sklep :-) Zresztą one byłz po ponad 50 zł sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempur, 27 Gru 2008, 22:49

 

>Powiem Ci tak:

>Nastepujące płyty: "Vers A Soi", "16 mm", "The You And The Now" oraz soundtrack z filmu "I am

>Diana", do którego kilka utowrów napisała Jorane, przed samymi świętami widziałem w jednym sklepie w

>W-wie.

 

A prowadzą sprzedaż wysyłkową?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misha

płyty tej wykonawczyni są w katalogu universalu , czyli są dostępne u nas

od razu powiem, że nie mam pojęcia kto zacz

stempur odpowiedział ci pomocnie i konkretnie, a ty reagujesz zaczepnie wyluzuj się chłopie

a że są w kategorii full price to za dychę ich raczej nie kupisz

nigdzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>broy, 27 Gru 2008, 23:48

>płyty tej wykonawczyni są w katalogu universalu , czyli są dostępne u nas

 

Pod literką "J" nie ma:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

gdyby ktoś szukał płyt Jorane - to właśnie zanabyłem 8 pozycji :)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

płaciłem kartą kredytową, wysyłka darmo, czekałem 6 tygodni - no i dziś przyszły.

pozdr.

Ł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam

Jorane wystąpi 20 marca we Wrocławiu na Festiwalu Piosenki Aktorskiej. Bilety o ile pamiętam niedrogie, chyba po 40 PLN. Niestety je nie mogę jechać, szkoda...

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słucham jej od ok. 5 lat i przyznam, ze jest to moja pierwsza od wielu lat, dosyc niesamowita przygoda muzyczna.

Każdy jej utwór jest odrębną opowieścią i musiałem się nauczyc sluchac każdego z osobna. Aktualnie każdy, bez wyjątku mi się podoba :)

Znam raczej wszystkie wydane przez nią płyty, a i dosyć bardzo mnie przyciągają materiały nieoficjanie, zarejestrowane przez fanów na jej koncertach. Mimo ich słąbej jakości, zdają się być nawet bardziej atrakcyjne od aranzacji studyjnych, co jest świadectwem jej talentu. Przypuszczam, ze slaba dostepnosc, nawet mp3 w sieci, podnosi jej atrakcyjnosc. Z drugiej strony, szkoda, że nie ma zbyt wiele zarejestrowanych i udostępnionych materiałów video z jej koncertów - oglada sie ja rownie milo.

 

Gdyby ktos z Was posiadal dostep do jakichs takich materialow, prosze o info.

 

Co do jej wystepu we Wroclawiu, z tego co wyczytalem, zebrala bardzo pozytywne opinie. Sam, niestety, nie mialem okazji znalezc sie tam, zobaczyc i posluchac na zywo, ale moze jeszcze bedzie kiedys okazja.

 

pozdrawiam wszystkich JORANowiczow i JORANOwiczki :)

 

Paf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.