Jump to content
IGNORED

Telewizory toshiba do kd

ulan

Recommended Posts

wiem, że częśc z forumowiczów oburzy się, że do kd to tylko projektory. Jednak ze względóqw ekonomicznych i lokalowych projektor odpada.

niedawno rozmawiałem z kolegą, który stwierdził, że b. dobre televizory panoramiczne robi Toshiba, jednak sa one rzadko spotykane w Polsce, jednak w tym roku to ma się zmienić (dotąd nieopłacało się toshibie sprzedawać w polsce tv, bo sa one produkowane w Japoni i były obłożone wyższymi cłami, ale teraz się to podobno zmieniło, bo zgodnie z wytycznymi UE zmienia sie cła w Polsce na elektronikę produkowaną w Japoni, podobno z 23% do 5%).

Pytanie swoje kieruję zwłaszcza do osób spoza Polsk (np xajas :-): czy miały do czynienia z tv Toshiby i jak je oceniają. Chodzi mi o modele 32 calowe panoramiczne.

A może ktoś wie gdzie w Polsce mozna je zobaczyć (jakiś sklep w Wawie), może ktoś zna stronę inetową po polsku o tych tv (jakieś cenniki).

Post ten zamiieścilem bo chę w tym roku zakupić jakiś tv 32 calowy i chce wyjść poza zaczarowany krąg:Sony, Panasonic (Philips odpada bo go nielubię, takoż Thomson, lg, Samsung it itd). Zastanawiam się jeszcze nad Loewe (ale ktos mi mowił, ze to przereklamowane i przewartościowane tv, niewarte takich pieniędzy, ale jak to z nimi jest nie wiem).

P;azmy i lcd z wiadomych względów odpadaja (fajne tylko ta cena!!!)

Nie uzywalem jeszcze panoramicznego TV Toshiba ale moge Ci powiedziec ze posiadam w domu 21 calowa Toshibe pilowana od 1987 roku ktora do tej pory dziala i poza jednym tranzystorem nic w niej nie walnelo a i obraz jest nadal ostry i bardzo kolorowy. Prze 10 lat uzywalem video hi fi Toshiby - 0 problemow. Teraz mam DVD SD 3750 - dziala jak zloto. Wiem ze sie w Polsce niektorzy z Toshiby smieja ale to jest Polska.

W sklepie natomiast popatrzylem sobie na 3 stojace obok siebie 34 panoramiczne: Sony, Panasonic i Toshiba na ktorychh lecial ten sam DVD Shrek. Najlepszy obraz mial jednak Panasonic - inna sprawa ze moze byly inaczej stawione. Pozdrawiam i nie sadze ze Toshiba bylalby zlym wyborem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.